251 Shares 5205 views

Co lepsze Enterprise lub Professional systemu Windows 10: Wybierz system operacyjny

Artykuł będzie o najbardziej znaczącym produktem oprogramowania dla każdego użytkownika. Nie ma znaczenia, kim jesteś, specjalność, i jakie są twoje hobby. Znacznie ważniejsze jest to, że masz komputer w domu, tablet lub laptop, w którym istnieje system operacyjny z „Microsoft”.

Teraz każdy może zapoznać się z dziesiątego (końcowej) pokolenia „wiatr”.

System operacyjny – to główny program z komputera osobistego, który zarządza wszystkimi urządzeniami i aplikacjami. W jaki sposób skorygować zostanie wybrany, „Wiatr”, zależy komfort w korzystaniu z komputera.

Ile edycje systemu operacyjnego „Vindous 10” istnieje

Ósma generacja systemu operacyjnego nie pasował wielu użytkowników z jego funkcjonalności i interfejsu. Minusy to zwróciło uwagę na fakt, że przycisk „start” jest usuwany, co sprawia, że bardzo niewygodne w użyciu menu „start-up”. Ale teraz nadszedł czas, aby przejść bezpośrednio do dziesiątej generacji systemów operacyjnych.

W chwili obecnej istnieje siedem wydań nowej generacji systemu:

1) Professional.

2) Dom.

3) od osób prawnych.

4) telefonii komórkowej.

5) Corporate-mobile.

6) szkolna.

7) Server.

Co jest lepsze – Enterprise lub Professional systemu Windows 10? Jeśli pamiętacie, podobne pytanie zadał wiele użytkowników komputerów w dobie systemów siódmej generacji. Nawet jeśli to było przez długi czas, ale wraz z pojawieniem się „Seven”, wiele do czynienia z edycji wybór dla instalacji:

1) Strona główna.

2) Professional.

3) Complete.

Te trzy były najbardziej popularne wydanie.

Co trzeba wiedzieć instalowania systemów operacyjnych

Nie ma znaczenia jaki system operacyjny wybrać, Windows 10 Professional lub Enterprise. Dla każdego z nich potrzebują miejsca na dysku twardym, które powinny być przygotowane wcześniej. Przybliżona ilość miejsca na dysku twardym musi być dwadzieścia gigabajtów. Jeśli pobierasz system od stron trzecich, należy zwiększyć przestrzeń około trzydziestu tysięcy siedemset dwadzieścia megabajtów. Jednak najlepiej jest zaktualizować system.

Co jest lepsze – Enterprise lub Professional systemu Windows 10? Podczas instalacji z „Microsoft”, to automatycznie aktualizować, problem ten został rozwiązany przez siebie. Po aktualizacji oprogramowania na swoim laptopie na autora tego artykułu stałem się profesjonalny system jest taka sama, ale nowa generacja.

Podczas instalacji niestandardowej (nie upgrade), dobrze jest zapisać ważne pliki do mediów lub przenieść się do sekcji, która nie ma wpływu na system. W ten sposób można zaoszczędzić ważne informacje z komputera.

Jak skonfigurować system operacyjny, bez specjalnych wymagań dotyczących pamięci RAM

użytkowników US PC doceniają prywatności. W „Microsoft” jest brana pod uwagę przy opracowywaniu nowego systemu operacyjnego i ustawienia wprowadziliśmy szereg opcji, które ułatwią wyłączyć system określania położenia użytkownika. Jeśli wyłączysz to „szpieg” funkcjonalność może znacznie złagodzić obciążenia z pamięci komputera. Mapy do pobrania są również znacznie zmniejszyć wydajność swojego „przyjaciela żelaza”.

Co lepszego systemu Windows 10 – Enterprise lub Professional? I w tym przypadku najlepiej jest użyć wersji Professional „dziesiątce”, to jest dobre i wszechstronne rozwiązanie do użytku domowego.

Która wersja do wyboru

System Windows 10 Enterprise lub Professional – to lepiej i jaka jest różnica? profesjonalny „dziesięć” najbardziej nadaje się do użytku domowego. W odróżnieniu od wersji domu nie jest „cięcie” funkcjonalność (na przykład, w domu ma „Bitlokera” przeglądarki). Wersja korporacyjna jest przeznaczony bardziej dla przedsiębiorstw i dużych firm, a więc niektóre funkcje (np, „biznes-shop”) dla zwykłego użytkownika bez potrzeby.

Dlaczego warto stać się „pro”

Nowy system operacyjny, wiele nowych funkcji i ulepszeń, które jakościowo różni się od swoich poprzedników ( „siódemka” i „ósemka”). Co jest lepsze – Enterprise lub Professional systemu Windows 10? Odpowiedź jest taka sama – „zawodowym”. Teraz zabrać niektóre z „funkcji” tego systemu operacyjnego, ale należy pamiętać, że jesteśmy „za”:

  1. Kontinum. W ten sposób może być podana w Russian systemów operacyjnych możliwości połączenia różnych urządzeń w pracy. Na przykład za pomocą programu „Office” ( „Drive It”), można zamknąć dokument na komputerze, a otwarte i nadal mieć na tablecie.
  2. Start. Słysząc „osiem” użytkowników, twórcy wrócili przycisk cenione. Po otwarciu menu „Start” można oglądać „płytki” ikony opcji dla łatwego dostępu do niektórych aplikacji, a także listę aplikacji, które były wykorzystywane nie tak dawno temu. Na przykład, "klient e-mail."
  3. Wbudowany system ochrony. Zasada działania prosta i malować je szczegółowo, myślę, że nie warto. Zastosowanie trzeciej antywirusowego w systemie nie jest wymagane, ponieważ jest samowystarczalny i szybko reaguje na podejrzane pliki.
  4. "Klient e-mail." Deweloperzy „Microsoft” stworzył doskonały program do pracy z pocztą elektroniczną bez konieczności uruchamiania przeglądarki. Wcześniej taka opcja była „Office 2013” i jest już dostępna w systemie operacyjnym „Vindous 10”.
  5. „Direct X 12” – to w tej chwili jedyny system operacyjny, który jest w stanie realizować wykorzystanie nowych funkcji nowoczesnych kart graficznych. Przy pełnej realizacji tej opcji w przyszłości będzie znacznie poprawić wydajność w grach.

Co lepszego systemu Windows 10 – Enterprise lub Professional? Ponieważ pierwszy jest przeznaczony do użytku korporacyjnego, a następnie wyraźnie „profesjonalny” pokaże najlepszy potencjał w domu.

Ostateczna wersja

Chyba wykazały, że lepiej jest, Enterprise lub systemu Windows 10. Wybór Profesjonalne redakcji zależy od okoliczności, w których komputer jest używany. W każdym z złożonego papieru systemy operacyjne mają swoje unikalne cechy, które zależą wyłącznie od Ciebie jako użytkownika. To wszystko!