547 Shares 2294 views

Obowiązki świadka na ślubie

Bycie druhna – to zaszczyt. Ale poza tym, to dumny tytuł oznacza wiele zobowiązań, mały kłopot, że ponoszone przez kumpli. Obowiązki świadka na ślubie zawierają wiele drobnych szczegółów, które sprawiają, triumf jasne i kolorowe.


Aby zacząć przy wyborze koledzy muszą przyjrzeć proponowanego kandydata. Nie należy przyjmować świadectwo zapomnienia i punktualność Woman. Te negatywne cechy mogą dość zepsuć uroczystość. Zbyt jasny osoba do tej roli i nie nadaje się, jak to odwrócić uwagę od samej panny młodej.

Gdy to zrobisz wybrał kolego, można rozpocząć przygotowania do najważniejszego dnia w życiu dziewczyny. Przede wszystkim obowiązkiem świadka na ślubie zawarte wycieczka z oblubienicy do sklepów i salonów. Musisz pomóc jej wybrać strój, akcesoria, zdecydować się na fryzurę i manicure.

Bezpośrednio do ślubu, świadectwo powinno być najpierw przyjść do narzeczonej. Musimy pomóc jej się ubrać sukienkę, sprawdzić stan włosów i cały ogólny wygląd. Na ten ważny dzień panna młoda będzie trochę zapominalski i rozproszone z powodu podniecenia. Jest to normalne, więc jest to świadek powinien dbać o takie szczegóły jak: kosmetyczka, chusteczki, szampan, okulary, aparat fotograficzny i więcej. Jeżeli panna młoda jest poruszony, konieczne jest, aby ją uspokoić – jest to jeden z najważniejszych momentów, które są obowiązkiem świadka na ślubie.

Kiedy drużbą pana młodego jest umiejętnie i zabawy wykup ceremonia. Potem, kiedy wszystko pójdzie do rejestratora, świadek nadal towarzyszyć młodej podróżuje z nią w samochodzie.

Podczas ceremonii, świadek stoi przez pana młodego. Jeśli to konieczne, to ona pomaga zorganizować ślub bukiet. Po malowaniu młody, to potrzebne jest jeszcze zalogowanie się świadczyć o legalności małżeństwa.

Zazwyczaj przy wylocie z rejestratora, Nowożeńców gratulacje i bukietów ręcznych. I tu znowu, nie może obyć się bez druhny. Musi upłynąć młodych wszystko podarowane kwiaty, pozostawiając tylko jej ślubny bukiet. Następnie, podczas spaceru, świadek kontynuuje monitorowanie widok zewnętrzny panny młodej.

Po przybyciu do restauracji, chłopaka, aby pomóc gościom bezpieczeństwa. Ponadto, jednym z najważniejszych zadań jest monitorowanie buty panny młodej, jej miejsce, a co ważniejsze, dla najmłodszych, do niej nikt nie ukradł. Podczas licznych konkursach świadek nie powinien siedzieć na swoim miejscu. Jeśli to konieczne, napęd będzie musiał pomóc rozweselić gości.

Odbyciu jako świadek na ślubie, najważniejsze – nie zapomnij o tosty. Będzie trzeba od razu mówić po rodzicach.

Jesteśmy świadkiem ślubu potrzebę przygotowania z wyprzedzeniem. Jest to bardzo ważny proces, który wymaga dużo czasu i wyobraźni. Przaśny zdanie pięciu słów niepotrzebnych. Goście chcą usłyszeć coś jasne, kolorowe i niezapomniane. Może nawet rejestrować, aby nie zapomnieć niczego ważnego. Aby zobaczyć siebie z zewnątrz, warto trochę praktyki przed lustrem. Należy pamiętać, że to nie powinno trwać dłużej niż pięć minut. Najpierw trzeba podziękować za zaszczyt. Różnicować się tost może być wiersz, śmieszne historie z mojego dzieciństwa. Po zakończeniu należy życzyć Wam szczęścia, zdrowia, dzieci. Oczywiście, w końcu powiedzieć: „Kiss”.

Co świadek na ślubie? Podsumowując:

– prowadzenie okupu;

– monitoruje wszystkie rodzaje ozdób;

– zaniepokojony wyglądem młodej;

– aktywnie uczestniczy we wszystkich rozgrywkach;

– obsługuje świąteczną atmosferę całej uroczystości.

Pod koniec wakacji, uwalniając nowożeńcom, trzeba będzie radzić sobie z jedzeniem i kwestii finansowych. I po tym wszystkim, należy pamiętać o szczęśliwych chwil.