587 Shares 3453 views

Zgadywania przy narodzinach dziecka. I jako żart, i na serio

Najczęściej tematem wróżenia jest albo miłość albo dzieci – najważniejsze pytania w życiu. Dziś jesteśmy zainteresowani zgadywania na narodziny dziecka, jak również towarzyszących prognoz. Pytania o narodzinach dzieci, ich płci i liczby osób zastanawiało się przez dłuższy czas, dlatego dzisiaj istnieje wiele różnych wróżenia. Rozważmy niektóre z nich.


Zgadywania przy narodzinach dziecka za pomocą wahadła

To zajmie zwykłej igły lub wahadła. Nić to lepiej biały. Następnie trzeba skręcić w dłoni w górę lewą rękę i wyciągnąć kciuk. Następnie obniża wahadło (lub igły) pomiędzy kciukiem i dłoni trzy razy. Podnieść wahadła powyżej dłoni. Kołysząc się z boku na bok oznacza, że w przyszłości masz chłopaka, a obrót koła zwiastuje pojawienie się dziewczynami. Aby dowiedzieć się, które podłoga będzie miała drugie dziecko, powtórz procedurę jeszcze raz. Jeśli wahadło idzie, oznacza to, że dzieci nie będą. To wróżenie nadaje narodziny i tych, którzy mają już dzieci. Wystarczy pamiętać, że wahadło pokazuje płeć dziecka, od samego początku, czyli na pierwszym piętrze, on będzie już mieć dziecko, a potem następny.

Zgadywania przy narodzinach dziecka na skałach

Jest również bardzo skuteczny i nie komiks zgadywania w dniu urodzenia dziecka, jego płeć i liczby dzieci w ogóle. Biorąc pod uwagę fakt, że kamienie mają zdolność do przechowywania i przekazywania informacji i użyje tej zdolności w wróżenia. Na skałach przy pomocy tuszu (może być dołączony do kamieni papieru z napisem) napisać nazwy te, które lubisz (zarówno samce i samice) dane Arab i Roman (1 do 10). Mniejsze kamienie w wodzie i przestrzegane. Po pewnym czasie pisania atramentu będzie wypłukać (z etykiet papierowych odpadnie). Trzeba czekać, aż kamień zostanie nazwany jeden rzymski i jedną cyfrą arabską. Nazwa wskazuje płeć dziecka – kobieta lub mężczyzna nazwa odpowiada na podłogę. Cyfrą arabską wskazuje liczbę dzieci, i rzymskich – przez okres miesięcy lub lat, ile oczekujesz powstanie cudownego dziecka.

Zgadywania przy narodzinach dziecka na wodzie

To wróżenie nadaje się tylko do okresu zimowego. W każdym typowym zbiornikiem wody jest wybierany. Pamiętaj, aby zrobić wieczorem przed snem. Następnie, w pojemniku wypełnionym wodą umieścić pierścień. Po tym, pojemność jest ustawiony na zimno. Stać na zewnątrz powinno dopóki woda nie całkowicie zamrozić. Dokładnie wodą zamrożone pojemności należy przynieść do domu, ale powinna ona żadnego człowieka, ale ciebie. Następnie spojrzeć na powierzchni zamarzniętej wody – elewacja i stłuczki powie o obecności synów przyszłości, ile stłuczki – tak wielu synów i dołeczki z kolei twierdzą, że córki.

Oprócz tych poważnych i komiksu wróżby nie są zgadywania, w dniu narodzin dziecka, jego charakter i nawyki w przyszłości. Rozważmy na przykład jeden z tych wróżb. Zbiera się cała rodzina, w tym wszystkich dziadków. Każdy podany jest mały kawałek papieru, na którym powinien napisać płeć dziecka, jego nawyki, cechy charakteru. Można nawet opisać wygląd. Wtedy wszystkie kawałki papieru i złożyć razem w małym etui z kawałka papieru powinien dostać przyszła mama. Uważa się, że to, co jest napisane na tym papierze, i wracają do życia.

Innym frywolny zgadywania przy urodzeniu jest to, że przyszła mama dziewczyna ukrywa się w swoim pokoju wszystkie rodzaje nowonarodzonych atrybutów – suwaków, zabawki, smoczki. Każdy atrybut albo różowy lub niebieski – dla determinacji płci. Uważa się, że im szybciej dowiaduje pierwszego atrybutu, tym szybciej przyjdzie długo oczekiwany ciąży, a kolor wskazuje na płeć dziecka.