727 Shares 4000 views

Jak skonfigurować laptopa?

Każdego roku, laptopy stają się coraz bardziej popularne, wypierając tradycyjne komputery osobiste. Konsultanci w dziedzinie technologii komputerowej jest dobrze znane sklepy, że konsumenci coraz częściej wolą kompaktowy laptop niż pełnoprawny komputer stacjonarny. Powód jest prosty – charakterystyka techniczna przeciętnego przenośnego Assistant krzemu prawie nie ustępuje im w tych samych modeli stacjonarnych. Jedyna zła chwila – ograniczenie przekątnej ekranu, który w laptopach rzadko przekracza 19 cali. Jest to jednak łatwo rozwiązać poprzez zakup oddzielnego monitora do domu.

Jednak, jak to zawsze bywa, to popularność ma swoje negatywne przejawy. W szczególności, jest obecnie często wykonywane konfigurację laptopa w centrach serwisowych. Ta usługa jest popytu i podaży i popytu, jak wiemy, są bezpośrednio połączone. Na przykład, Internet ujawnia ponad 27 tysięcy zdań, w których mogą być wykonane konfiguracja laptopa. Imponująca liczba!

Teoretycznie ustawienie laptop można wykonać samodzielnie. Mimo to, nie możemy zapominać, że różnice między komputerami osobistymi przez nouta raczej konstruktywne, ale nie dramatyczna. Są to główne cechy systemu BIOS, które są podobne do elementów sprzętowych zasady działania, nawet gdy system operacyjny nie jest inaczej. Dlatego też, na przykład, osoba, która wie, jak „wyciąg” sieci bezprzewodowej na komputerze, konfiguracja Wi Fi na laptopie może wydawać się proste.

Jedną z różnic systemów przenośnych i stacjonarnych jest pierwszym spartańskie prostota BIOS. Żaden z elementów pamięci przyspieszenia zmiany modeli taktowanie aktywacja zablokowanych rdzeni nie został znaleziony (z wyjątkiem – specjalne modele). Dostosowywanie tego notebooka zaczyna się od BIOS. Aby przejść do ekranu opcji, należy natychmiast po naciśnij F2. W zależności od modelu, można ustawić podstawowy bagażnika Medium, data / godzina, wybrać żądany tryb pracy funkcji oszczędzania energii. Czasami BIOS zapewnia możliwość pracy z akumulatorem.

Następnym krokiem jest ustawienie jasności ekranu sama. W notebookach, aby zrobić to wcisnąć pewną kombinację przycisków. Na przykład, Fn + strzałka w prawo. Dokładne wartości można znaleźć w instrukcji i na przyciski oznaczone monitowania obraz.

Ustawienie aparatu na laptopa wykonana jest z systemem operacyjnym. Przed przystąpieniem do regulacji obrazu, należy zainstalować sterownik urządzenia. Jest to zalecane, nawet jeśli program kontroli stwierdzono w Bibliotece Windows Driver i został zainstalowany automatycznie. Aby rozwiązać ten problem będzie wymagał CD pochodzących wraz z komputerem przenośnym. Jeśli sterowniki do kamer więcej, to trzeba zainstalować ją na swoim modelu. Można go znaleźć w specyfikacji do laptopa. Po instalacji można uruchomić Skype i wyregulować ustawienia wyświetlania tam (menu Narzędzia – Dostosuj).

Nie są daremne wskazał na podobieństwo komputerów stacjonarnych i notebooków, wszystkie zalecenia dotyczące konfigurowania pierwszy niemal całkowicie nadające się do tych drugich. Jest to, że tryb pracy kontrolera zachowania energii powinna być inna. Ustawienie daje możliwość optymalizacji działania systemu zgodnie z życzeniem właściciela.