219 Shares 4852 views

Największe lotniska w Grecji: Opis

Grecja – niesamowity kraj, uderzające jest oszałamiające krajobrazy, piękne plaże i wielowiekowej historii. Turyści z całego świata chętnie przyjeżdżają tu, na ziemi dawnej cywilizacji. Dziś kraj ten stworzył wszystkie warunki do komfortowego pobytu dla gości, a także debugowane system komunikacji międzynarodowej. Co należy wiedzieć turystów wybierających Grecja Lotniska?


Cechy ruchu lotniczego w kraju

Grecja wita setki tysięcy odwiedzin dziennie, kraj ma pięć międzynarodowe porty lotnicze: Rodos, Korfu, Heraklion, Ateny i Macedonii. Ponadto istnieje 22 na szczeblu krajowym lotnisko, które mogą również przyjmować gości z całego świata, a także kolejne 25 Domestic Airport. Greckie linie lotnicze oferują doskonałą obsługę, więc mieszkańcy również używać ich do poruszania się w obrębie państwa.

Według statystyk, lotniska Grecji nabyła 80% wszystkich podróżnych przybywających. Międzynarodowe lotniska znajdują się w pobliżu dużych miast, więc do nich jest bardzo łatwa do osiągnięcia za pomocą lokalnych usług transportowych. Autobusy i taksówki prywatne działają przez całą dobę. Pasażerowie czekając na jego powierzchni można używać bankomaty, restauracje, kawiarnie, małe sklepy, punkty opieki. Grecja Lotniska są nowoczesne i wygodne. ludzi biznesu na ich terytorium mogą korzystać z niezbędnego sprzętu komputerowego, faksem lub telefonicznie. Rozważmy funkcje dwóch największych lotnisk w kraju, które wykonują największą liczbę turystów każdego roku.

Ateny

Największy grecki port lotniczy został otwarty w 2001 roku i szybko zdobył międzynarodowe uznanie. Dziś jest to główny ośrodek Olympic Airlines. Dla roku z usług portu lotniczego w Atenach są wykorzystywane przez ponad 15 milionów turystów. Posiada dwa terminale: West, znajdujące się w pobliżu Alimos i Wschodu – w pobliżu Glyfada.

Na lotnisku, podróżni mogą skorzystać z usług wolnocłowego, wyjątkowa restauracja serwująca specjały kuchni greckiej, apteka, garaż, telefon, bankomat, a nawet wynajem samochodów.

Macedonia Airport

Znajduje się w Salonikach, jest drugim co do wielkości portem lotniczym w kraju. W roku jego usługi są wykorzystywane przez czterech milionów turystów. W Macedonii dzisiaj działa jedyny terminal w przyszłej rozbudowy lotniska jest planowane. Dla wygody gości wyposażone są w przechowalni, ośrodki opieki medycznej, parking, bankomat, apteka, Vip-hal i kawiarni. Dostać się na lotnisko autobusem z dworca kolejowego lub na taksówki zegara.

Rozmawialiśmy o dwóch największych centrów wiadomości powietrznej kraju. Grecja Lotniska są idealne do komfortowego pobytu, czekając na odpowiedni lot. Istnieją wszystkie warunki dla Twojego doświadczenia magiczne wakacje nie jest zepsuty żadnych trudności. Zakup biletów, Grecja czeka na ciebie, aby odkryć jego wspaniały i tajemniczy świat!