200 Shares 5323 views

Uwaga igłowe kobiet: jak skonstruować strój wzór z wysoką talią

Sukienka w szafie każdej kobiety mają szczególne miejsce. To właśnie ta część garderoby może podkreślać godność postać i zrobić zdjęcie z najbardziej kobiecy, delikatny, wyrafinowany. Różnorodność stylów pozwala każdej z płci, aby wybrać dokładnie taki model, w którym wszystkie krzywe kobiecego rysunku zostaną przedstawione w pozytywnym świetle.

Moda peep – przecenienia talii

sukienka wzór przesunął talia może być prawdziwym dobrodziejstwem dla igieł kobiet, bo te sukienki dziś u szczytu popularności. Takie rzeczy mogą sprawić, że sylwetka szczuplejsza i ukryć wady rysunek istniejących w biodrach i brzuchu. Sukienka z wysokim stanem – Magiczna różdżka dla mody, ponieważ można nosić go na spacerze, a także spotkań biznesowych w restauracji. A dla tych, którzy wiedzą, jak szyć, jest doskonałym rozwiązaniem do praktyki, aby stworzyć swoje własne ręce stylowy i modny strój.

Wzór sukienki dla kobiet

Po pierwsze, trzeba opracować wzorzec suknię z wysokim stanem. Aby to zrobić, po prostu myśleć o wszystkich linii armatury, a mianowicie: co będzie spódnica, szyi i ramion. Byłoby dobrze, aby narysować model przyszłego strój na kartce papieru, aby ułatwić poruszanie się podczas tworzenia wzorów. Następnie, przed i z powrotem do pasa pomiaru objętości klatki piersiowej, talii, bioder, a odległość pomiędzy liniami poziomymi, a także, jak szerokość ramion, wysokość, długość klatki piersiowej. Po wszystkie pomiary zostały wykonane, można zacząć budować sukienkę wzór z wysoką talią. Proces ten składa się z kilku etapów:

  • Na dużym arkuszu papieru odbywa się pionową wysokość linii równej podstawy szyi od początku do długości gotowego produktu.
  • Z punktu pionowej części klatki piersiowej, talii i bioder.
  • Z nich leżała na czwartej części usunięciu środków i połączyć je w pionie gładką linię.
  • Od pasa z powrotem o około 10 cm i narysować linię poziomą. Wynik wyjdzie dolną część stroju.
  • Szczegóły i rozpocząć wyciąć górną część formacji. Zacząć od górnej części głównej 4 pionowe pomiarów lay obwodu karku i szyi losowania szczegółowo.
  • Z punktu wyboru na szyi w kierunku składania jaj, szerokość ramion i obniżono do około 1,5 cm.
  • W dół od krawędzi linii barków zaznaczyć głębokość armhole. Dopełniają ją.
  • Od połowy linii barków, zmierzyć wysokość klatki piersiowej i do punktu na boku nacięcie trójkąt o podstawie 1,5 cm. To będzie dart do klatki piersiowej.

W celu rejestracji rzutki oparcia nie, i skrócić tylną część 1,5 cm. Dekolt nie tak głęboko jak z przodu.

Możemy symulować tuleję

sukienka wzór z wysokim pasie i na rękawach nie będzie problemu nawet dla początkujących. Aby zbudować krótkiej tulei pół masztu, to jest konieczne, aby przedłużyć linię ramię 5-7 cm. Następnie odcięty linię strony na poziomie głębokości armhole sporządza drugą linię węża. Podobnie można zrobić i długim rękawem lub ¾.

wzór sukienki dla dzieci

Wzór strój dziecięcy z wysoką talią skonstruowane łatwiej niż kobiety. Nie ma potrzeby, aby dart do remisu na linii zgięcia klatki piersiowej i bioder. Dla dziecka, w dolnej części stroju mogą być wykonane w formie trapezu, a nawet ma prostokątny kawałek materiału na długości skompletowania bantovymi lub proste fałdy. Ważne jest tylko, aby obliczyć szerokość ciętego materiału. Aby to zrobić, należy zmierzyć wysokość szlifowania najlepszych linii sukienki i spódnice, pomnożonej przez miernik przez dwa i dodaje kilka centymetrów za darmo dopasowanie. Górna część sukni wykonana jest zbyt prosto. Dla tych, którzy nie są zbyt przyjazne dla obliczeń matematycznych i pomiarów, możliwe jest podjęcie odpowiedniego rozmiaru Koszulka dla niemowląt, obrócić go na drugą stronę i okrąg wzdłuż obrysu ramionach, szwy boczne, szyi i pach. Wielu wykwalifikowanych pracowników uciekają się do tej metody, aby stworzyć fundament, na którym można symulować różne style, w tym wzór i sukni z wysoką talią.

Należy zauważyć, że jeśli do szycia szczyt dzianiny zostanie podjęta, nie możemy zrobić dodatki do swobodnego dopasowania. Ale jeśli tkanina nie rozciąga się, należy dodać do każdego centymetra cięcia do rzeczy nie ogranicza ruchów.

szyć

Szycie takie produkty są również produkowane w kilku etapach. Po pierwsze, sukienka wzór z wysoką talią przeniesiony na tkaninę, dodać dodatki szwów i wyciąć wszystkie szczegóły. Następnie przystąpić do montażu. Aby to zrobić, należy podłączyć szczegóły górnej powierzchni wewnątrz. Zszyć szwy ramion. Fix rzutki i połączyć sekcje boczne. Po uruchomieniu, aby obniżyć strój. Połączyć sekcje boczne. Dodaje się do szycia ze sobą dwóch części.

elementy dekoracyjne

Otrzymując produkt oryginalny wygląd, należy go udekorować. Istnieje kilka podstawowych technik, które pomogą stworzyć ciekawą rzecz:

  • Połączenie kontrastowych tkanin. Na przykład klasycznej wersji: czarny i biały top dno. Dobrze wygląda różnych dźwięków w tym samym kolorze lub kombinacji indywidualnych jasnych kolorach kontrastujących i listew poprzecznych, bocznych wkładki.
  • Cyrkonie, aplikacje i kwiaty tkaniny są wielką ozdobą monochromatycznych sukienki.