205 Shares 5505 views

Zima preform: cukinia jak ananasy, zima

To zakończyło okres kiedy gospodynie spieszyć, aby przygotować się do sezonu zimowego. W tym – zaopatrzyć się w różne zachowania. Często taka sytuacja, gdy chcesz, aby każdą potrawę, a składniki nie są dla niego, lub są one zbyt drogie. W tym przypadku konieczne jest, aby uzyskać dostęp do receptur doświadczonych gospodyń domowych, które mają odpowiedzieć na każdą okazję. Na przykład, można gotować cukinię, jak ananasy, na zimę. Rezultatem będzie przydatna, słodki, bardzo smaczne danie, i bez użycia ananasa.

Gotowanie cukinia jam podobny Ananas

W tym celu musimy: cukinia, cytryna i pomarańcza, cukier – cztery łyżki. Zaczynamy gotować cukinię zacięcia, jak ananas. Po pierwsze, czyszczenie cukinię, cięcie go na osiem płytek razem, a następnie – w poprzek na cienkie plastry grubości do pięciu milimetrów. Obrane i bez pestek wyczyścić pomarańczy i cytryny, plasterki. Weź średniej wielkości rondlu, zaprojektowany przez trzy do pięciu litrów, rozłożone to cukinii na najlepszych – Plastry pomarańczy i cytryny. Przykryć pokrywką i gotować do miękkości około 30 minut. Ogień powinien być na tyle mały, aby nie dużo wrzenia. Potem, bez otwierania pokrywy, dając mieszaninę do ostygnięcia. Po schłodzeniu, możemy przenieść do innej miski – aw lodówce. Okazuje się bardzo smaczny dżem, ale trzeba jeść szybko, w ciągu kilku dni. Teraz powiem wam jak zrobić konserwy squash, jak ananasy.

Pierwszy przepis

Składniki: squash – jeden kilogram (średnie lub małe), cukru – pół szklanki żółtych śliwek – Pięć sztuk (jak dania rodzynek). Eliminuje cukinię obrane i nasiona, pokroić w plasterki, tak że wyglądały jak pierścień ananasa. Można – kostki lub plastry. Wykonujemy sterylizację banków i upewniając się, że jest ona sucha, dodać cukier. Wyczyścić wiśnia śliwka owoc, wyciąć je do słoika, umieścić na wierzchu plasterki cukinii. Wypełnij ostuzhennoy przegotowanej wody. Włożyliśmy w kąpieli wodnej i doprowadzić do wrzenia przez kolejne 15 minut sterylizacji. Następnie gotowano pokrywki zakasać banki zwracają je do góry nogami i owija ręcznikiem. Pozostawić do ostygnięcia. Squash, jak ananasy, gotowe do zimy.

Drugi przepis

O to, że potrzebne są: – jedno cukinię, cukier – 150 gramów, ananasowy – 350 ml, kwas cytrynowy – 2/3 łyżeczki. Oczyszczono z nasion i cukinią obrać i pokroić na małe kawałki. Rozłożone na patelni, wlać soku ananasowego i dodać cukier i kwas cytrynowy. Wszystko dokładnie wymieszać, umieścić w ogniu, po zagotowaniu rezerwę na małym ogniu przez 15 minut. Okresowo, mieszaninę należy mieszać. Zdjąć z ognia, odczekać aż chłodzie – i można spróbować. Jest również możliwe, aby rozłożyć i wysterylizowanych słoików i pokrywy rolki. Gotowy do jeszcze innej postaci dań: cukinia, jak ananasy, na zimę.

cukinia przepis słodkie jak ananas

Ten egzotyczny deser jest bardzo zdrowe i smaczne, zwłaszcza jeśli masz zamiar karmić je swoim dzieciom. Taki słodki miąższ im, oczywiście, jak, oprócz smaku jest naprawdę ananas. Jest zresztą jeden mały trick: dla cukinia przepis nie powinien być młody, pożądane jest, aby przygotować deser z cukinią w późnym latem, kiedy warzywa są dobrze dojrzałe. W czerwcu smak nie jest taki sam, i przechowywane przez długi czas nie chciał. Potrzebujemy: 3-4 cukinię, w zależności od wielkości trzech pomarańczy. W celu przygotowania syropu, jeden litr wody, jedną łyżkę stołową kwasu cytrynowego i cukru – dwie lub dwa i pół szklanki. Potrzebujemy puszki pięć skrzynek, w obliczonej ilości syropu. Gotowanie cukinia, jak ananasy, na zimę. Cóż oni umyć i wysuszyć. Moi pomarańcze, przeciąć na pół i pokroić w półokręgu. Wysyłamy na dnie każdego z czterech banków plastry pomarańczy i układania innych składników próbowała ułożyć je pionowo do piękna zachowania. Moi cukinia, zdjąć skórkę, miąższ jest odcięty – musimy tylko twarde części warzyw, bez skóry i nasion. Kostkę trzy do czterech i rozkładają na brzegach. dodanie zimnej wody, kwasu cytrynowego i cukru do gotowania syrop (mieszać aż do całkowitego rozpuszczenia się aż do całkowitego cukru). Wypełniamy nasze dynie. Sterylizować je w bankach. Aby to zrobić, należy umieścić je w dużym rondlu i pokrywa czapki. Dodać wodę do ramion i statku w ogniu. Gotować 15 minut. Konserwy squash, jak ananasy, gotowe. Była to standardowa procedura: wyjść z patelni puszek, zakasać czapki, flip do schłodzenia – w chłodnym miejscu do przechowywania.

Cukinie w puszkach – „ananas”

Smak potraw gotowanych w ten sposób maksymalnie przypomina smak ananasa. Składniki: dwa lub trzy młode cukinia, pół kilogram wiśni, śliwek około dwóch litrów wody, jednej filiżanki cukru, a ząbki nasion. A teraz przepis: cukinia, takie jak ananasy. Przemyte cukinia pocięte w pierścienie – (grubość 1 cm). Usunąć nasiona, można wycisnąć z wykorzystaniem szkła. Banki są czyste i wysterylizowane, dodać stos pierścieni i cukinią w otworze między nimi toczenia śliwki. Wykonywanie syrop: wrzącej wody wylano cukru i doprowadzić do wrzenia, z ciągłym mieszaniem. Cukinii wlać syrop i sterylizacji. Banki bułki, zakręty i okłady również. „Ananas” gotowe!