708 Shares 7422 views

Temperatura wody w Tunezji – jakość letnie wakacje

Pogoda w Tunezji jest korzystne dla miłośników plaży wszystkich ośrodków w trakcie sezonu. Niewielka różnica 1-2 stopni nie może być poważną przeszkodą w wyborze miejsca wypoczynku. Długi sezon pozwala nam rozwijać turystykę, większość mieszkańców się utrzymać w tej dziedzinie. Śródziemnomorski klimat jest korzystny. Turyści, którzy chcą poprawić swój stan zdrowia za pomocą kąpieli słonecznych i morskich kąpieli, istotne jest, jak woda nagrzewa się wzdłuż wybrzeża.

Początek sezonu wakacyjnego

Wpływ Morza Śródziemnego do warunków klimatycznych panujących w kraju afrykańskiego najsilniej na północnym wybrzeżu. Już pod koniec kwietnia powietrze ogrzewa się do temperatury + 25 ° C

Europejczycy ciepłolubne uwierzyć, że temperatura wody w Tunezji na początku sezonu wakacyjnego (maj) jest nadal niska do pływania. Morze u wybrzeży jest podgrzewana do temperatury 17-19 ° C w czasie różnicy dzień zapewniona już gorące, letnie popołudnie światło słoneczne, chłodny wieczór przypomina sobie, zmuszając zaizolowane. walka klimat północnej chłód i ciepło prowadzi do niestabilności w pogodzie. Okres ten znany jest z burzami i opadami. Miłośnicy kąpieli morskich w chłodnej wodzie na gorący, letni dzień trwa niemal ogromną przyjemność.

Ogromny plus maja w Tunezji – możliwość spędzania wolnego czasu na wycieczki z komfortem. Natura nie spalone przez słońce, malownicze i daje przyjemność. Cytrusy, migdały młode, interesujące dla jej smaku morwa dywersyfikacji menu dla smakoszy.

czerwony lato

Ciepło dochodzi do Tunezji w czerwcu, otaczając ciepłym kocem spragniony letnich turystów. Oparzenie słoneczne jest uważana za najlepszą. Słońce nie groził, aby włączyć delikatną skórę białego człowieka w jasnoczerwony pomidorów pieczone. można leżeć na plaży cały dzień. Wieczorem, ozdobiony niezapomniane zachody słońca zapraszamy na przyjemny spacer.

kąpiele morskie przyciągnąć północnej Tunezji. Temperatura wody w czerwcu osiągnął bardzo wygodne 22 ° C Morze wcześniej w tym miesiącu jest jeszcze gorączkowy, ale fale przyniesie wiele radości, promowanie delikatny masaż Morza.

Zielone figi z delikatnym różowym miąższu, miłośników owoców kaktusa będzie zadowolony z jej owoców kosmetycznych i jagód.

Szczyt gorącego sezonu

Ciepło lipca który zadebiutował na najgorętszy dzień roku – 24 lipca, powoduje, że sen północnych wiatrów i chłodzie rosyjskiego letni dzień. Carnival „Aussie”, odbywających się w Sousse, towarzyszy głośna muzyka, taniec, kolorowe platformy procesji i wylewanie wody. Weź udział w jest ona przeznaczona dla wszystkich turystów.

Plaże na południu są szkodliwe dla zdrowia. Słońce jest tak aktywny, że woda morska nie przynosi pożądanego chłód. Lipiec temperatury wody w Tunisie dzięki czemu wyglądają jak świeże mleko na początku dnia. Niezwykła 25 ° C nie powoduje kaprysy nawet najbardziej delikatnych pań.

Disco wygodne ciepłe noce przyciągnąć fanów „off w całości.” Obfitość owoców i jagód wszelkiego rodzaju przyciąga okazja, aby schudnąć i uzyskać doskonały kształt. Wysoka temperatura latem od morza w Tunezji pozwala na wykonywanie romantyczną noc pływania.

Sierpień – okresem festiwali muzycznych. Wiele festiwali odbywają się w godzinach wieczornych, kiedy ogłupiające ciepła zmniejszyło się i ogrzewa pod wpływem ciepła słonecznego i ciepłej wody turystów zatrzymał się na otwartych przestrzeniach. Temperatura wody w sierpniu w Tunisie jest tak wysoka, że powierzchnia morza jest bardziej relaksującej kąpieli uzdrowisk.

Dźwięki muzyki, śmiechu, taniec do białego rana – stan sierpnia zabawy. Idąc wzdłuż promenady urzekają nie tylko uzdrowienia promenadzie, ale także ogromna ilość nowych wrażeń.

Liczniki sklepy owocowe są pełne różnych dojrzewaniu przez ten czas winogrona, melony i arbuzy są tak pachnący, że jest po prostu niemożliwe do przejścia. Słońce wypełnia je słodkie, pachnące ciało.

Powietrze ogrzewa się do dnia +35 C. noc ochłodzono do temperatury 25 ° C, a temperatura wody w Tunezji koniec lata wzrasta do 27 ° C

począwszy od jesieni

Września – jeszcze w miesiącach letnich, jednak pojawiające się chmura ostrzegają przed nadejściem jesieni. Morze rano cichy, wygodny, wieczorem staje się niespokojny. Temperatura wody września Tunezji nie przekracza 23 ° C, ogrzewa się do 30 ° C, powietrze nie przypomina już wylot pieca, tan – Staphylococcus odpornego w czerwcu.

Czas wycieczki za jeszcze nie minął, choć mieszkańcy powrócili do życia codziennego. Wycieczka na pustynię lub na rzymskich ruin dostarczać przyjemność komunikowania się z przeszłością bez duszny upał.

Melony i winogrona nadal dominują półki rynkach lokalnych.

Jest to czas europejskie stare kobiety

Października przyciąga miłośników ciepła i starożytności. Egzotyczne tunezyjskie atrakcje dostępne białe ocieplane mieszkańców w średnim wieku i starszych. Możliwość chodzić w sandałach i sukienki światła, gdy Ojczyzna ulewny deszcz i wysokość upadku, pozwala wygodnie odkrywać świat na emeryturze.

parki narodowe, długi spacer pustyni otwiera pogoda październik w Tunisie, temperatura wody nie wzrośnie powyżej 20 ° C, co nie jest zbyt wygodne do pływania.

Na rynkach istnieją pierwsze słodkie daty – owoc palmy afrykańskich.

Święto listopada

Deszczowa pogoda jest wietrznie, mokre chłodne noce, ale jeszcze ciepłe dni odróżnić wybrzeży Afryki przez rosyjskiego chłodnej jesieni. Natura szczęśliwe jasne kolory, ale morze można tylko podziwiać: szybki, bulgotanie cud. Jest możliwe, aby zobaczyć „The Ninth Wave”, jak obrazy Aivazovsky. Listopadowe temperatura wody Tunezja nie jest ośrodek plaża.

Atrakcje w kraju czekają z otwartymi ramionami, prosimy o cenach, ponieważ spada o 30%.

Owoc daje różnorodność przyjemność dat i późnym melona.

Powietrze jest ogrzewane nie wyższej niż 23 ° C, a wieczorem już chłodny – + 15 ° C