338 Shares 8804 views

Zapamiętać uroczystość: zabawne loterie ślubne

Wesele to wydarzenie, w którym większość nowożeńców zaczyna marzyć od dzieciństwa. I im starsze jest dziewczyna, tym bardziej chce, aby strój był najbardziej "najbardziej" i "super super" fryzura, a pan młody jest "najlepszy". I tak triumf, aby to wydarzyło się, czego nikt nie ma …


Moment organizacyjny

Wesele to nie tylko hałaśliwa uczta, rzeka szampana zmieszana z wódką do grzmotu muzyki i coraz bardziej upajające okrzyki: "To gorzkie!" Są tańce, dotykając gratulacje, mandatów, różnych konkursów i loterii weselnych. To ostatni rodzaj wypoczynku dla gości, a my porozmawiamy. Po pierwsze, zapłacone bilety lub bezpłatne bilety będą. Jeśli publiczność jest zaproszona do stałego, to można przypisać określoną cenę, a nawet najniższą. Tamada ogłosi, że pieniądze zgromadzone na weselną loterię zostaną umieszczone w skarbonku i staną się początkiem dla młodej rodziny. Jeśli gulasz jest młodzieńcem, studentem, oczywiście, jako opłata, możesz ustalić opłatę w postaci pocałunków dla panny młodej lub panny młodej (w zależności od płci "kupujących"). Młodzież będzie zachwycona, okazuje się śmieszna, a właściwie zabawna i doskonała nastroja – przyrzeczenie udanego wydarzenia! Liczby partii na loterie ślubne lepiej nie pisać na prostych kartkach papieru, ale na małych kartach. Będzie wyglądał dobrze. Jeszcze lepiej, jeśli wklejasz je do małych zabawek – miękkich lub lalek, takich jak szczenięta. W ten sposób goście zapamiętają pamiątkę, będą zadowoleni. Improwizowane bilety na loterie ślubne mogą być rozprowadzane, gdy goście zasiądą w swoich miejscach. Lub z góry umieść je w pobliżu każdego urządzenia, a toastmaster, zapraszając na stół, może ogłosić niespodziankę. Intrygę będzie związana, która może być otwarta stopniowo, stopniowo przez cały wieczór świąteczny.

Prowadzenie i nagrody

Które przedmioty są oferowane do rysowania? Nie zapomnij, bo masz ślubną loterię. Dlatego proste małe rzeczy zrobią. Tutaj najważniejsze jest, jak je przesłać. Na przykład numer 12 wygrywa gąbki, aby zawsze być gotowym na pocałunki (zestaw gąbki do mycia naczyń). I numer 13 – kilka spinaczy do bielizny, aby niezawodnie przypiąć się do towarzysza duszy. Aby być źródłem ciepła i światła dla bliskich, ktoś otrzymuje mecz lub zapalniczkę. Dla drugiego gościa służył jako przykład idealnej czystości i porządku dla rodziny, otrzymuje paczkę prochu do prania. Ktoś, żeby nie wjechać na drogę, weź mały zabawkowy samochód. Lalka dla kogoś – wskazówka, że nadszedł czas na nabycie dzieci lub wnuków. Lub z podobnymi zdaniami dłonią głowy kapusty i poproszą o wygląd – nie ma tam zgubionych dzieci. Przy okazji, to jest nagroda, którą możesz dać młodym ludziom: niech myślą o potomstwie z wyprzedzeniem! Spróbuj znaleźć oryginalny, zabawny żart dla każdej partii. To się śmieszne. W trakcie może przejść wiele przedmiotów gospodarstwa domowego tanie pieniądze. Oddzielnie zagraj bukiet z oblubienicy. Wszakże to nie jest rzeczą ważną, ale jej projekt słowny. Żart nie jest nudny, a loteria ślubna win-win powinna odbywać się nie zawsze, ale w małych krokach. Lepiej jest, aby ludzie w tym czasie byli przy stołach, a potem nie muszą ich szukać. W mikrofonie toastmaster po prostu ogłasza rozpoczęcie procedury. Byłoby miło mieć coś takiego jak lototron lub bęben, z którego wyciągane są bilety z numerami. Tamada ogłasza numer szczęśliwego, który z miejsca daje głos, a asystent tostera, pod jego komentarzami, nosi nagrodę. Zamiast bębna, umieść numery w pięknej, specjalnie szytej torbie. Asystent wolontariusza (od młodzieży) będzie nosił go i poproś gości, aby otrzymali szczęśliwy bilet. Niezapomniane święto, słowem!