261 Shares 7834 views

Czy przyszłe zjednoczenie "człowiek-Byk, Kobieta-rak"

Relacja między mężczyzną a kobietą jest delikatną, delikatną materią, którą same splatają przez całe swoje życie i często "szwy w szwach". Czy są jakieś idealne pary, silne sojusze? Oczywiście jest. Czy łatwo jest im dać? Z pewnością długotrwały związek jest długą i ciężką pracą nad sobą i partnerem. Często polegamy na wyborze swojego partnera w życiu na zgodność z horoskopem. Szczególnie dotyczy to kobiet, które lubią ezoteryzm. Dla wielu jest to oznakowanie zodiaku domniemanego partnera. Nawet na pierwszym spotkaniu staramy się nauczyć jak najwięcej o osobie, w tym o zodiaku. I od razu zadajemy sobie pytania. Czy nasze horoskopu zbiegają się, zbliżamy się do siebie i czy gwiazdy prorokują naszą szczęśliwą przyszłość razem?


Rozważmy takie niezwykłe i interesujące zjednoczenie z punktu widzenia astrologów, jak człowiek-Taurus, żeński rak. Kombinacja jest bardzo harmonijna, ponieważ naziemne znaki, w tym Taurus i woda, których jeden z przedstawicieli to Rak, wzajemnie się uzupełniają. Woda karmia ziemię i razem dają dobre owoce. Ale znowu nie można nie zauważyć, ile osób, tyle niuansów postaci i temperamentów. Dlatego też nie należy ślepo uwierzyć w powszechne horoskopy, starannie filtrować informacje.

Jeśli człowiek-Taurus, żeńska para nowotworów została utworzona , najprawdopodobniej intuicyjnie odczuwali ich zgodność, znajdowali wspólne punkty kontaktu i, co ważniejsze, jest prawdopodobne, że będą tworzyć wystarczająco silne i trwałe związki z perspektywą małżeństwa.

Człowiek urodzony pod znakiem Taurusa jest bardzo poważny, rozsądny, wczesny dorastający i przyjąwszy odpowiedzialność. Zawsze masz zdanie na każdą okazję, ale jednocześnie jest strasznie uparta i czasem trudno go przekonać, a także przenieść starzy blok kamienny. Kobieta Rak – jest to bardzo strużka, która łatwo i naturalnie otacza uparty Taurus i, jeśli to pożądane, wyśle go we właściwym kierunku. Jest zdolny do kompromisów i pokojowych negocjacji. Kobieta Rak docenią i szanują męskie cechy partnera, dając mu możliwość podejmowania własnych decyzji i zapewnienia dobrego samopoczucia rodziny. Z kolei jest w stanie odwrócić tył łydki do przytulnego gniazda, gdzie będzie chciał co wieczór powrócić. Samiec Taurus, kobieta raka, jest zjednoczeniem dwóch podobnych ludzi, którzy świadomie idą do wspólnego dobrobytu, trzeźwie oceniając teraźniejszość i pewność siebie w przyszłości.

W małżeństwie z mężczyzną-Taurus kobieta raka jest często szczęśliwa i nie ma żadnych szczególnych skarg przeciwko sobie nawzajem. Bytom angażuje się w żonę, a mąż zapewnia godne życie dla rodziny. Co więcej, jeśli Taurus nie jest pewien, że jest w stanie zapewnić swoim dzieciom nie tylko teraźniejszość, ale także wygodną przyszłość, nie spieszy się, aby zostać ojcem, ponieważ chce co najmniej trzy.

Z reguły taki sojusz spoczywa na mądrości kobiety. Kobieta Raka potrafi zainspirować męskiego Taurusa do osiągnięcia, zdobywania nowych wysokościach i horyzontów. Taurus potrzebuje wsparcia i opieki, a on z kolei jest w stanie odwrócić góry i dostać gwiazdę z nieba dla swojej kobiety. W sojuszu Samiec-Taurus żeńska raka2, co do zasady, nie ma jasnego lidera, każdy zajmuje niszę i stara się nie zaszkodzić osobistej przestrzeni partnera. Niemniej że kobiety Kauczuk często są szczególnie zazdrosne i podejrzane, co może mieć negatywny wpływ na relacje. Człowiek Taurus jest wiernym i wiernym małżonkiem, zwłaszcza jeśli jego dom jest pełny.

Niemniej jednak, horoskop jest po prostu ogólnym zdaniem, często odbiegającym od rzeczywistości. Wiele przykładów życia, gdy kilka mężczyzn Taurus, kobieta-raka3, nie mogło stać przez kilka miesięcy razem. Ponieważ niezależnie od znaku zodiaku konieczne jest świadomie nawiązywanie kontaktów, ufanie i słuchanie partnera. To klucz do silnego i obiecującego związku.