458 Shares 4186 views

koral ślub

Coral ślub – jeden z najważniejszych etapów życia rodzinnego, ponieważ ta data symbolizuje 35 lat mieszkali razem. I koral wybrany symbol tej znaczącej daty nie jest przypadkowy. Po wszystkich gałęziach szkielety koralowców postaci małych polipów przez wiele lat, stopniowo rozszerza się, tworząc rafy a nawet całe wyspy. A życie rodzinne jest z poszczególnych okresów. Ponadto, koral ślub oznacza, że życie małżeńskie na tym etapie obejmuje nie tylko miłości i czułości, ale także zrozumienia i wzajemnego wsparcia.


Coral Ślub: ważne tradycje i rytuały.

Jak każdej ważnej daty, koral wesele ma swoją ważną tradycję, które muszą stosować. Na przykład, uważa się, że w nocy przed rocznicą małżonków musi trzymać osobno. Pożądane jest, aby każdy z nich wyszedł na cały dzień do domu rodziców lub przyjaciół. Tej nocy sen „nowożeńcy” nie mają. Zarówno mąż i żona powinni pamiętać, jego życie rodzinne od momentu znajomego, aby przeanalizować wszystko, aby zidentyfikować istotne osiągnięcia, próbować zapomnieć urazy i niepokoje.

I przed świtem para musi spełniać i udać się do najbliższego akwenu, czy morze, jeziora lub rzeki. Nie musieli przyznać się do siebie, aby odkryć wszystkie tajemnice i wybaczenie krzywd wyrządzonych przez wzajemne. Po tym, woda powinna wziąć świeżą czerwoną opaskę – to wdzięczność za lata mieszkali razem.

Jak świętować ślub korali? Korale – są mieszkańcami głębin morskich, więc idealnym rozwiązaniem byłoby odpocząć nad morzem lub rzeczywistego morskiego rejsu. Niestety, nie każda para może sobie pozwolić na takie uroczystości, więc rocznica potrzebę spotkać się z najbliższymi przyjaciółmi i krewnymi.

Pamiętaj, że koralowce mają głęboki czerwony kolor, który powinien panować w scenerii. Na przykład, można kupić nowy czerwony obrus na stole i udekorować pokój z balonami różu i bordo.

W tym ważnym dniu na stole musi być różne odmiany czerwonego wina. Jeśli chodzi o napoje, wybrać wiśniowy lub sok z granatów. Ponieważ koral jest związana z morzem, pożądane jest, aby przy świątecznym stole były dania z owoców morza, takich jak czerwone ryby. I, oczywiście, wielki tort ozdobiony czerwonymi jagodami – truskawki, truskawki czy wiśnie.

Para powinna być pewny nosić czerwone ubrania.

Co dać rafy ślub? Pamiętaj, że mieszkali razem 35 lat – nie jest pustym dźwiękiem, a na kilka bardzo ważna jest ta uroczysta data – koral ślubu. Gratulacje dzieci, wnuki i bliscy będą bardzo miłe dla nich.

Jeśli chodzi o prezenty, to jest jeszcze jedna bardzo ważna tradycja. Na ten uroczysty dzień, mąż powinien dać jej pół ogromny bukiet 35 czerwonych róż. Ten dar zostanie dostarczona w środku stołu jako symbol wdzięczności za szczęśliwego życia rodzinnego.

Reszta gości z wypoczynku mogą dać prezent, który taki czy inny sposób związanych z korali, morze i czerwieni. Na przykład, idealnym rozwiązaniem byłoby produktem Coral – naszyjniki, bransoletki, kolczyki, spinki do włosów lub spinki do mankietów. Można wybrać piękne figurki lub pamiątek wykonanych z tego materiału. Niestety, znalezienie korale w naszym kraju nie jest tak prosta.

„Bride” może dać piękny czerwony szal lub chustę. Nawiasem mówiąc, w innych kulturach, 35-lecia jest nazywany również lnianą ślub, więc można dać pościel lub ręczniki wykonane z tego materiału.

Jeśli można uczynić go bardziej kosztowne i warto dar, to powinno się zaaranżować małżeństwo wakacji na plaży.

Cokolwiek prezent wybierzesz, pamiętaj, że koralowy ślub – jest to bardzo ważna rocznica. Dlatego swoją obecność obok bohatera dnia, Serdecznie gratuluję i najlepsze życzenia dla pary będzie najdroższym i ważnym darem.