278 Shares 7849 views

Zimowy ślub – pomysły. Plusy i minusy zimowy ślub

Oczywiście, ślub – jedna z najjaśniejszych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń w życiu każdej dziewczyny. Jest to – panna młoda, gwiazda dnia, najbardziej piękne i szczęśliwe. I, oczywiście, każda dziewczyna marzy o tym, że jej ślub był niezwykły, elegancki, magia, Słowo, doskonały.


A co za radość dostarcza dane planistyczne, szukaj akcesoria słuchać piosenek na pierwszy taniec, wybór bukiet i zaproszenie! Ale jeśli obchody zaplanowano również na zimę, trzeba indywidualnego podejścia. Musimy dokładnie rozważyć wszystkie szczegóły, przewidywać ewentualne trudności, upewnij się, że goście czują się komfortowo.

Jednak jest to warte wysiłku, ponieważ rosyjskiej zimy ślub – bardzo imponujący widok. Miękki puszysty śnieg jest niezwykle wyrafinowany ubrać pannę młodą, ozdobiona lekki mróz rumianych policzkach przystojny pan młody, a jedynie ślub Fotek zimą warto najbardziej pochlebne słowa. Cóż, te wskazówki pomogą Ci zaplanować idealny bajkowy ślub!

Funkcje uroczystości

Spójrzmy na to, co ślub zimą, plusy i minusy tej imprezy, będziemy omawiać w szczegółach. To pomoże Ci zdecydować, czy realizować swoje marzenia w życiu, czy lepiej poczekać do małżeństwa z cieplejszym sezonie.

Najprawdopodobniej ogromne zalety – Crazy zniżki na wszystkie rodzaje usług ślubnych. Zima jest znacznie łatwiejsze do wynajęcia pożądany pokój, zamówić szykowny samochód, zapisać się poszukiwanym fryzjera, kupić modny strój dla akcji za połowę ceny.

Innym pozytywny – nie ma kolejek w urzędzie stanu cywilnego. Można bezpiecznie wybrać żądany dzień i entuzjastycznie, aby upewnić się, że jest za darmo! Zakres suknie ślubne, buty, akcesoria niezwykle szerokie, a nie miesiącach letnich, kiedy dziesiątki narzeczonych pęd do salonów, zmiatając wszystko na swojej drodze. Wyobraźmy sobie film zimowy – to prawdziwy majstersztyk!

Jakie są wady?

Oczywiście, pogoda. To może być nieprzewidywalne. Chociaż, w zasadzie, w lecie, też nikt nie jest wolny od ulewnego deszczu z piorunami i błyskawicami. Jednak nasze zimy mogą „proszę” nie tylko śnieg, ale odwilż z błota, kałuż i innymi konsekwencjami. Na wszelki wypadek trzeba być na to przygotowanym. Wciąż trzeba myśleć gdzie umieścić gości na wesele sesji zdjęciowej, ponieważ jest mało prawdopodobne, że chcą chodzić na ulicy przez kilka godzin. Jednak ten problem jest rozwiązywany przez lekkie bufetu czeka na młodych.

Jeżeli uroczystość odbędzie się w mieście, podczas niepogody mają szansę utknąć w korku i spóźnienie do rejestratora lub restauracji. I, oczywiście, zima – sezon przeziębień, więc trzeba dbać o siebie, a nie próbować złapać wirusa.

Jak widać, wady nie są tak wiele, a oni nie są tak znaczące, że ponieważ zaprzeczają sobie przyjemność grać prawdziwy rosyjski ślub!

Wybierając suknię ślubną

W zimie, oczywiście, na ślub wymaga specjalnego stroju. Niestety, projektanci specjalne sukienki nie zostały jeszcze wynalezione, a zimą, jak również w każdym innym okresie, butiki oferują odzieży organzy ślubnej, satyna, jedwab i brokat. Ale w tym samym czasie istnieje wiele akcesoriów, aby utrzymać ciepło w tym samym czasie, i dać wizerunek panny młodej unikalną magiczną smaku. można odebrać stylową kurtkę lub płaszcz, szyć futra peleryna, rękawiczki lub zamówić wyrafinowane mufki.

nie będzie miał problemów z butów – każdy przyzwoity wnętrze ma imponujący asortyment pół buty, buty i botki, trzeba tylko zdecydować się na model! Jak widać, jest tak oszałamiający narzeczona, Snow Queen to jest możliwe tylko na zimowy ślub!

Wybór scenariusza ślubu: jak najlepiej uczcić obchody zimie?

Oczywiście, trzeba osobnego podejścia i jak to będzie wziąć urlop w zimnych porach roku. Styl ślub w zimie mogą być bardzo nietypowe – na przykład obchody w duchu bajki „Dwanaście miesięcy”. To niekoniecznie przyjmują gości z miasta do lasu – odpowiednie wyładunku przytulne miasto lub piękny park. Najlepiej, jeśli będzie to obok restauracji, która jest zaplanowana do gry ślubu.

Wyobraźmy sobie drzewo, owinięte w śniegu, jasny ogień (konieczne jest zadbać wcześniej – czy można rozpalić ogień w tym miejscu, przygotowanie drewna na opał, paliwo, zapałki, a cześć jego podżegania przypisać do świadków), zaczerwieniona i szczęśliwa narzeczona z bukiet przebiśniegi …

Dla gości nie zamrażanie, zamiast tradycyjnego szampana może zaoferować im grzane wino – elegancki i stylowy, ale również bardzo aromatyczne. Świeże powietrze spędzić jeden lub dwa jest tyle konkurencji, tak że żaden z gości nie miał czasu, aby czuć dyskomfort z szczypiący mróz. A następnie można przejść do sali bankietowej, która będzie również zaprojektowane zgodnie z opowieści. Na przykład, jest ona podzielona na cztery sektory sezonem, każdy w swoim kolorze. Zima – niebieskie i białe kolory wiosny – w miękkich zielone i jasnozielone, latem – na żółto, a jesienią – w kolorze pomarańczowym i czerwonym karmazynowy.

Tabele, w zależności od sezonu, mogą być ozdobione sztuczne płatki śniegu, kwitnących drzew, gałęzie, kwiaty i bukiety jasne Spikelets pszenicy. Można podnieść serwetkę w kwestii uczynić karty dla gości w odpowiednim stylu danego sektora. W ogóle, nieograniczoną lot fantazji, kiedy gra ślub zimą! Pomysł jego gospodarstwie można znaleźć w bajkach, klasyczne amerykańskie filmy świąteczne, stare rosyjskie tradycje.

fantastyczny scenariusz

Na przykład, aby zbudować na całym swoim ulubionym „Królowej Śniegu”. Produkcja ta po prostu idealny kiedy zaprojektowany zimowy ślub! Pomysły na jego realizację są: główni aktorzy – Królowa Śniegu i Kai, są one również narzeczeni. suknia ślubna dla bajce powinno być prawdziwie królewski!

W stosownych przypadkach koronki, cyrkonie, kamienie Swarovskiego, spódnice futra. Trzeba też zastanowić się nad makijażu. Po całej akcji rozgrywa się w fikcyjnym świecie, a główny bohater – nie ktoś inny, a królowa zimy! Dlatego powiedzmy ponad artystycznego makijażu z listy, małe cyrkonie, srebrne perłowe cienie, abstrakcyjne motywy … Ton to można zrobić i manicure.

Miejsce – Biegun Północny! Co może być piękniejszego, gdy idę zimowy ślub? Pomysł jego „wszystko” to co: niech pokój będzie ozdobiona ośnieżonych gałęzi, połyskujące płatki śniegu, lodu rzeźby, jodła szyszki, bombki białych i niebieskich kolorach. Po tym wszystkim, dziś sala bankietowa – to nie tylko restauracja, pałac królewski, lód, musujące i zimno. Na stole, nawet jeśli istnieją kieliszki i karafki z kryształu, srebra miski z kostkami lodu do napojów alkoholowych. W skrócie, pole działania jest ogromny, wszystko zależy od wyobraźni organizatorów!

dobrym rozwiązaniem

Co jeszcze można myśleć o sytuacji, w której odbywa się ślub w zimie? Istnieją różne pomysły. Na przykład, można zamówić trzy białe konie z dzwoneczkami i malowane wózek zamiast samochodów zagranicznych dla młodych i uczynić rosyjski weselne ludowa została wykonana na Walentynki lub Ostatki. Takie zdarzenia są szalenie popularne.

W zależności od tematu, można ubrać pokój z różnego rodzaju serca i balonów na czerwono i złoto hel lub ująć je w dobrej jakości rosyjskiego dziennika chaty z samowara, bałałajka, skrzyni na prezenty. Druhna może pojawić się jako czerwone dziewcząt w strojach ludowych i ozdoby.

Pozostaje tylko wybrać odpowiednią opcję i cieszyć się przygotowania!

zdjęcie pamięć

Oczywiście, niezwykłe zdarzenie jest ślub w zimie. Pomysł sesji zdjęciowej powinny być przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Po tych wszystkich wspaniałych zdjęć pozostanie długo pamięci. Zdjęcia i filmy wykonane podczas ślubu zimowym, bardzo imponujące. Oczywiście, konieczne jest, aby zrobić serię zdjęć na wolnym powietrzu, w otoczeniu śniegu i zaspy śniegu, a dopiero potem przejść do sali na uroczystości.

Jednak goście mogą tam natychmiast, tak aby nie wbić zęby w zimnym, patrząc do przodu, a kiedy młody, ostatecznie zakończona filmowanie. Niech nie bicz pan młody, panna młoda, i świadków, jak oni pracują na najbardziej podstawowym niuansów – niezapomniane ujęcia.

ciekawe opcje

I co niesamowite zdjęcia można zrobić, jeśli jest tam ślub w zimie! Idea zdjęcia zaskakująco zróżnicowane. Tylko trzeba zadbać o akcesoria, które pomogą uczynić Fotek jasny, chwytliwy i świeże! Kupno, sprzedaż lub spojrzeć na przyjaciela futrzane czapki, rękawiczki zimowe piękne wzorkiem, grube i jasne stylowe szaliki tajemnicy. Doskonale uzupełniają obraz filiżanką parującej grzane wino, wiązki drewna, sanki, rozpalił ogień w środku śniegu. Można grać w śniegu, sfotografowany na lodowisko na łyżwy, zorganizować strzelanie pobliżu ogromnego bałwana (oczywiście, że byłoby miło, aby ją do sesji zdjęciowej, ale nie w trakcie).

warto wiedzieć

Nie zapominaj, że w zimie robi się ciemno wcześnie, więc praca fotografa i kamerzysty jest lepiej zaplanować w pierwszej połowie dnia. Jednak w ramki wieczór ma również swój urok – wspaniałe zdjęcia będą w świetle lampki nocne, wokół którego wir płatki śniegu, jak i na tle poczerniałe ośnieżone drzewa.

Wszystko zależy od tego w jaki sposób sprzęt profesjonalny mają wynajętych ekspertów i co to umożliwia. Naturalnie, wszystko to powinno zapewnić kilka dni przed obchodami. Jeśli czas pozwoli, można nawet strzelać romantyczną historię miłosną z młodej pary. Następnie operator będzie nakładać na nagrania do swojej ulubionej muzyki powolnej, dodać kilka efektów specjalnych, upewnij tytuły i zbieranie domu zaprezentuje film o tworzeniu rodziny.

wniosek

I niech luksusowy ślub doprowadzi do luksusowego, długim, szczęśliwym życiu małżeńskim!