362 Shares 4578 views

Krok po kroku przygotowania do ślubu (zdjęcia)

Preparaty ślubne – odpowiada wewnętrznego, które należy podchodzić z najwyższą wagę i umiejętności. Często ta inicjatywa podjęcia zapłacone organizatorom. Planują cały ślub aż do ostatniego szczegółu i zgodnie z życzeniami przyszłych małżonków. Jeżeli odwołanie do takich pośredników nie może być zawsze można zorganizować wesele w domu. Jak to zrobić? Od czego zacząć planowanie? I jakie przedmioty uwzględnić w moim liście życzeń?

Sporządzić listę działań i życzenia

Planowanie ślubu jest konieczne, aby rozpocząć poprzez listę życzeń. Powinno to nastąpić w ciągu około sześciu miesięcy do świętowania. Co powinno być? Po pierwsze, należy zacząć od określenia dokładnej daty ślubu. Tak więc pod uwagę życzenia siebie. Po drugie, przygotowanie do ślubu zapewnia terminowe wybór miejsca i czasu ślubu. W tym celu nie jest zbędny, aby określić harmonogram oczekiwanego rejestratora ślubu.

Po trzecie, może zadecydować o restauracji lub kawiarni, gdzie jest głównym wesele zabawa po oficjalnej procedury. Rozważmy transportu, dostępności miejsc parkingowych. Warto odwiedzić proponowaną instytucję, prowadzenia monitoringu cen i aby przybliżone szacunki przyszłych kosztów. Nie zapomnij o romantycznej podróży poślubnej. Ustal kraj gospodarza, czas trwania, liczbę dni i obliczyć inne kwestie organizacyjne (rejestracja zagranicznych paszportów, rezerwacja biletów i pokoi hotelowych w hotelu).

I, oczywiście, przed podjęciem decyzji, że trzeba przygotować się do ślubu, należy wybrać temat do świętowania. Testament jest klasycznym ślub z ślubny welon i regularnych spotkań lub pirata wypoczynkowego, Hawajska, gangster, ukraiński, indyjskie, i innych stylów – ty decydujesz.

Sporządzamy listę gości na uroczystych

Po drugie, aby rozpocząć przygotowania do ślubu – na liście gości. Opisuje liczbę gości z obu stron. Należy wziąć pod uwagę ich płeć, wiek i status społeczny. To trzeba podczas planowania tego, kto i gdzie sadzić. To musi być zrobione w ciągu około 4 miesięcy przed rozpoczęciem imprezy.

W następnym kroku należy sprawdzić dokładną liczbę gości. Aby to zrobić, należy zadzwonić do wszystkich ludzi, którzy chcą zobaczyć na swój ślub, przed każdym miejscu znak „+” lub „-”. W związku z tym liczba miejsc będzie zależała od liczby porcji, a liczba miejsc zamawiać zaproszenia.

Jednocześnie preparat etap turowa dla małżeństwa przewiduje zakup, podpisać i wysłać pięknie zaprojektowanych zaproszeń.

Rozwiązujemy problemy organizacyjne

Około 3 miesiące przed triumfem osób, które decydują się na ślub, konieczne jest, aby rozwiązać szereg kwestii organizacyjnych. W szczególności, należy udać się do urzędu stanu cywilnego, napisał oświadczenie, aby rozwiązać problem z wesela (jeśli przewidziane w planie). Jednocześnie, warto zajrzeć i kupić obrączki, a także poprosić o cenę i jeśli chcesz po prostu kupić suknie ślubne. Jeśli kupuje ubrania, dopóki nie są gotowi zrobić to najlepiej około miesiąc przed obchodami.

Warto również wybrać się kawiarnia lub restauracja. Na tym etapie trzeba omówić menu i określić liczbę gości. Ponadto trzeba zwrócić koszty konwoju ślubnej, aby ocenić z usług florystów, projektantów, wizażystów. I, oczywiście, nie przygotowanie ślubu jest kompletna bez selekcji szanownych świadków.

Co zrobić w przeszłości półtora miesiąca przed ślubem?

Gdy ostateczna data ślubu jest coraz bliżej, masz mniej czasu, aby go rozwinąć. Około półtora miesiąca, powinien decydować o wyborze gospodarza imprez, projektantów i muzyków zamówić wycieczkę ślubną w biurze podróży, rezerwacji biletów i hotelu.

Między innymi, przewiduje sporządzenia zdjęć ślubnych i wideo. Dlatego następnym krokiem jest znalezienie odpowiedniego operatora i fotografa. Jednocześnie, warto zwrócić się do choreografa i używać go umieścić swój weselny taniec. Jeśli nie zamierzasz kupić suknię ślubną, nadszedł czas, aby szukać w nich wynajmu agencji. Zdecyduj się na projektowaniu i zakup bochenek ślub i ciasto.

Dziewczęta i kobiety w tym samym okresie przygotowania należy skierować do kosmetyczki i rozpocząć prace przygotowawcze w celu poprawy koloru, stan włosów, paznokci i innych części ciała. Mężczyźni są również zachęcani do angażowania się wygląd wyprzedzeniem. Ponadto, należy zadbać o wyborze kwiatowe salon i decyduje o układzie bukiet kwiatów dla panny młodej oraz tworzenie dziurek.

Co zrobić młodzi trzy tygodnie przed obchodami?

Trzy tygodnie przed rozpoczęciem imprezy Przygotowania do ślubu idzie w innym kierunku: jest bardzo mało czasu i przygotowania do run organizacja i wykonanie szybciej. W tym czasie, zaleca się, aby dzwonił ponownie wszystkich gości i ostatecznie określić liczbę tych, którzy przyjdą.

Na tym etapie powinno się komunikować z mistrzem ceremonii i organizator imprezy weselnej i omówienia szczegółów scenariusza ślubu. Zapewnia również komunikację z fotografów i kamerzystów. To musi być zrobione, aby dostosować trasę marszu weselnego. Po raz kolejny sprawdzić się kwestie organizacyjne na miesiąc miodowy.

Pozostałe tydzień przed ślubem: co robić?

Przed ślubem, zatrzymałem się na tydzień: co robić? Najważniejsze – aby uspokoić i nie panikować. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do rodziców, którzy są w dosłownym sensie przygotowań do ślubu córki sprawia połykaniem garści tabletek i pić uspokajający „od serca”. Drodzy rodzice! Jeśli nawa jest Twój cenny córka, tydzień przed ślubem, aby zachować spokój, nie spiesząc, aby wywołać wszystkie osoby, które planuje się wykorzystać podczas ceremonii ślubnej (fotograf, kamerzysta, kwiaciarnia, kierowcy, itp.)

Jednocześnie konieczne, aby uzyskać balony i akcesoria do konstrukcji hali (jeśli zdecydujesz się zaprojektować własne), aby kupić mały i symbolicznych prezentów dla gości i wyśmiać cześć i medal (na przykład certyfikat „For że zasnął przy stole”).

I, oczywiście, najlepiej na tydzień przed ślubem zorganizować głośne kury i jelenia.

Na dzień przed ślubem: co robić?

W przeddzień uroczystości, rewizja wszystkich rzeczy przygotowane. Po raz kolejny przeglądu wcześniej skompilowaną listę pragnień zobaczyć jeśli brakowało niczego w pośpiechu. Sprawdź, okulary i szampana dla rejestratora, należy określić czas przyjazdu kierowcy. Pan młody w noc poprzedzającą można ozdobić samochód, a świadek cześć – przygotowanie młodej.

Panna młoda powinna sprawdzić stan swojego ubioru, obuwia i akcesoriów, złożonymi w torebce wszystko, czego potrzebujesz, a także telefon do fryzjera lub prywatnej pana w celu określenia dokładnych terminów. I wreszcie, dobry sen i czekać na uroczystej chwili.

Jak jest przygotowanie do ślubu kogoś innego?

Jak widać, nie jest łatwo być narzeczeni przed ślubem. Znacznie łatwiej gości, które są wymagane tylko przyjść na czas, aby wyrazić swoje poparcie dla młodych, dawać prezenty i cieszyć się wieczorem. Jeśli zostaniesz zaproszony na wesele, a następnie przygotować się do niego, ma to sens na tydzień.

W tym przypadku trzeba będzie czas i dbać o swój strój i zapisać się do fryzjera. I, oczywiście, nie zapomnij kupić prezenty dla nowożeńców. Tak więc lepiej jest wybrać dokładnie te rzeczy lub naczynia, które są ponadto użyteczne do młodych par. Jeśli nie wiesz, co dać, to najlepiej kupić piękny kopertę i inwestować pieniądze tam i przygotować piękne słowa, z którymi zostały uroczyście wręczył kopertę Brac.

Jak zorganizować ślub alarmowym?

Czasami zorganizować klasyczny ślub nie jest możliwe. Przyczyną tego może być wiele, tak krótki czas, gdy przygotowanie dokumentów do podróży za granicą, narzeczonych ciąży itd Krótko mówiąc, w takich przypadkach konieczne jest, aby działać szybko, ale nie traci rozum. Więc rozpocząć przygotowania wartości dzięki planowaniu. Ale tym razem lepiej przepisać taktowanie pewnych działań.

Dla szybkich ślubów proponujemy następujący plan działania, biorąc pod uwagę okres jednego miesiąca:

  • złożyć wniosek do sekretarza;
  • znaleźć restaurację lub kawiarnię;
  • uzgodnić z Tamada, dekoratorów i artystów;
  • kupić ubrania Bridal & akcesoria;
  • utworzyć listę gości, dekoracji i wysyłanie zaproszeń;
  • Kolejność atrybutów Suite i świadków honorowych;
  • zgadza się wynająć samochód;
  • negocjować z fotografa i operatora.

I wreszcie, kilka wskazówek. Jeśli ślub jest pilna, wówczas wybór kawiarni, dać pierwszeństwo małych zakładów nie znajduje się w centrum miasta. Dzięki takiemu podejściu, będzie można wynająć pokój o wiele szybciej. Najważniejszym punktem w planie organizację awaryjnego ślubu – złożenie wniosku do rejestratora. I, oczywiście, nie zapomnij o ustalaniu priorytetów w planowaniu uroczystości ślubnej. Jest możliwe, że trzeba zrezygnować z tych rzeczy, bez których można się obejść.