620 Shares 6833 views

Tatiana Yumashev: fotografia, biografia. Dzieci Yumasheva Tatyana Borisovna

Każdy wie, że dzieci sławnych ludzi jest bardzo trudno żyć w cieniu swoich rodziców. Zasada ta nie jest wyjątkiem i córka Borysa Jelcyna Tatiana Yumashev. Jej los interesujące dla wielu naszych współobywateli. Nauczmy się jak żyć Yumasheva Tatyana Borisovna, spojrzeć na jej biografii, zawodowych i rodzinnych problemów.


dzieciństwo

Tatiana Yumashev urodził się w 1960 roku w Swierdłowsku (obecnie Jekaterynburg) w rodzinie Borisa Nikolaevicha Eltsina i Naina Iosifovny Jilin. W czasie jej urodzin ojciec pracował jako nadzorca zarządzanie budową „Uraltyazhtrubstroy”. Rok później został członkiem partii komunistycznej, a dwa lata później został mianowany główny inżynier budownictwa mieszkaniowego roślin Swierdłowsku. Kiedy Tatiana miał 6 lat, Boris był dyrektorem firmy. Wkrótce dziewczyna poszła do szkoły numer 9 – z zacięciem matematycznym – w mieście Swierdłowsku.

Tymczasem jej ojciec przeniósł się po szczeblach partii. Od 1966 roku rozpoczął pracę w Regionalnym Komitecie Partii Swierdłowsku, a do czasu córka szkole (w 1978 roku), Borys Nikołajewicz był już pierwszy sekretarz regionalnej organizacji partii.

Szkoła wykończenie dla Tatiany oznaczało pożegnanie z dzieciństwa.

Pierwsze małżeństwo z bryłą

Po ukończeniu studiów w szkole Tatiana Yumashev, a potem jeszcze Jelcyna, wstąpił na Wydział Uniwersytetu Moskiewskiego Matematyki Obliczeniowej w Moskwie. Było to dość prestiżowe i obiecujące, ponieważ uznano, specjalność, zwłaszcza, że szkolenie odbyło się w najbardziej elitarnych uniwersytetów Związku Radzieckiego.

Było to w czasie studiów na Uniwersytecie Moskiewskim Tatiana poznała swojego narzeczoną – Vilén Ayratovich Khairullin Tatar narodowości, którego poślubiła w 1980 roku. W 1981 roku, ich pierwsze dziecko urodziła, który został nazwany na cześć dziadka Boris. Ale już w 1982 roku małżeństwo rozpadło się. Stało się to ze względu na fakt, że para zostali zmuszeni do życia w różnych miastach: Tatiana po urodzeniu chłopca wróciła do Jekaterynburga i Wilen kontynuował studia w Moskwie. Następnie przeniósł się do Ufa, gdzie faktycznie ma nową rodzinę. Tatiana nie mogła wytrzymać takiego i złożyła pozew o rozwód.

Aw 1986 Wilen Khayrullin zrezygnował z prawa rodzicielskie do syna Borysa, który od tego czasu stał się nazwa Jelcyna.

Tatiana i kariera ojca

W 1983 roku Tatiana B. ukończył studia na uniwersytecie i rozpoczął pracę w ich specjalności w zakresie projektowania „Salute” biura, zaangażowanych w rozwój w dziedzinie technologii kosmicznych. Gdzie pracowała do 1994 roku. Ten okres jej życia można uznać niemal całkowicie oddany swojej karierze i jego syna Borysa.

Tymczasem ojciec Tatiany, Boris, dalej zszedł po drabinie partii. Stał się członkiem Komitetu Centralnego KPZR, został mianowany szefem Komitetu Moskwy i był kandydatem do Politbiura. Ale po ostrej krytyce partii wyrównać jego postępy w górę po szczeblach kariery zatrzymany.

W kraju warzą zmiany, a nie każdy zdecydował nomenklaturę partii. W późnych latach 80-Boris został wybrany w 1990 roku – przewodniczący Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej, aw czerwcu 1991 roku – prezydenta. Po rozpadzie Związku Radzieckiego pod koniec 1991 roku, Borys Nikołajewicz Eltsin został pierwszym szefem suwerennego i niepodległego państwa – Federacji Rosyjskiej.

Tatyana Dyachenko

Tuż pod nazwą Dyachenko stał się rozpoznawalny przez ogół społeczeństwa Tatyana Borisovna. Po tym wszystkim, to była ona nosiła, kiedy jej ojciec został prezydentem Rosji i dzieci prezydenta jest zawsze bardzo szczególna uwaga. Jest znacznie później stał się znany jako Tatiana Yumashev. Biografia mówi, że życie dziewczynki, w związku z przewodnictwem ojca i nowego małżeństwa zmienił się dramatycznie.

Po raz drugi, Tatiana poślubił w 1990 roku przez Aleksieja Dyachenko. Osoba z jej nowy mąż jest bardzo tajemnicza. Początkowo sądzono, że był mały przedsiębiorca i dyrektor firmy drzewnego. Ale później okazało się, że jest miliarderem dolara i głównym udziałowcem firmy Ural Energy. Gdy istnieje reinkarnacja, nie jest znany. Ponadto, Alexey Dyachenko w większości dokumentów związanych z działalnością gospodarczą, ukazał się pod nazwą Leonid, tak aby dzielić swoje normalne życie z działalności handlowej.

Nawet wprowadzenie Aleksego i Tatiana pokryte zasłoną tajemnicy. Tak więc, według córki Jelcyna najbardziej spotkali się w ośrodku narciarskim, choć wiadomo, że obaj w tym czasie byli członkami projektu „Salute” biura. Później para emerytów stamtąd, bo nie widzą perspektyw w pracy naukowej, i udał się do bankowości. W 1994 roku Tatiana rozpoczęła pracę w biurze instytucji kredytowej „Dawn of the Ural”, ale kariera finansowa nie trwała długo – wkrótce poszła na urlop macierzyński.

W 1995 Tatyana Alekseyu Dyachenko B. urodziła syna Gleb. Dziecko zostało zdiagnozowane z zespołem Downa. Oczywiście, takie zdarzenie nie może nie przyciągnąć uwagę tabloidów. Dlaczego Tatiana Yumashev urodziła Down? Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu obywateli. Jednoznaczne odpowiedź na to oczywiście nie, ale jest jasne, że nędza i choroba nie przechodzą przez nawet bardzo bogatych i wpływowych rodzin.

Po urodzeniu syna Tatiana nie powróciła do bankowości, stał się w 1996 roku doradcy do ojca – prezydenta Rosji Borysa Jelcyna. Alex opuścił również tego rodzaju działalności, koncentrując się na przemyśle naftowym.

W 1999 roku wybuchł skandal, gdy w toku postępowania przed Kongresem USA o sprawie prania pieniędzy powierzchniowe nazwy Leonid (Aleksiej) i Tatyana Dyachenko. W tym samym roku, Borys Nikołajewicz Eltsin, ze względu na dramatyczną stan zdrowia, został zmuszony do dymisji i opuszczenia przewodnictwo. Został on zastąpiony przez Władimira Putina, zanim byłego premiera.

Jednak nawet po tym Tatiana Borisovna jakiś czas obracał się w kręgach rządowych tego kraju, która może pomieścić do 2001 roku włącznie, pozycja głowy doradcy Administracji Prezydenta.

Tymczasem związek para Dyachenko wzrosła zimniej, poznał swoją żonę, z jakiegoś powodu, wszystkie rzadsze. Logiczną konsekwencją był rozwód w 2001 roku.

Obecnie Leonid (Alex) Dyachenko nadal udanego biznesu oleju, będąc jednym z najlepszych menedżerów i właścicieli firmy Ural Energy.

trzecie małżeństwo

Również w 2001 roku Borisa Eltsina córką ożenił się po raz trzeci. Stało się nowy wybrany Valentin Yumashev. Od tego czasu, kobieta znana jako Tatiana Yumashev.

Valentin Borisovich urodził się w 1957 roku w Permie. Otrzymał stopień dziennikarstwa i pracowała do jego natychmiastowego profilu. „Komsomolskaja Prawda” stał się redaktor naczelny popularnej rosyjskiej gazety w 1995 roku. Rok później został mianowany doradcą prezydenta Rosji Borysa Jelcyna, aw 1997 – szef Administracji Prezydenta.

Długo przed tymi spotkaniami Valentin Yumashev spotkał się z córką prezydenta, jak to często spotkał się z rodziną rosyjskiego lidera w procesie ich działalności zawodowej. Że należał do idei powołać doradca Tatyana ojca. Jednak administracja Valentin Bogatyrev kierowany przez krótki czas, aż do końca 1998 roku. Następnie udał się do biznesu, a jeśli konkretnie zajmuje się działalnością deweloperską.

Uczucia Valentin Yumashev Tatiana szalała jak stygnie relacje między nią a Alexei Dyachenko. Istnieją dobre sugestie, że powieść Valentine Borisovich i Tatyana Dyachenko nastąpiła nawet wtedy, gdy ten był żonaty.

Już w 2002 roku Valentin Yumashev i Tatyana córka, Maria.

W tym momencie Yumasheva para została małżeństwem od prawie 15 lat, a do tej pory nic nie wskazuje, że ten sojusz może zostać rozwiązana. Tak więc małżeństwo z Valentin Yumashev jest najdłuższy czas trwania dla Tatiany.

śmierć ojca

Ciężki cios losu, który doświadczył córka Jelcyna Tatiana Yumashev, była śmierć ojca. Ten człowiek zawsze był dla niej poparcie i wsparcie był gotowy do zastąpienia ramię ojca w trudnej chwili. Borys Nikołajewicz Eltsin zmarł w kwietniu 2007 roku w jednej z głównych szpitali miasta Moskwy z powodu ciężkiej niewydolności serca.

Ona zasmucony śmiercią ojca Tatiana Yumashev. Zdjęcia przedstawiające Tatiana Borisovna i Nainu Iosifovnu na pogrzebie Borisa Nikolaevicha Eltsina, przedstawiony powyżej.

Przeprowadzka do Austrii

Więcej w 2009 Yumasheva Tatiana Borisowa i jej mąż otrzymał obywatelstwo austriackie pozostając obywateli Rosji, która jest dozwolona przez prawo obu krajów. Mów do uzyskania takich dokumentów, Valentin Yumashev wykorzystywać swoje kontakty biznesowe. W szczególności zajmuje się o pomoc do kierownika grupy Magna Steyr Gunter Apfaltera.

Ponadto para ma długie Yumasheva ma właściwość w Austrii, ale do stałego zamieszkania przenieśli się tam dopiero w 2013 roku.

Trudno powiedzieć, dlaczego jest ona pozostawiając Rosja Tatiana Yumashev. Być może było to spowodowane zmianą nastawienia do jej kierownictwa kraju, może dowiedzieć się czegoś na temat zbliżających się problemów w rosyjskiej polityce zagranicznej i kryzysu gospodarczego, a może, po prostu czułem, że Austria jest obecnie najlepszym rezydencja niż jego ojczyźnie.

zajęcia na świeżym powietrzu

Jednak nawet podczas pobytu w Austrii, Tatiana Yumashev jest zarządcą funduszu pierwszego rosyjskiego prezydenta B. N. Eltsina, założony w 2000 roku. Jego początki były takie wybitnych publiczne i polityczne, Anatolij Czubajs, Wiktor Czernomyrdin, Aleksander Wołoszyn i obecny mąż Tatiany Valentin Yumashev.

Fundacja angażuje się w działalność charytatywną, szczególnie wspiera młode talenty w dziedzinie kultury, nauki i sportu.

dzieci

Dwóch synów i córkę – rzeczą, która miała trzy małżeństw Tatiana Yumashev. Dzieci zawsze musi być najważniejszym powodem do radości i jednocześnie do smutku. To nie jest wyjątkiem w tym względzie i Tatyana Borisovna. O jej dzieci, krótko wspomniano wcześniej, ale teraz przyjrzeć się ich życiu w szczegółach.

Borys Jelcyn Jr urodził się w 1981 roku, jest najstarszym synem Tatyany Yumashevoy. Tak więc, jest on teraz dojrzały mężczyzna. Jego ojciec, Vilen Khayrullin, wyrzekł praw rodzicielskich w 1986 r. Obraz Boris życie, wielu dziennikarzy opisali jak rozwiązły. Lubi się bawić i często zmienia kochanków, że w jednym czasie nawet spowodował konflikt z babcią – Nainoy Iosifovnoy odmówił utrzymywania kontaktów z wnukami, który uwielbiał wcześniej. Choć w tej chwili Jelcyn Jr. był dobrze po 30, on nie jest jeszcze żonaty, i nigdy nie był żonaty.

Jak wspomniano powyżej, drugi syn Tatyany Yumashevoy Gleb Dyachenko z zespołem Downa. Urodził się w 1995 roku, kiedy Tatiana B. był żonaty z Alex (Leonid) Dyachenko. Pomimo raczej dolegliwość dwadzieścia Gleb aktywnie zaangażowany w sporcie. Tak więc, w tej chwili jest on mistrzem Europy w pływaniu wśród ludzi, którzy cierpią na zespół Downa. Ukończył również siódmy w dyscyplinie w Pucharze Świata w Meksyku. Nie ożenił.

Młodsza córka Tatyana Borisovna drugi mąż jest Mariya Yumasheva, urodzony w 2002 roku. Obecnie mieszka z rodzicami w Austrii i wykształcony w lokalnej prestiżowej szkole. Do 2013 studiowała w Moskwie.

Tutaj są one różne – dzieci Tatiana Jelcyn-Yumasheva. Być może różnica wynika z faktu, że urodzili się z różnych ojców. Jednak Tatiana kocha każdego z nich na swój sposób.

pasierbica

Ponadto, Tatiana Borisovna ma pasierbicę, Pauline, która jest córką swojego obecnego męża, Valentin Yumashev i jego pierwszej żony Iriny Vedeneevoy. Pauline urodził się w 1980 roku w Moskwie. Podobnie jak jego ojciec, zaczął profesjonalną karierę w dziennikarstwie. W 2001 roku ożenił się wycie słynnego rosyjskiego miliardera Oleg Deripaska. W tym samym roku mieli syna Piotra, a dwa lata później – córkę Marię.

Tak więc, w chwili obecnej jest to dziadek Valentin Yumashev. Ale nie wiadomo, kiedy będzie to babka Yumasheva Tatyana Borisovna. Jej dzieci nie zostały jeszcze nadane jej wnuki. Faktem jest dużo zarówno obiektywnych i subiektywnych powodów: luźny sposób życia starszego syna Borysa, choroby Gleb, Dzieci córka Maria. Ale miejmy nadzieję, że w przyszłości Tatiana Borisovna nadal móc wnuki pielęgniarki.

Ogólna charakterystyka

Trudno jest dać pełny opis Tatiana Yumasheva tyle w życiu pozostaje dla nas tajemnicą. Wiele osób uważa, że jest to silnej woli i samowystarczalny rodzaj, sukces Kobieta, która jest godna swego słynnego ojca. Jednocześnie, brak dziennikarzy piszących o Tatiana Yumasheva wyłącznie pogardliwym tonem. Uważają, że jest to pusta skorupa, która jest ledwo co sprawiło, sama nie będzie jej przewodniczący ojciec i wpływowych ludzi.

W każdym razie, życie udanej satelitów nadal trzeba znaleźć, i to jest bardzo trudne. Jeszcze trudniej nie zgubić się w ich cieniu. A to dopiero Jelcyn Tatyana doskonale Dyachenko-Yumashev rączce.