442 Shares 6577 views

Cartoon "Puppy Patrol": nazwa szczeniąt

Kreskówka "Puppy Patrol" jest dziś bardzo popularna. Dzieci kochają go na okazję do zabawy i zabawy. Jego postacie są bardzo jasne i szybko zapamiętane. Sześć szczęśliwych szczeniąt ratuje świat przed różnymi problemami.

Razem z nimi chłopiec idzie z Zikem Ryderem, który organizuje proces licznych akcji ratowniczych. Jaka jest nazwa szczeniąt w "patrolu szczeniaka"? W tym artykule nazwiemy główne bohaterowie, porozmawiajmy o ich charakterystycznych cechach. Większość dzieci bardzo lubi te animowane serie. On jest w stanie dać wiele pozytywnych emocji w stosunkowo krótkim czasie. Aby złagodzić stres, idealnie pasuje. Jeśli nie znasz nazwy szczeniąt w "Puppy Patrol", mogą być przydatne następujące informacje.

Racer

Puppy, który ma zdolności przywódcze i funkcje lidera. Zawodnik w "Puppy Patrol" wygląda świetnie. Jest jasnym przedstawicielem niemieckiego pasterza, dlatego jest dumny ze swojego pochodzenia. Należy do policji. Ubranie dzieciaka wygląda tak: czapka, kolor ochronny.

Racer w "Puppy Patrol" – niezrównany mistrz zorganizował oddział małych psów, aby czynić dobre czyny. Uważa za swój obowiązek pomagania potrzebującym, ryzykując własne życie w imię wielkiego celu. Zawodnik charakteryzuje się charakterystyczną męskością, odwagą i ciekawością. Interesuje się wszystkim, co dzieje się wokół. To dlatego, że odważny szczeniak podejmuje nowe próby ocalenia świata od niezliczonych kłopotów. Dla wielu dzieci, chętnych do kreskówki, Racer jest ulubionym znakiem w "Puppy Patrol". Jak szczenięty zadzwonią oczywiście do dzieci i ludzi, którzy nie są obojętni wobec tego projektu.

Marshall

Puppy Dalmatian ma jasny wygląd. Lubi wielu z powodu jego niezwykłego wyglądu i niezrównanej samooceny. Należy do roli strażaka. Celem tego szczeniaka jest gaszenie ognia pozostawionego bez nadzoru. Marshall nosi specjalny strażacki uniform i hełm. Urządzenia te chronią go przed przypadkowym zranieniem. Marshall ma niezgrabny charakter. Wciąż bawi się w zabawnych i zabawnych sytuacjach, które często sprawiają, że cały oddział się śmieje. Ten dzieciak może z humorem spoglądać na trudne momenty i zawsze znajdzie drogę z najtrudniejszych pozycji.

Marshall w "Puppy Patrol" powoduje wiele pozytywnych emocji. On wiwatuje wszystkich wokół, roi się dosłownie o wszystkim, co go otacza: ciepłe słońce, szczere uśmiechy przyjaciół. Jest pozbawiony arogancji i wszelkiego pragnienia dominacji.

Stout

Ten szczeniak jest potomkiem prostego kundla, ale wcale nie wstydził się tym. Należy do uniwersalnego warsztatu. Krepysh wspaniale radzi sobie z zadaniem, które mu powierzono: naprawia wszystko, co się dzieje i pęka. Szczeniak idzie w jasne, zielone kombinezony, łatwo przemieszcza się w przestrzeni kosmicznej. Krepysh w "Puppy Patrol" powoduje wiele pozytywnych emocji w widza. Wygląda tak słodko i dotyka, że nie można mu się nie kochać, a nie podziwiać.

Skye

Jedyna dziewczyna w przyjaznej grupie szczenięt. Skye jest niezwykle uroczą i atrakcyjną osobą. Bardzo docenia przyjaźń i oddanie, dlatego wszyscy ją kochają. Skye odznacza się jasnym wglądem, uprzejmością i szybkością, może latać helikopterem.

Zuma

Pojazd dla tego bohatera to łódź, która jest tak niezwykła, że może łatwo podróżować po lądzie. Zuma to postać, która entuzjastycznie zaprzyjaźnia się z jakąkolwiek przygodą. Jest nieustraszony i stanowczy.

Rocky

W tej postaci jest dobrym przyjacielem i towarzyszem. Rocky jest bardzo pomysłowy. Ma wiele przydatnych funkcji w teczce. Zawsze możesz polegać na nim, ponieważ szczeniak nie zrezygnuje z kłopotów i nie wyjdzie w trudnej sytuacji.

Tak więc, jednym z najbardziej popularnych bajtów dzisiaj jest "Puppy Patrol". Jak zadzwonić do szczeniąt, dowiedziałeś się od tego artykułu. Najlepiej zobaczyć co najmniej kilka epizodów, aby przebudować treść tych fascynujących historii. Kreskówka naprawdę ładuje z optymizmem i sprawia, że wierzysz w swój własny sukces.