137 Shares 8389 views

Kiedy dwa lata żyły razem: co prezentować na ślub papierowy?

Życie rodzinne można porównać z spokojną, majestatyczną rzeką, a następnie cienkim strumieniem, niepostrzeżenie przebiegającą przez leśną polanę, a następnie z surowym, górskim potokiem, szybko przelewającym się po kamieniach. Każdego roku mieszkał razem para, nie tylko dodaje doświadczenia do ich związku, ale jest oznaczony przez cały szereg wydarzeń – szczęśliwy, szczęśliwy lub smutny, smutny. I tym razem poznania ludzi nawzajem, trudny, czasami bolesny proces obracania dwóch "ja" w jedno "my". Nie robi się na próżno, aby corocznie świętować dzień ślubu – dopóki mąż i żona nie dojdą do ręki w dłoni.


Dlaczego papier

To śmieszne nazwisko – "ślub papierowy"! Ile lat, o co prosisz, musisz żyć w małżeństwie, aby świętować to? Tylko dwa. Albo dwie! Tak, można interpretować datę na dwa sposoby. Wydaje się trochę czasu. Ale za nim – urok pierwszej miłości, gdy wszystko wydaje się tak zaskakująco pięknie: bliską osobą, zalotami i możliwą wspólną przyszłością. I pierwsza głęboka namiętność, odkrycie cielesnych przyjemności. Smakuje – od stopnia zasolenia zupy do … Tak, nigdy nie wiadomo! Więc ocenić, jak poważna data i godzina, jego oznaczenie. Ale z powrotem do znaczenia nazwy. Papier – materiał nie jest bardzo silny, łagodzi łzami, spala, zmiękcza w wodzie. Więc młoda rodzina dwa lata później jeszcze się nie osiedliła, nie rozwinęła odporności na wrogie zewnętrzne i wewnętrzne trendy. Istnieje jednak pewne doświadczenie w znalezieniu wspólnego języka. I niektóre podejścia do siebie są również podeptane. W związku z tym istnieje nadzieja: jak z papieru można zebrać wszystkie postacie, jaka jest elastyczna i elastyczna, więc zarówno mąż, jak i żona, jeśli chcą, dostosują się do siebie i ocalą swą lekką papierową łódkę miłości wśród burzliwych codziennych fal.

Daj prezenty, daj!

To dość legalne pytanie, co dać papierowy wesele. Oczywiście, coś związane z głównym symbolem. Na przykład zdjęcie. I nie jest proste, ale z sensem. Fotografia pary, niezwykła, pełna ciepła i delikatności, może być przypisana do pracowni fotograficznej, gdzie będzie powiększana, digitalizowana na komputerze i kolorowa. Aby stać się piękną ramką, jest już dość prosta. I wspaniała niespodzianka jest gotowa! Co jeszcze do zaprezentowania na papierowym weselu? Odpowiedź brzmi: książki! Co – kwestia smaku i zasadniczych potrzeb małżonków. W idealnym – gotowanie, wolumetrycznym, z zestawem różnych szczegółowych przepisów. Lub cały wybór książek na ten temat. Jako opcje – albumy do zdjęć, fikcji. Ale coś, co mógłby użyć mąż i żona.

Co prezentować na papierowym weselu? Zestawy serwetek, ręczników, obrusów. Wszystkie są bawełniane! Elegancka serwetka z prześcieradłami, bez względu na to, jak próbowali ją wystawiać, jako symbole drobnomieszczańskiego minimalizmu, będzie zawsze dekoracją pokoju, uosobieniem przytłocności. Oprócz obrusów, zasłon i innych rzeczy przeznaczonych do projektowania wnętrz.

Niespodzianka dla dwóch

I wreszcie, co jeszcze do zaprezentowania na papierowym weselu, więc są to figury origami. Małżonkowie mogą je przedstawić sobie nawzajem. I nie jest tak ważne, jeśli rzemiosło nie jest bardzo składane – ważne jest, że są one wykonane przez samych siebie, z szczerym pragnieniem, aby zadowolić, aby pokazać ich miłość. A jako szczególna, intymna, że tak powiem, zaskoczenie może być listami uznania. Więc jeśli masz papierowy wesele, co dać swojemu mężowi – nie takie trudne pytanie! Kilka wierszy napisanych z serca, a lepiej z wersetami jego własnej pracy, dotyka nawet najgroźniejszy małżonek!

Szczęście dla ciebie, "papier" nowożeńcy! I żyć diamentem ślubnym!