163 Shares 7301 views

Notebook Packard Bell P5WS0

Dziś mówimy o laptopa Packard Bell P5WS0, z których bez wątpienia godne uwagi cechy. taki znak towarowy, ale w Ameryce jest szybko zyskuje popularność wciąż nie jest dobrze znana w Rosji. Może to być związane z faktem, że krajowy preferencji konsumentów do producentów, które już zdobyły pozycję na rynku. Packard Bell firma Laptopy w żaden sposób gorsze od swoich konkurentów, a gdzieś nawet je ominąć. Na przykład wyszukiwanie dla kierowców o wysokiej jakości dla innych modeli jest bardzo skomplikowane i nie zawsze skuteczne. Ale sterowniki dla Packard Bell P5WS0 zawsze w domenie publicznej.


Konstrukcja i cechy

Ten notebook posiada stylowe i efektowne wzornictwo. Pierwszy rzut oka przyciąga zaokrąglony kształt. Również imponująca wygląda dioda podświetlenia 15-calowy wyświetlacz. odpowiedni rozdzielczość – 1366×768 pikseli. Pozwala to na komfortowe oglądanie filmów w jakości HD. Model ten jest wyposażony w procesor dwurdzeniowego o częstotliwości 2450 MHz, Core i5 oparte. RAM typu DDR3 i jest równa 4 GB. Ze względu na tę cechę z rozszerzonymi możliwościami pracy z Packard Bell P5WS0. można łatwo otworzyć wiele programów na raz, lub zagrać z wysokich wymagań systemowych. Oprócz modelu Packard Bell P5WS0 nie trzeba się martwić o pamięć wewnętrzna jest pełna, ponieważ dysk twardy ma pojemność 500 GB. karta sieciowa LAN / modemu, 10/100 Mbit / c imponująco silny. Szybki i łatwy w obsłudze interfejs będzie zadowolony z wbudowanym Wi-Fi i Bluetooth. Laptop może być stosowany 4:00 bez połączenia sieciowego. Pozwala to zaawansowany akumulator litowo-jonowy, jego pojemność wynosi 4400 mAh. Jeśli nagle wszystko samo jest problem z laptopem, wiele centrów usług w naszym kraju będą miały profesjonalną pomoc.

oprogramowanie

Po raz kolejny trzeba powiedzieć o dostępności sterowników dla tego modelu. były pierwotnie zawarte w zestawie przenośnym. Ale w przypadku zerwania lub utraty zawsze można je znaleźć w Internecie. Ponadto, są one łatwo dostępne i nie wymagają rozruchu wysyłania wiadomości SMS.

wniosek


Podsumowując, możemy powiedzieć, że ten notebook będzie zdobyć serce każdego użytkownika. Jest to bardzo wygodne i praktyczne. Korzystanie z klawiatury jest przyjemność, to jest miękkie, klawisze są odpowiedniej wielkości. Cena również mile zaskoczony. Wydawałoby się, z tych cech powinna być wysoka, ale koszt to tylko 13.500 rubli. Model Packard Bell P5WS0 – idealny wybór zarówno dla wypoczynku i pracy. W odniesieniu do producenta, to amerykańska firma, która została założona już w 1926 roku