129 Shares 7563 views

Biorą wycieczka na Krym?

Prawie każdy przynajmniej kiedyś chęć zrobienia czegoś niezwykłego i niezapomniany. Sprawa ta, oczywiście, nie jest bez skrajności. Niektóre z nich są zaangażowani w spadochroniarstwo, bungee praktyce skoki, z wodospadem, torują sobie drogę przez dżunglę i tak dalej. Ale są tacy, którzy wolą wspólnego ekstremalnych, takich ludzi spędzić wakacje.


Jeśli jesteś nowy w tej branży, idziesz na górach w pobliżu Morza Czarnego i chcą wiedzieć, że biorąc wycieczka na Krymie, to ten artykuł jest dla Ciebie. Bardzo często zdarza się, że stojak na wiele rzeczy, ale w końcu nie było to konieczne i nie było potrzebne w zasięgu ręki. Ponadto, są rzeczy, które są niezbędne w kampanii. Przedstawiam Wam listę rzeczy, które pomogą uczynić Państwa pobyt był niezapomniany, a nie zepsute małe rzeczy.

Podstawowe wyposażenie na wycieczkę

Najważniejsze – to plecak. Powinien on być na tyle duży, że tak wiele rzeczy pasuje. Konieczne jest również, aby wziąć śpiwór, namiot, karemat Bowler, składany pojemnik (5 litrów), naczynia, zapałki, przybory toaletowe, worki na śmieci i reflektorów latarkę. Ponieważ pogoda jest wciąż zmienny rzeczą, przynieść płaszcz, on na pewno się przyda. A także nie zapomnij wziąć ze sobą mapę, kompas, telefon komórkowy i aparat fotograficzny. Która kampania może się obejść bez aparatu?

Głównym odzież dla wędrówek

W każdej kampanii z najważniejszych rzeczy – jest to wygodne i niezawodne buty, szczególnie jeśli wybierasz się do góry. Najlepiej jest wziąć kilka więcej, aby zastąpić i kapcie. Wieczorem, może być całkiem fajne, odpowiednio, będą użyteczne kurtki, parki, spodnie, skarpetki i termofutbolka. Gorący słoneczny dzień, trzeba będzie cap / Panama, kostium kąpielowy, długim rękawem, aby chronić ręce od oparzenia, ręcznik, szorty i okulary. Oczywiście, ubrania, ubrania na zmianę i rękawiczki.

Biorą podwyżką (pakiet medyczny)

Wypadek nikt nie jest bezpieczny, więc powinieneś być gotowy na wszystko. Należy zwrócić szczególną uwagę na zestaw medyczny – Twoje życie może zależeć od niego. Odebrać leki z ostrożnością. Poniżej znajduje się lista podstawowa 3% nadtlenku wodoru, jodu, zieleń brylantowa, przeciwbólowe, bandaż, tynki suche alkohol rozprysku komara. Ważne jest również, aby wziąć coś dla układu pokarmowego i leczyć oparzenia (pantenol).

Biorą wycieczka do jedzenia

Ważne jest, aby określić czas trwania kampanii, dystrybucji produktów dla określonej liczby dni, zrobić układ (co, kiedy i ile jeść) i umieścić produkty w partii worków. Niepożądane jest, aby umieścić żywności w szklanych słoikach (mogą złamać). Najlepiej jest kupić różne produkty w puszkach blaszanych. Tak będzie szybsze i bardziej niezawodne. Duży plus dla Ciebie, jeśli podwyżka wpiszesz suszone owoce, gofry i ciasteczka. Oni nie pogorszy do tego samego suszu można nie tylko jeść, ale również dodać do różnych zawiesiny.

Opakowanie wodoodporny soli i cukru pomoże chronić swoją sałatkę. Zgadzam się z przyprawami żyć znacznie smaczniejsze. Należy również zauważyć, że podczas wysiłku fizycznym znacznie zwiększa zapotrzebowanie organizmu na przywrócenie równowagi wody w organizmie. W dniu trzeba około czterech litrów wody. Po raz kolejny – nie zapomnij zabrać ze sobą składany pojemnik. Pożądane jest, aby 5 litrów.

Mamy nadzieję, że informacje, które przejść się, to pomogło, a po udanej podróży staniesz się jeszcze większym fanem tego biznesu!