295 Shares 8199 views

Twój ślub białe i czerwone

Standardowe ślub w tradycyjnym kolorze białym jest uważane za zdecydowanie najbardziej idealnym rozwiązaniem dla wielu par. Jest stylowy, elegancki, wyrafinowany i naprawdę romantyczne. Nie przez przypadek ogromna liczba narzeczonych podać swoje preferencje na białym (przynajmniej – krem) kolor, ponieważ jest uważany za symbol czystej miłości i wiecznego oddania. Ostatnio jednak kolorystyka dla uczczenia ślubu stał się dla wielu wydaje się poobijany i znudzony. Dlatego para spróbować rozcieńczyć go w jakimś innym kolorze. To stało się bardzo modne, aby się wesele w białych i czerwonych kolorach. Połączenie tych barw tworzy po prostu wspaniały wybór dla ceremonii. Nie tak bogaty jak wesela w kolorze czerwonym, a nie zbyt nudne, zarówno w kolorze białym. Jednym słowem – idealne!


Czerwony i biały ślub

Jeśli zdecydowaliśmy się na ten niezwykły krok w projektowaniu swoich uroczystości zauważyć kilka cech. Tak więc, jeśli chcesz, biały i czerwony ślub został harmonijnie zaprojektowane w jednym stylu, należy zwrócić uwagę na szczegóły – są bardzo ważne. Zacznij od zaproszenia, należy rozważyć swój wizerunek, bukiet panny młodej powinien też powiedzieć, że ślubu – białe i czerwone. Tak samo ważne jest dekoracja sali w tych samych kolorach i oczywiście tort i fajerwerki.

Zaproszenia ślubne

Tutaj koniecznie nosić motyw. Każdy gość otrzyma kartę należy natychmiast zrozumieć, że trzeba będzie biały i czerwony ślub. Aby to osiągnąć, można dokonać zaproszenia do prawdziwych dzieł sztuki! Wolą kolor biały jako główny, typ w tekście i dekoracji pocztówka wstążki, koraliki, aplikacje i inne ciekawe elementy. Następnie spróbuj zrobić podobny produkt w postaci karty pokładowej dla gości. Muszą być niestandardowe, a czerwony wystrój być obecny we wszystkim, co ten dzień para w dotyku.

Dokonywanie salą bankietową

Tu są ograniczone jedynie przez wyobraźnię. Do białego i czerwonego ślubu sukces, trzeba odpowiednio udekorować pokój, który nie jest przesadzić z koloru czerwonego. Wystarczy rozcieńczyć białe obrusy na stołach fioletowy porcję, jak kwiaty w odcieniu, wstążki i balony. Wierzcie mi, to wszystko będzie wyglądać po prostu wspaniały!

Obraz nowożeńców

Biały i czerwony ślub jest bardzo zobowiązujące cię. Zwłaszcza w doborze stroju. Panna młoda powinna stosować się do koncepcji, ale staram się nie przesadzić z koloru czerwonego. Używaj go tylko w jednym akcesorium lub łuk, ani butów, ani falbany na sukience. Tak będzie wyglądać stylowo, ale nie wulgarne. Należy również prześledzić wspólny motyw w garnitur pana młodego – czerwony krawat będzie wystarczające.

bukiet panny młodej

Być może to jest główny akcesoria, które mogą zapobiec dominacji koloru czerwonego. Następnie ostrość jest prawidłowo umieszczony. Jeśli nie chcesz, pęczek fioletowych róż, dodać szkarłatną wstążkę, ponieważ jest biały i czerwony ślub.

tort

Dokonaj biało-czerwony ślub arcydzieło gotowanie w sklepie ze słodyczami. Może być bitą śmietaną doprawione świeżych owoców i warzyw. Służyć mu biały i czerwony koktajle i drinki. Wtedy twój Ślubna będzie najbardziej pamiętne wydarzenie w swoim życiu!