712 Shares 2094 views

Laptop Asus K50C: Specyfikacje

Do tej pory, laptop Asus K50C, cechy , które rozpatrzymy, nie jest już dostępny. I znaleźć ten model na sprzedaż jest problematyczne. Chyba, że są proszeni, aby kupić używane / mieć rękę w dobrym stanie.


żelazo

Tak, mamy do czynienia z ośmiu-letniego laptopa. Rozumiesz, że K50C Asus cechy są tak niskie, że trudno sobie wyobrazić.

  • Pojedyncze Celeron 220 serii o częstotliwości 1200 MHz. Szczerze mówiąc, taki „mózg” nie był słaby, że 8 lat temu, a wszystko piętnaście. Ale, co dodatki do faktu, że mówimy o laptopie, to jest całkiem dobre.
  • 2 gigabajty RAM, a także dodatkowo jedną pustą szczelinę na dodatkowy występ 2 „” Reasumując – 4 GB pamięci RAM. Zatem liczba z nas nie zawsze zadowolić nawet nowoczesne laptopy, nie mówiąc już o K50C Asus. Charakterystyka niego w tym zakresie jest poza pochwały.
  • Laptop wykorzystuje zintegrowane grafiki SiS Mirage 3+, co już mówi samo za siebie. An old zabawki działają dobrze, ale wszelkie inne aplikacje, które muszą korzystać z grafiki 3D (na przykład „Morrowind”) już hamować.
  • Dysk twardy 250 GB PC 2008 – jest to bardzo dobry pomysł. W tym czasie, pozwala dopasować większość informacji tekstowych, wideo i zdjęć.

powłoka

Co można powiedzieć na temat obsługiwanego oprogramowania Asus K50C, których cechy rozważamy? Na tym systemie operacyjnym notebooka z systemem Windows 7. został zainstalowany na jakie zasoby powinny żyć następnie komputer pozostaje tajemnicą.

W ogóle, sterowniki do urządzeń są umieszczone bez żadnych problemów. Nawet karta sieciowa z wi-FEMA jest stabilny i nie stracić prędkości z powodu przestarzałego sprzętu.

Pomimo faktu, że karta graficzna wbudowana, to obsługuje wyświetlanie wideo w rozdzielczości HD do 720p, ale nie wszystkie będą odtwarzane płynnie, ponieważ nie ma wsparcia dla H.264.

Nawiasem mówiąc, jest to zła wiadomość dla tych, którzy zamierzają wziąć laptopa do eksperymentowania z „Linux”. Karta sieciowa nie obsługuje żadnej z dostępnych wersji, co oznacza, że korzystanie z Internetu nie można.

Co jeszcze można powiedzieć o K50C Asus? Klawiatura miała trochę mniej niż standardowe, a klawisz Num 0 przycięte dwukrotnie. To może być dziwne dla tych, którzy regularnie współpracuje z liczbami. „Fani” z touchpadem powinni mieć świadomość, że jest przesunięty od środka do lewej.

Jeśli zamierzasz używać swojego laptopa do połączenia, przednia kamera 0,3 megapiksela wystarczy do „Skype”. Jedynym problemem jest to, że laptop powinien stać na płaskiej powierzchni. W przeciwnym razie, głośniki i mikrofon można łatwo blokowane.

przeznaczenie

Więc, co można zrobić z tego cudu techniki? W ogóle, to może być dobry maszyna do zadań biurowych. Ponownie zainstalować XP na nim i będzie „latać”.

Jeśli teraz, w 2016 roku, zostanie podana b / modelu, można go używać do pracy i pisania. Projektanci nie pasuje. Można dać dziecku, aby zobaczyć na tej samej bajki „YouTube” lub w ramach programów rozwojowych. Jednocześnie nauczyć go fakt, że przy tej technice należy obchodzić się ostrożnie.

W ogóle, jeśli teraz będzie oferowane kupić tego laptopa więcej niż 3-4 tysięcy rubli, można bezpiecznie zrezygnować. Jako zbiór elementów, nie ma sensu, ponieważ są przestarzałe, a znacznie łatwiej kupić tabletki lub e-book do pracy z tekstem i wideo. Do tej pory Asus K50C cena – „worek jabłek” w podzięce za dar.