136 Shares 9744 views

Solanka w multivarka lub starych receptur w nowy sposób

Solanka – smaczne, obfite, pikantna zupa z wędzonym aromatem uważany jest za stary kuchni rosyjskiej. Galimatias w niektórych regionach Rosji zwykło się nazywać „wieśniak” – odpowiednio, a asortyment produktów był prosty, z jego ogrodu. Zgadzam się, to trudno sobie wyobrazić, w rosyjskiej wsi talerz zupy mięsa z oliwkami i cytryną? Jest to o wiele łatwiejsze do paraleli, „halofity” i „słony”, czyli solanka przygotowaną z dodatkiem soli lub marynowane warzywa (ogórki, pomidory, kapusta).

Obecnie istnieje kilka typów halofitów:

 • Wędkowanie halofity – tradycyjna wersja starej kuchni rosyjskiej. Wyśmienite solanka się z wielu gatunków ryb: z głowicy, skóry, skrzeli i chrząstki jesiotra gotowanej brzeczki, podczas składania dodaje się tłuszcz gotowanej tyłu i filet płatniczym jesiotra i zwiększenia plastry smak solonych czerwonego ryb (łososia, łosoś lub chum). Bardzo smaczne nowoczesny halofity ryba w multivarka.

 • Solanka grzyb – wariant chudego aromatyczny nasycony biały grzybowej. Teraz dodać pieczarki, boczniaki i inne niedrogie ale pyszny smak borowików nikt inny nie może zastąpić.

 • Mięso Solanka – najnowsza wersja. Pyszne solanka przygotowywanie prostych, wszystkie produkty są gruntownie przeszkoleni przed podłączeniem do bulionu. Mięso workiem z podstawowej roli mięsa – dobrej wołowiny wędzona pierś z kurczaka lub wędzone żeberka wieprzowe na zupy, wysokiej jakości i gotowane wędzone kiełbasy, szynka, wołowina lub wieprzowina język, wieprzowina, szynka. Solanka mięsa, którego przygotowanie zajmuje dużo czasu, okazuje się niesamowite.

 • Roślinny halofity – nie zupa jarzynowa i ostry gulasz z mięsa na patelni smażone na smalcu. Roślinny halofity jest kilka rodzajów – ile wiosek, tak wielu gatunków oset-selyanok.

Solanka w multivarka staje się obecnie bardzo popularne: w multivarka zupy długi słaby, trzyma grubą aromat i smak.

halofity mięsa wymaga wiele produktów:

 1. Wędliny – 500 g bulionu wołowego, 100 g wędzonej szynki, kiełbasy pary polowania, 100 g szynki, 100 g mięsa wieprzowego.

 2. Marynowane lub solone ogórki – 2 rzeczy.

 3. Marchew – 2 rzeczy.

 4. cebule – 2 żarówki głowy.

 5. Koncentrat pomidorowy – 2 lub 3 łyżki.

 6. Kieliszek solance z ogórków.

 7. Greens – świeży koperek, pietruszka.

 8. Oliwki – 7 sztuk.

 9. Połowa z cytryny.

 10. Czarny groszek pieprzu.

Marchew, cebula i ogórki pokroić w kije. W multivarka w trybie „pieczenia”, rozgrzać olej w misce warzywa rozprzestrzeniają z koncentratu pomidorowego i ustawić timer na 10 minut. W „pieczenia” najlepszych smażonych warzyw.

Różne mięso cięte na paski i myśliwskie kiełbasy paski dodanie zazharki, zmieszać, wlać bulion mięsny i solanką, dodawanie przypraw oraz jeden liść laurowy.

Salsola w multivarka można wytworzyć w „” operacji hartowania w temperaturze 120 ° lub w „zupy”. Konieczne jest jedynie, aby ustawić timer 1 godzinę i gotować zupą wieczko zamknięte.

Przed podaniem posypać plastrami ziół, umieszczone w płycie plasterek cytryny i oliwki. Śmietana.

Solanka w multivarka gotowy!