373 Shares 6663 views

Ach, ten ślub! Jak spotkać się z bochenek nowożeńców

Podczas przygotowywania ślubu jest zawsze wiele pytań, które wcześniej napotykanych po prostu nie ma. Jest to uroczysta okazja od wieków związana z różnych znaków, zwyczajów, tradycji, wierzeń i zasad. Oto, na przykład, aby spotkać się z bochenek nowożeńcy? Lub jak go karmić? Może być kilka.


Przede wszystkim rodzice lub po prostu para młodych matek spotkać przy bramie (o ile, oczywiście, nie jest takie miejsce) lub już w sali, która będzie gospodarzem święto. W tym przypadku, matka panny młodej powinny posypać kilka ziarenek i powiedzieć tradycyjnych zwrotów, które budzi żyto symbolizuje dobrą miły i przyjazny para. Obok niej matka pana młodego wyciąga przygotowane chleb i mówi, że narzeczeni muszą próbować je solą, a kto jest bardziej kawałek ukąszeniu, będzie gościć w przyszłym domu. W tym przypadku, separacja posiłku i symbolizuje wspólną decyzję o wszystkich przypadkach, w przyszłości, a nierozłączności radości i cierpienia.

Spotkanie z młodym bochenek, słowo, które jest również wybranego wcześniej, kończy się zerwaniem kawałki chleba i zanurzając je w soli, a przez jedzenie. A narzeczeni nakarmić siebie. Po tym, matka panny młodej życzy im szczęśliwe życie razem.

Nie ma innej opcji, jak na spotkanie z bochenka nowożeńców. matka panny młodej dostaje długą mowę, pogratulował dzieciom z początkiem nowego życia, a po założeniu nowego sposobu prezentowania ich chlebem – główny symbol bogactwa i dobrobytu w rodzinie. Młoda ponownie lub zerwać kawałki i traktują siebie nawzajem lub solone chleba, a następnie jego kęs. Chleb może nawet wypić drinka, a potem okulary, rzuca przez lewe ramię, w podziale na podłodze – na szczęście. W tym przypadku, ojcowie też trzeba umieć sprostać nowożeńcy z bochenka, bo mamy również do wzięcia udziału w akcji: są krótkie, ale dusza co życzenia młodych. Następnie narzeczeni przeciął wstęgę z kulkami, kule są uwalniane, słuchamy matki panny młodej. Dopełnia ceremonię prezentacji matki przyszłego męża. Teraz wszystkich zebranych spokojnie odbyła się w sali balowej. Młoda gotowa przyjąć gratulacje i prezenty.

Jak spełnić nowożeńcy z bochenka, jeśli chcesz nadal zachować napoje? Aby to zrobić, można podłączyć dwa zestawy rodziców. przynoszą nie tylko chleb i sól (symbol bogactwa i dobrobytu, dobre samopoczucie), ale również kieliszki do szampana (symbol czystej i słodkiego życia młodzieży) i kwiatów (piękno i kruchość relacji). Nawet rodzice mogą wziąć zapalone świece.

Jak spotkać się z bochenek nowożeńcy, że wszystko było fajnie i nie tak uroczyście? Całkiem proste: dodaj wybuchy rakiet i petard, parę płatków kwiatowych prysznic (często podejmowane róż) lub konfetti zasypane drogi stopami młodych monet, słodyczy lub ziaren ryżu (zazwyczaj). Można również zorganizować testy i konkursy, a także zwrócić się do wszystkich rodzajów pytań. Odpowiedzi nowożeńcy pokazać swoją gotowość do życia rodzinnego i wiedzy o sobie nawzajem. Po tym, oczyszczenie odbywa ukochaną w ramiona. Goście mogą pomóc w odpowiedzi, a nie aktywnie uczestniczyć we wszystkim.