810 Shares 3670 views

Lenovo B550: przegląd notebook

Laptop Lenovo B550 można sklasyfikować jako wysokiej jakości i urządzeń produkcyjnych. Natychmiast uderzyło znakomity wydajność i wszechstronność przenośnego komputera. Możliwości tego modelu notebooka jest naprawdę w stanie zaimponować każdemu użytkownikowi. Dzisiaj zdecydowaliśmy się przeprowadzić małe badanie Lenovo B550 i przedstawienie tej ważnej informacji dla czytelników.


projekt

Zacznijmy od parametrów zewnętrznych. Konstrukcja notebooka jest bardzo miłe. Ta opcja jest z pewnością w stanie przyciągnąć uwagę wielu nabywców. Podwozie zostało stworzone za pomocą plastiku. Materiał stosowany jest twardy i wytrzymały, który umożliwia niezawodne zabezpieczenie konfigurację urządzenia przed uszkodzeniem podczas używania. Lenovo B550 Demontaż należy przeprowadzić ze szczególną uwagą, i to najlepiej pozostawić profesjonalistom.

Jest to model produkcji chińskiego producenta w stanie wygrać dużą popularnością z klientami z całego świata. Niemal cała powierzchnia notebooka została wykonana w wykonaniu z matuje. W związku z tym nie pozostają odciski palców na urządzeniu. laptop pokrywa ma czarny kolor. Jest ona pokryta specjalną powłoką z teksturą. Górna pokrywa jest utrzymywana Lenovo B550 ze względu na dwóch bardzo silnych pętli, które doskonale oddaje pozycję ekranu podczas korzystania z urządzenia.

możliwości

Jest możliwe, aby wziąć pod uwagę kolejny ważny plus. gumowe podkładki znajduje całym wyświetlaczu obramowaniem, a zatem ten zapewnia dodatkową ochronę matrycy przed kontaktem z częścią roboczą z Lenovo B550. Specyfikacje i przekracza wszelkie oczekiwania. Model ten laptop jest w stanie obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane zadania, które są przypisane do użytkownika. Urządzenie posiada doskonałe możliwości, jeśli zaczną się porównać z ceną.

pokaz

Notebook Lenovo B550 Wyświetlacz otrzymał standardową wielkość ekranu 15,6 cala. Ekran wyposażony jest w dodatku specjalnym VibrantView. Jeżeli jesteś miłośnikiem filmów i różnych walców możemy polecić następnie rozważyć ten model. Zobacz film na takim wyświetlaczu jest bardzo wygodne. Ekran jest błyszcząca i ma podświetlany diodami LED, co sprawia, że jest możliwe, aby obraz nie tylko jaśniejsze, ale również bogaty. Warto również zauważyć, że przeniesienie kolorów w tym wspaniałym urządzeniem. Rozdzielczość WXGA panoramiczny ma 1366 x 768 pikseli. Kąty widzenia również będą w stanie zadowolić właściciela urządzenia. Oczywiście, oprócz Plus, wyświetlacz jest również obecna jedna wada. To nie jest całkiem jakość obrazu przy oglądaniu z pionowych kątów. Chociaż, jeśli wziąć pod uwagę wszystkie plusy, a następnie można bezpiecznie przymykają oko na tej małej wady. Głośniki stereo w urządzeniu są zawarte w zintegrowanej formie, doskonale zdawać sobie sprawę z możliwości systemu dźwiękowego, który jest dość głośne dźwięki.

Podsumowując. Mamy tu do czynienia z dwurdzeniowym procesorem laptop oparte. Pamięć RAM, w zależności od konfiguracji, mogą przykładowo wynosić od 2 do 4 GB. Typ – DDR3. Wielkość ekran jest 15,6 cala z rozdzielczością 1366 x 768 pikseli. Jest podświetlenie wyświetlacza LED.