703 Shares 6161 views

Co lepsze wykorzystanie sufitów podwieszanych w łazience?

Jeśli myślisz nad tym, co zrobić, sufit w łazience pokoju, trzeba zrobić na początku, że ten pokój ma wysoką wilgotność. Oczywiście, że dziś na rynku budowlanym reprezentowane wiele wariantów, ale najbardziej popularne są po prostu zawieszony sufit w łazience. Można to wytłumaczyć po prostu, ponieważ pułap ten jest nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Za to może ukryć brzydki airbox lub okablowania. Kup podwieszane sufity (zależnie od typu) można sklepach lub supermarketach w zwykłym gospodarstwie domowym.

Najpierw trzeba zdecydować się na ich poglądów. Kafle i stalowym stelażu modułów – odmiany te są wykorzystywane do takich pomieszczeń. Jakie są sufity w łazience jest bardziej korzystne? Rozważmy każdy z nich.

Pod słowami „pokrycia dachu” przed oczami od razu nie jest materiałem przypominającym karton. I czy jest on odpowiedni do pomieszczeń o wysokiej wilgotności? Należy pamiętać, że próg ten jest wykonany z włókna mineralnego, który składa się z dodatkami organicznymi do recyklingu papieru i gliny. Ale jest pewien wyjątek. Wiele zależy od ilości gliny i papieru w wytworzonym materiale. Jeżeli po stronie kursów glinki takie podwieszane sufity w kąpieli stosuje się 100%. Jeśli więcej papieru, a następnie płyta służy tylko do „suchych” pomieszczeniach. Więc upewnij się, że zainteresowanie ze strony producentów na temat ich produktów, które, na co wilgotność jest obliczana. Natychmiast podać tej kategorii sufity „Basis”, oczywiście, przyciąga ze względu na niskie ceny, ale są one przeznaczone tylko dla zwykłych pokoi.

Moduły stalowe. Ten typ jest idealny do wysokich pomieszczeń, jak wtedy, gdy jest on zamontowany w oddaleniu w wysokości co najmniej 10 cm. Ale to jest tylko jego brak, a jeśli ten problem nie straszyć, to sufity podwieszane w łazience tego rodzaju będzie doskonałym rozwiązaniem. W takim przypadku należy ustawić strukturę Dachówka które moduły są wykonane ze stali. Gwarantowana trwałość i łatwość pielęgnacji, która jest również ważna.

A inny widok – stojak, tzw zawieszony sufit Armstrong. Używają statyw, wykonany z aluminium, tak – nie zmoknąć i nie rdzewieją. Główną zaletą sufitu, zawsze można zastąpić go na talerzu. Na przykład, trzeba dodać światła lub wentylacji lub zmienić schemat kolorów. Jedynym minusem jest to, że Armstrong jest stosowany głównie w biurach, bo dla nich to jest – idealnym rozwiązaniem. Ale do zastosowania w budynku he – na wentylatorze.

Podsumowując: ogólnych zalet podwieszanego sufitu w porównaniu z ich tradycyjne odpowiedniki. Oprócz tego, że jest teraz atrakcyjne i modne wyglądające wykończenie, ale także funkcjonalne, jak ukryć różne narzędzia. Również sufity zapewniają dodatkową izolację, co jest szczególnie ważne dla mieszkań na wyższych piętrach. I tych, którzy mieszkają na pierwszym piętrze zachwyci dodatkową izolację akustyczną. Jeśli używasz konstrukcję modułową, jej elementy można łatwo wymienić. Na tej sufit nigdy nie pęka i plam, które byłyby niemożliwe do usunięcia. I nie możemy powiedzieć o takich zalet jak prostota, łatwość i szybkość montażu.