286 Shares 1840 views

Oddziały od złego oka i zepsucia. Obrzeże od złego oka i zniszczenia własnych domów, dla dzieci

Wszystkie rodzaje amuletów i amuletów zostały wykorzystane do ochrony przed wpływem czarnej magii od niepamiętnych czasów. Nowoczesne przykłady takich przedmiotów nie różnią się znacznie od tych, które zostały wykonane przez naszych przodków. Oczywiście, amulety ze złego oka i zepsucia, wykonane własnymi rękami, uważane są za najsilniejsze.

Kołek bezpieczeństwa

Istnieje wiele odmian ochrony przed wpływem ciemnych sił. Najprostszym i najczęściej spotykanym tematem jest angielski kołek. Połóż się na spodzie odzieży w obszarze splotu słonecznego, z głową skierowaną do dołu. Ten amulek powinien być sprawdzany i sprawdzany codziennie. Jeśli nagle metal zmieni kolor lub przyciemnia, to kołek pochłania trochę negatywnego wpływu. W takim przypadku należy ją natychmiast wymienić.

"Boże oko"

Co możesz zrobić, aby chronić się przed złym okiem i zepsuć się? Od tradycji narodów słowiańskich do nowoczesnego społeczeństwa nadeszła ciekawa amuleta, która jest niezależna. Podstawę przyjmuje krzyż. Do produkcji potrzebujesz dwóch krótkich lasek lub gałązek i dodaj je jako krzyż. Przędza z naturalnej wełny o różnych kolorach jest na niej nawijana. Taki amulet nazywany jest "boskim okiem". Jej boki skierowane są do czterech kierunków świata, chroniąc go przed wpływem ciemnej siły, skąd pochodzi. Taka konstrukcja amuletu jest symbolem zjednoczenia energii.

Pupae

Stworzono amulety ze złego oka i zepsucie dzieci często wisiały nad kołyską. Wraz z tym dom był często wypełniony innymi elementami ochrony. Aby odeprzeć złe oko od dziecka, kiedy studiuje lub gdzie indziej, możesz zrobić małą obronę. Wszakże sam materiał jest ważny, a ładunek energii, który jest obdarzony przedmiotem. Oddziały powinny być dokonane w dniach 6 lub 16 miesiąca. Na przykład możesz wziąć dwa kawałki materiału i mały kawałek cienkiej taśmy. Z materiału należy walcować najpierw owalny, a następnie owinąć go w drugi kawałek na zasadzie objęcia dziecka. W górnej części pupa należy związać ją taśmą.

Następnie umieść amulet w prawej ręce. Lewica musi być ochrzczony przedmiotem, czytając nad nim modlitwę Najświętszej Ofotokos. Następnie należy ją podać dziecku i poprosić, aby nie pokazał nikomu. Również amulet musi zawsze być z nim. Energia matki, która zrobi taki urok, potrafi odebrać dziecko od jakiegoś negatywnego wpływu.

Jak zrobić amulety ze złego oka i zepsuć się: zdjęcie i opis

Bardzo silne są uważane za amulety, które są wykonane z kości, kłów lub pazurów dzikich zwierząt. W czasach starożytnych nie było im trudno, bo mężczyźni polowali, a kobiety wyciągnęły łup. Ponieważ inne zastosowania, na przykład, nie były wynalezione kły, zaczęły używać ich jako ochrony przed złymi duchami. Ci, którzy wierzą w siłę amuletów, a teraz odważnie używają tych przedmiotów. Oczywiście, dziś są łatwiejsze do zakupu. Jednak ci, którzy angażują się w polowanie, nie będzie trudno zrobić amulet ręcznie. Kły lub pazur są obramowane metalem lub skórą i zawieszone na opasce lub łańcuszku. Nosić zwykle na szyi, ale można go również zastosować w postaci breloczka na pasku. Tak więc, ochrona zawsze będzie z osobą.

Zioła i żołędzie

Co możesz zrobić, aby chronić się przed złym okiem i zniszczeniem siebie w domu? Na przykład z traw. Tradycyjnie w Europie obudowa była często chroniona przed negatywnymi energiami, stosując rośliny, takie jak głog, osty, liście dębu i żołędzie. Wystarczy nawet jedną gałązkę, jej moc odstraszy złego ducha. Dlatego takie amulety są zwykle zawieszone nad drzwiami wejściowymi, a także przy oknach.

Bukiet mieszanych ziół, połączonych czerwoną nicią, można umieścić w wazonie na parapecie lub w pobliżu progu drzwi wejściowych. Jeśli w domu wpłynie osoba o złym zamiarze, ten urok będzie służył jako przeszkoda do wykonywania rytuałów czarnej magii. Żołędzie będą wygodnie gwintowane i zawieszone nad drzwiami wejściowymi. To nie tylko przestraszyć ciemną siłę, ale także sprawi, że oko będzie szczęśliwe.

Czosnek i ashberry

W domu zachowane są też słowianie, aby zachować kolor popiołu w kolorze Majów. Aby wzmocnić siłę amuletu, gałąź jest suszona i owinięta czerwoną nicią. Po czym można ją zawiesić przy oknie lub ponownie nad wejściem. Ponadto gałązka jagodowa popiołu górskiego jest dobrze dodawana do bukietu oset i pszenicy, musi być zabandażowana gwintem czerwonym kolorem i włożyć do puli.

Na dole należy ząbki czosnku. Według bajek prawie każdy zna ten potężny amulet, często używany w chatach. Czosnek, co do zasady, urządził żaluzje domu i fartuch pani. Takie amulety ze złego oka i zepsucia, wykonane własnymi rękoma, były zawieszone nie tylko wokół domu, ale także nosiły z nimi. Głowa czosnku była tkana w grono i zawisła po obu stronach okna. Również naszyjnik był najsilniejszym sposobem ochrony. Czosnek wiązał się z nicią, położył kark, lub zawiązał pasem. Słowianie wierzyli, że można uciec od kłopotów, dotykając go w momencie niebezpieczeństwa. W nowoczesnym społeczeństwie taki opiekun prawdopodobnie nie znajdzie swojego zastosowania. Można jednak powiesić domy.

Czerwona nici

Jakie inne oddziały zostały wykonane ze złego oka i zepsucia na ich rękach? Na przykład w postaci czerwonej nici. To nie jest kawałek. Czerwona nitka musi być wykonana z naturalnej wełny. Ten kolor jest potężną ochroną przed niebezpieczeństwem różnego rodzaju. Noś gwint na lewym nadgarstku, ponieważ ta strona jest gospodarzem ciała fizycznego i duchowego. Aby zamoczyć amulet, następuje siedem węzłów, musi to odbywać się przy pomocy bliskiej osoby, przy czym godne zaufania połączenie jest niezachwiane. Zakładając czerwony wątek, musisz teraz oddać ślubowanie, nie tylko nie popełniać złych uczynków, ale także oczyścić własne myśli ze wszystkich złych rzeczy. Zwykła przędza nie ma specjalnej mocy, tylko wtedy, gdy jest naładowana własną energią. Najlepszą opcją jest wątek przyniesiony z Jerozolimy. Idealnie, jeśli jest to zrobione rękami kabalistów. Mając na sobie czerwoną nitkę, człowiek zobowiązuje się żyć według Boga zgodnie ze swoimi prawami.

Z kulek

Możesz zrobić amulety ze złego oka i zepsuć sobie ręce z koralików. Kiedy zaczniesz robić, musisz dostroić się do pozytywnego nastroju, a także odeprzeć wszystkie złe myśli. Wszakże potencjał energetyczny amuletu zależy od orientacji ładunku. Zauważ także kolor koralików. Na przykład czerwone, żółte i pomarańczowe są uważane za najsilniejsze, aby chronić się przed złym okiem. Z tych odcieni można tworzyć dowolny wzór. Proponowany rysunek ma postać dwóch dłoni, wewnątrz której jest perła. Aby to zrobić, potrzebujesz klapki tkaniny, 2 lub 3 kolory perełek, nici i specjalnej cienkiej igły.

Zarys dłoni jest wyhaftowany na żółto, a główny płótno – na czerwono. Możesz go odwrócić. W środku, w punkcie łączenia dłoni, należy haftować koło. Środek powinien być wykonany w kolorze kontrastowym. Następnie, gdy odsunął się od krawędzi obrazu, trzeba go wyciąć. Złożyć na pół z tylną stroną i zapiąć w tej pozycji. W centrum okręgu można założyć wieszak i zawiesić go wokół szyi.

Wnioski

Wykonane amulety ze złego oka i uszkodzenia rękami są niezwykle silne w swojej energii. Który element jest używany w tym charakterze ma drugorzędne znaczenie. Aby dać uroku siłę, powinieneś to robić, w dobrym nastroju i czytać modlitwę.