90 Shares 7090 views

Dekoracje ślubne: Trendy 2017

2017 jest w pełnym rozkwicie, a młode pary, jak również we wszystkich poprzednich latach, decydują się na ślub, a zatem z okazji ślubu. Nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, co zostanie omówione w ślubów ślubu. Jednak nie jest to jedyna rzecz, warto pomyśleć o pary jako dekoracji ślubnych również odgrywają bardzo ważną rolę w dobrym karnet jest ważny dzień w ich życiu. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jakie trendy mody w 2017 roku można znaleźć na weselach, jak różnią się one od dotychczasowych tendencji, a także, co należy zrobić w pierwszej kolejności, aby uzyskać doskonały efekt, wychodząc z bukietem panny młodej i dekoracje i wykończenia stół ślub.


Korzystanie zielono

Korzystanie zielony to nie tylko popularny trend w 2017 roku, Zielony to również najbardziej popularny kolor w tym roku. Biorąc pod uwagę ten fakt, na weselach w tym roku, można zobaczyć wiele kwiatowym, który jest zdominowany przez zielone liście z minimalnej liczby pąków. Rośliny doniczkowe, trawy i mchu są idealne.

Naczynia z metalu

Na tegorocznych wesel zwycięży metalowe naczynia. Ludzie lubią połączenie srebra, złota i różowego złota, tak, że w niedalekiej przyszłości, metale mieszane są popularne.

długie stoły

Myśleliście, że długie stoły – to moda z zeszłego roku? Okazuje się, że tak nie jest, i długie stoły są nadal bardzo popularne. Panien i kawalerów wolą zorganizować kolację w stylu rodzinnym, bo w posiłku dla tak długim stole z przyjaciółmi i rodziną, jest coś magicznego i kameralny.

kwiatowy żyrandol

Możesz zaskoczyć swoich gości z pierwszej minuty, jeśli używasz luksusowych żyrandoli kwiatowe. Wyglądają świetnie nad stołem, na pasku, na parkiecie – absolutnie wszędzie.

Naczynia z wzorami

W ostatnich latach zyskują popularność wzrasta wzory i faktury na talerze i inne naczynia. Najbardziej popularne dania są tekstury i kości słoniowej z kwiatowymi wzorami.

tropikalne bukiety

Jeśli chcesz dodać trochę uroku tropikalny ślub, warto pomyśleć o tym, jak dokonać odpowiednich bukiety dla panny młodej i jej druhny. Tropikalne kwiaty dodać unikalny kształt i konsystencję tradycyjnego bukietu kwiatów takich jak róże, tulipany i hortensji.

Elementy wystroju wnętrz z naturalnym stół

Naturalne elementy dekoracyjne są również hitem wesela w 2017 roku. Trzeba myśleć o marmurowych naczyń wazony z mosiądzu, desek do krojenia i tak dalej. Jest to prosty sposób, aby stół bardziej atrakcyjne.

mieszaniny metali

Zastawa stołowa – nie jest jedyną rzeczą, para może korzystać z najnowszych tendencji w metalowej mieszania. W tym roku, parę bardzo śmiałym podejściem do wyboru kolorów i metali, stosując, na przykład, bardzo jasne kolory akcent w połączeniu z miękkimi odcieniami. Monochromatyczna paleta także z powrotem w modzie, a teraz ślub jest często rysowane w różnych odcieniach tego samego koloru.

mieszanie wzorów

W większości poprzednich latach na weselach raczej porównanie i wybór odpowiednich elementów, ale w tym roku wszystko jest inaczej, a w większości przypadków opt para na mieszanie różnych palet i wzory. Jednym z najnowszych trendów jest mieszanie wzorów na stole. Mieszane wzory mogą być również widoczne na wybiegach mody, więc warto pomyśleć o tej technice, ponieważ pozwala na wykonywanie tabela niezapomniany. A jeśli nie masz pojęcia o tym, jak prawidłowo korzystać z tego nowego trendu, można spróbować najprostszy sposób: użyj szmatki w kwiat i umieścić go w małym skrawku materiału.

unikalne oświetlenie

Należy również pomyśleć o tym, jak zorganizować unikalne oświetlenie do najważniejszego dnia w życiu był naprawdę niezapomniany. Oświetlenie w postaci dowolnych obrazów – to najgłośniejszy najnowszy trend, a to sprawia wrażenie.

Blokowanie kolorów

Blokowanie kolorów – jest to podejście, które wpisuje się w aktualny trend mieszania, które kiedyś wydawały sprzeczne. Jeśli nie wiesz, to mile widziane połączenie między kolorami, które są na przeciwległych końcach panelu. Jak również wzory mieszających, kolor blokowanie często można zobaczyć na wybiegu, a metoda ta pozwala na tworzenie niepowtarzalnych kombinacji kolorów i dać ślubu nowoczesny wygląd.

teksturowane obrus

Textured obrus – jest to kolejny elegancki trend w tym roku. W ostatnich latach moda było jasne obrusy w różnych kolorach, ale teraz nadszedł czas powrotu luksusowych teksturowane tkaniny.

luz

Jak to się mówi, mniej jest lepiej, a w 2017 roku jest to najważniejsze. Należy zminimalizować to, co jest na stole. Prezenty dla gości? Umieść je na stoliku przy wyjściu. Kawa i sosy? Zapytaj kelnera, aby długość ich oddzielić mały stolik. Twoje obrusy i dekoracje będą wyglądać o wiele bardziej atrakcyjne.

Proste dekoracje

W ubiegłym roku w sprawach dekoracje hasłem było: im więcej, tym lepiej! Ale nie w tym roku. Należy użyć albo proste dekoracje kwiatowe, lub nie używać ich w ogóle. Dawno minęły czasy, ekstrawaganckim centrum kwiatu. To jest modne umieścić skromną wazonem z kwiatami, świece lub zamknięcia. Jak wiadomo, im mniej tym lepiej!

Kolor rumieńcem z niespodzianką

Kolor szminki nie jest nowy, ale to miękki odcień może być stosowany na weselu w 2017 roku, jeśli dodać do niej coś specjalnego. Weźmy klasyczny kolor rumieńcem i skromnej palety barw, a następnie dodać do nich śmiałe akcenty, takie jak bordo, kolor Persimmon, francuski niebieski lub żółty musztarda.

Klasyczne zaproszenia

Jednakże, ze wszystkimi najnowszymi trendami, nie należy zapominać, że klasyczne zaproszenia może produkować najsilniejszy efekt. Biorąc pod uwagę, że ponadczasowe obrazy nigdy nie wychodzi z mody, w 2017 roku, bardzo często można zobaczyć klasyczne białe zaproszenia z tekstem napisanym w czerni piękne.