514 Shares 8007 views

Wizyta w ceremonii małżeństwa: fotografię, organizacja, rejestracja

Wiele przyszłych nowożeńcy sen o niezwykłym i niezapomnianym ślubie. Więc oni podjąć decyzję o wycofaniu ze wspólnych tradycji i nie chcą iść do urzędu stanu cywilnego. Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się, jak wygląda wizyty ślub.


Co to za impreza?

Ten popularny trend w modzie w ostatnich latach będzie doskonałą alternatywą dla rejestracji nowej jednostki społeczeństwa. Działa zarówno w pięknym i niezwykłym miejscu, znajduje się na zewnątrz Pałacu małżeństw. Że wyjście ceremonia, zdjęcia, których nie można w pełni przekazać specjalny ekscytująca atmosfera sprawi, że każdy ślub bardziej romantyczne, ekskluzywne i oryginalne. Pomimo faktu, że jest to symboliczne wydarzenie ma ważność w oczach gości obecnych, będzie wyglądać bardzo oficjalne i wiarygodne jak nowożeńcy wydał świadectwo ślubu.

Co to zajmie, aby opuścić ceremonię?

Że wszystko poszło gładko, ważne jest, aby dbać o kilku ważnych punktach. Po pierwsze, trzeba zdecydować się na odpowiednim miejscu na imprezy. Jest możliwe, że będzie trzeba pre-book i pre-pay na miejscu wypożyczalni parking. Ponadto, zaleca się jak najszybciej szukać wyjścia rejestratora. Często więcej niż jeden osobiste spotkanie należy przeprowadzić, aby wybrać odpowiedniego kandydata. A to, jak wiadomo, to zajmuje więcej czasu.

Nie należy również zapominać o ważnych rzeczach, takich jak stół, arch, pięknym folderze aktu małżeństwa i długopis. Między innymi, trzeba zadbać o akcesoria na stole w formie bufetu, kelner, karty do siedzenia gości, sprzętu audio i innych przedmiotów z otoczenia ślubu.

Podstawowe kwestie organizacyjne

Prowadzenie ceremonii na miejscu – bardzo odpowiedzialny zawód, który jest lepiej pozostawić profesjonalistom, więc pierwszą rzeczą, jaką należy zdecydować, którzy będą zaangażowani w planowanie zdarzeń – ty lub wyspecjalizowanej agencji. Niezależnie od decyzji, ważne jest określenie z góry budżet i nakreślić dokładną listę działań. Niektóre firmy zapewniają rejestratorów, którzy wymawiane uroczyste pożegnanie pary i wręczył akt małżeństwa. Większość nowoczesnych agencje świadczeniu usług kompleksowego przygotowania ceremonii, aż takimi drobiazgami jak scenografię, łuków i innych akcesoriów.

Po zdefiniowaniu tej chwili, trzeba myśleć o zbieranie gości. Przede wszystkim trzeba zdecydować, w jaki sposób dostać się do miejsca, gdzie ceremonia będzie odwiedzają. Może trzeba zarezerwować transportu dla gości gotować albo parkowanie swoich samochodów osobowych. W przypadku lokalnej rejestracji związków i uczcie trzeba dbać o wynajęty kierowca, który razvezut pijanych gości w swoich domach.

Najważniejsze wymagania dotyczące miejsca

Wskazane jest, aby wybrać się w cichej, ustronnej i malowniczej miejsce, gdzie nie będzie słychać szum tła. Idealnie, nie powinno być nikogo, ale ty i twoi goście. Korzystnie, w miejscu, gdzie będzie odwiedzającego piękną ceremonię, żadnych nieestetycznych elementów architektonicznych, takich jak zrujnowanych schodów, zablokowane zawory zardzewiałych ogrodzeń i biednych chwiejne budynków.

Jeżeli po części oficjalnej tu planowane jest bankiet, bufet lub przedłużany formie, to trzeba zadbać o energię elektryczną. Jeśli w pobliżu tego miejsca, nie ma siły, to trzeba mieć swój własny generator. Ponieważ urządzenie jest dość głośny, zaleca się, aby umieścić go w znacznej odległości od miejsca celebracji.

opcje dla strony ceremonii wyjścia

Najbardziej ekonomiczne jest restauracja. W tym przypadku nie trzeba spędzać więcej czasu w poszukiwaniu miejsca, gdzie można by zorganizować stolik w formie bufetu dla gości. Jest logiczne, że ślub będzie kontynuować zwiedzanie bankiet. Wśród głównych zalet tej opcji jest brak konieczności gdzieś oczyścić dekoracje wykorzystywane podczas rejestracji. Wszystkie kompozycje dekoracyjne są bezpośrednio w restauracji. Tak więc, łuk, bez których żaden koszt, nikt odwiedzenie ceremonię, to będzie możliwe przenieść nowożeńcy tabeli.

Inny odpowiedni przykład wykonania może być parki komunalnych. Jednak w tym przypadku trzeba będzie znosić niedogodności, takie jak wprowadzenie czynsz do administracji parku, możliwe problemy z energią elektryczną oraz obecności dużej liczby niewinnych ludzi.

Ponadto, jeśli chcesz się wyróżniać od innych nowożeńców może rozważyć możliwości twórczych, takich jak statek, Ferris koło lub dachu wysokiego budynku.

Kiedy lepiej jest odwiedzić rejestratora?

Można to zrobić wieczorem, dzień przed ślubem. Lepiej jest, jeśli formalności zostaną przypisane do ostatniej godziny. Wskazane jest, aby przejść do ślubu bez sukni ślubnych pałac, gości, rodziców i oracji. Wszystko to najlepiej zarezerwowane dla odwiedzających ceremonię. Idealnie, z narzeczeni muszą iść do kierownika, który odbędzie paszport i certyfikat małżeństwo młodej pary nie widział ich wcześniej części oficjalnej.

Ponadto, można odwiedzić urząd rejestru w dniu zjazdu ceremonii przed lub po konferencji. W tym przypadku ważne jest, aby wziąć pod uwagę takie czynniki jak odległość od miejsca do obchodów Pałacu Ślubów oraz obecność zatorów.

Scenariusz bazowy klasycznego ceremonii

Około godziny przed planowanym rejestracja do serwisu powinny spełniać gości. Pozostały czas przed ceremonią, zazwyczaj spędzają około bufecie. Podczas tej godzinie, co prowadzi zazwyczaj mają czas, aby spotkać się z większością gości i informuje ich o warunkach imprezy. Po uprzednim ustawieniu, drukien Bride podając obecne kosze płatki róży lub worków z ryżu. Wszystkie te działania odbywają się na tle małej objętości i muzyki dyskretny, sprzyjającego tworzeniu odpowiedniej atmosfery.

O wyznaczonej godzinie, rejestrator zbliża się do stołu i zachęca gości do wyłączyć telefony komórkowe. O początku ceremonii jest powiadomić zmiana muzyki. Pożądane jest, aby w tej uroczystej chwili brzmiały kompozycje dostosowane specjalnie do wyjścia młodej pary. Pierwszy idzie do newlywed arch. Klasyczny scenariusz panna młoda idzie do recepcji na ramieniu ojca, dziadka lub brata. Pod łukiem towarzyszy krótkie rozstanie słowo przechodzi jej przyszłego męża. Rejestrator mówi oficjalne przemówienie, młody pierścienie wymiany i umieścić swoje podpisy w symbolicznego aktu małżeństwa. Po tym piją kieliszek szampana, przyjąć gratulacje i odzyskać bankiet.

Odwiedzenie ceremonia: Plusy i minusy

Główne zalety tego wydarzenia obejmują możliwość wyboru dowolnego piękne, romantyczne miejsce, z pięknym parkiem i kończąc morza. Ceremonia może odbywać się na sądzisz o scenariuszu, co jest szczególnie ważne w przypadku organizacji ślubu tematycznego. Idealne zakończenie tego procesu może być wymawiając śluby lub gospodarstwa rodzinnego rytuału. Zdjęcia wykonane podczas tych obchodów będzie bardziej niezapomniany, żywe i piękne, jak wnętrze większości nowoczesnych biur stanu cywilnego (zwłaszcza w prowincjach) pozostawia wiele do życzenia.

Wadami takiego zdarzenia można uznać, że istotnie zwiększa budżet ślubu. Samoorganizacja ceremonii wyjazdowej może spowodować nieprzewidziane problemy i psuje nastrój. Ponadto, wydarzenie to nie jest prawnie wiążące, więc para w każdym przypadku trzeba odwiedzić Pałac Ślubów. Impreza odbywa się blisko natury, mogą być przysłonięte przez nieoczekiwanych kaprysów pogody. Dlatego konieczne jest, aby przewidzieć kilka alternatyw.

Dokonywanie wychodzące ślub w plenerze

Ślub odbył się w plenerze, koniecznie zakłada istnienie chodników i łuki Suite. To właśnie w te szczegóły muszą skupić szczególną uwagę, gdyż grozi im oczy wielu zaproszonych gości. Ważne jest również, że stworzenie wystroju nie trzeba wydawać dużych sum zbyt. W razie potrzeby, nie mogą kupować i tworzyć własne ręce.

Jeśli ceremonia zjazd planowany jest na jesień miesiącach arch mogą być ozdobione cienkie gałęzie drzew z jasnymi czerwonymi i żółtymi liśćmi. To niezwykłe, ciekawe i sezonowe dekoracje sprawi, że obchody oryginalności i niepowtarzalności. Te same liście można artystycznie rozrzucone wzdłuż ścieżki, która odbędzie się w pary.

Co wpływa na koszt ceremonii na miejscu?

Dokładna cena takiej okazji można nazwać tylko po to będzie omówione wszystkie szczegóły. W tym przypadku wszystkie raczej zakresie, jak ostateczny cyfrowy składa się z wielu różnych czynników. Sumowanie wpływa nawet miejsce, gdzie ceremonia odbędzie się zjazd, i dzień, w którym to zaplanowano. Należy rozumieć, że ślub odbędzie się w weekendy i święta będzie kosztować więcej niż okrągłą sumę.

Ponadto należy wziąć pod uwagę liczbę gości, zwłaszcza scenariusz i odpowiednie otoczenie. Ślubna będą znacznie droższe niż klasyczny uroczystości. Również w budżecie powinno zawierać procesja, motyle, gołębie, fajerwerki, zdjęcia i wideo.