859 Shares 8369 views

HP 620: cechy, zalety, opinie

Marzysz, aby kupić za niewielkie pieniądze wiarygodnego modelu biznesowego jakości? HP 620 – jest to klasyczny design, dobra wydajność, przystępna cena. Model ten jest kompaktowy i ergonomiczny. Wysoka wydajność wraz z innymi zaletami laptopa robi lidera w segmencie laptopów tanich.


funkcje

HP 620 do przyjęcia liczby codziennych zadań. Model wykonany w stylu retro. W tym przypadku, ta cecha – technologii. Laptop jest wyposażony w różnych portach, matowym TFT-LCD, średniej wydajności i przestarzały dwurdzeniowy procesor Intel Pentium. Stosunkowo niski koszt laptopa z powodu instalacji producent procesorów entry-level. Pentium T4500 jest rzadko stosowane w nowoczesnych laptopów, jak to ma ograniczone możliwości oszczędzania energii. Dla biura laptopa więc wydajność jest wystarczająca.

RAM zapewnia dobrą wydajność, a także procesor. To pozwala na efektywną pracę z różnych plików multimedialnych. Dla grafiki tutaj reaguje wbudowany procesor graficzny Intel GMA 4500MHD oraz wysoką wydajność moduł sieciowy zapewnia niezawodne i szybkie połączenie z Internetem. W laptopie zapewnia wygodny gniazdo kart pamięci, złącza USB i wygodny touchpad. Pojemny dysk twardy pozwala na przechowywanie dużych ilości informacji oraz oprogramowania w HP 620. modeli kart graficznych zbudowanych, ale jest to słaby zespół łącznikowy. Laptop poradzić sobie tylko z prostych programów i niewymagających gier.

projekt

Wygląd modelu HP 620, cechy i funkcjonalność w pełni zgodny styl pracy. Zwięzłość, projektowanie rygor, wyraźne linie – ten notebook został zaprojektowany dla biura rutyny. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego teksturą srebrzystym, nie ulega deformacji pod wpływem działania mechanicznego. matowy zapewnia ochronę przed tłuszczowych i lepką pozostałość. W środku górnym panelu jest srebrny logo marki. Laptop otwarty nie jest łatwe, ponieważ obie połówki w bliskim kontakcie ze sobą i stworzyć monolityczny produkt.

styl wewnętrzny w pełni odpowiada zewnętrznej zaniżone designu. Nad klawiaturą jest dekoracyjne krata, która ukrywa głośników. Ramka na wyświetlaczu a resztą nadgarstka wykonany jest z matowego plastiku. Duży plus laptop jakości montażu. Wymiary wyświetlacza 15,5 cali z rozdzielczością 1366 x 768. Ekran ma powłokę przeciwodblaskową, równomierny rozkład jasności jednak słaby kontrast i małych kątów patrzenia. Na dolnej powierzchni obudowy jest wymienny akumulator do notebooków HP 620.

bateria

Bateria do HP 620 Notebook litowo-jonowy (4200 mAh) wykorzystywane w celu zapewnienia żywotność baterii, która okazała się być bardzo wytrzymały. To może wytrzymać operację cztery godziny bez dodatkowych opłat. Praca w programie Word może być około pięć godzin przy minimalnej jasności ekranu i wyłączanie Wi-Fi. Maksymalne obciążenie bateria wytrzymuje ponad godzinę bez opłat.

Tak więc, niskie obciążenie pozwalają na pracę na laptopie przez długi czas w nieodpowiednich warunkach, takich jak na zewnątrz, gdzie nie ma zasilania.

Plusy i minusy

Marka laptopa Hewlett Packard ma swoje zalety i wady. Zalety HP 620: cechy (dobre osiągi), dyskretny styl klasyczny, praktyczność, wielki interfejs, kompletne pod warunkiem, torba. Wadami są niewygodne matryca klawiatura z błyszczącym wykończeniem. Ponadto porty są przeznaczone nie jest bardzo wygodny pod względem ergonomii i dolna podstawa laptop nagrzewa się szybko.

Przyciski klawiatury są nieznacznie ustępują po naciśnięciu, nie są one bardzo silne, ale miękkie i nie zrobić głośne kliknięć. Klawiatura ma blok cyfrowy, ale oświetlony LED. Wentylator w laptopie nie natychmiast przerwać pracę, nawet jeśli urządzenie zostało już wyłączone. Pozwala to na maksymalne komputera chłodzenia. Niski poziom hałasu pracy.

Ogólnie rzecz biorąc, HP uruchomił taniego modelu biurowego, który radzi sobie z podstawowymi zadaniami. Wytrzymała konstrukcja, elegancki wygląd, dobre ergonomia i wydajność, wytrzymała bateria – drobne szczegóły systemu budżetowego. Tani laptop HP 620, których cechy spełniają kryteria współczesnego użytkownika, wygodny system dostarczania, dobry wyświetlacz i wiele innych zalet.

cena

Laptop HP 620, cena jest stosunkowo niska, niektórzy użytkownicy mogą nie wydawać się warte swojej ceny. Dziś, ten model można kupić za siedemnaście tysięcy rubli, chociaż przedział cenowy waha się od dwudziestu do dwudziestu pięciu tysięcy. Model ten jest przeznaczony dla urzędu, wygląda na nowoczesny. Idealny dla tych, którzy cenią sobie optymalną wydajność. Komputer różni się jakością i dokładny montaż wszystkich części ciała, kosztowny wygląd i konserwatywny.

opinie

Wielu użytkowników donoszą, że notebook HP 620 charakterystyki spełniają wymagania nowoczesnych urządzeń. Sądząc po opiniach, model ten ma dobrą wydajność, idealny do pracy i niewymagających gier. Wysoka autonomia, minimalistyczny design, wytrzymała obudowa – główne zalety laptopa. Dodatkowo, ekran matowy pozwala na pracę w warunkach dziennych.

Wady to użytkownicy nie są bardzo wygodne klawiatury, nie klawiatura numeryczna, touchpad śliski, mały kąt, ciemny ekran, zawyżonej cenie.