275 Shares 3808 views

"Samsung 7262": charakterystyka, fotografia, ustalanie cen

Ten krótki tutorial jest w całości poświęcony smartphone entry-level "Samsung 7262". Cechy, możliwości oprogramowania sprzętowego, właściciele opinii o nim, a także opinię biegłego – to będą rozpatrywane szczegółowo w proponowanym artykule do twojej uwagi.


Co jest wliczone

Niezwykłe przechwałki pod względem wyposażenia nie może „Samsung 7262”. Instrukcja obsługi z kartą gwarancyjną gadżet – pełna lista dokumentów znajdujących się w pudełku z urządzeniem. Oprócz samego smartfona, pakiet obejmuje akcesoria takie:

  • Akumulator o pojemności 1500 mA / h.
  • Standardowy stereofoniczny.
  • Adapter do ładowania.
  • Kabel do podłączenia do komputera PC.

Zgodnie z oczekiwaniami, nie ma w zestawie karty pamięci flash, które koniecznie trzeba kupić oddzielnie. Podobna sytuacja z folią ochronną i pokrywą.

Wygląd i łatwość użytkowania

Form-factor to urządzenie należy do kawałka z wejściem dotykowym wsparcie. Reszta jest typowym przedstawicielem zakresu „Galaxy”, który południowokoreańskiego producenta. Druga nazwa tego modelu smart phone – „Galaxy Gwiazda Plus”. Więc nie ma nic szczególnego w projektowaniu podobnego urządzenia. huśtawka objętość on wyświetlany na lewej krawędzi, a przycisk blokady – w prawo. Poniżej ekranu znajdują się trzy klasyczne kontrole. Jak w przypadku większości urządzeń tej marki, dwa z nich – touch (znajdują się one na krawędziach) i jedno, centralne, – mechaniczne. Telefon „Samsung 7262” ma następujące wymiary: długość 121,2 mm, szerokość – 62,7 mm i grubości 10,6 mm na niego. Jednocześnie jego waga wynosi 121 g w tym wszystkim, jest typowym przedstawicielem segmentu entry-level inteligentnego telefonu. Coś specjalnego od konkurencji nie może pochwalić się tak nie miał wad.

edytor

Ponieważ obliczanie serca tym urządzeniu wykonuje architektury procesorowe Cortex „A5” pojedynczy rdzeń. Maksymalna możliwa częstotliwość zegara jest 1 GHz, który działa w czasie szczytowego obciążenia. Jak widać z powyższego powiedział, CPU jest bardzo słaby na „7262” Samsung telefon komórkowy. Cechy wymienione powyżej, pozwalają poradzić sobie z większością codziennych zadań dzisiaj: oglądanie filmów w formacie „* .avi”, „MPEG4 *” lub «* .3zhp» odtwarzanie audio, czytanie książek, stron internetowych czy oglądanie bezpretensjonalny gier. Oto film w wysokiej jakości wideo HD i bardziej złożone lub 3D gier na niego po prostu nie udać.

Podsystem graficzny

Oddzielna karta graficzna nie jest obecny w tym modelu inteligentnego telefonu. Jego rola jest wykonywana przez CPU. W rezultacie, platforma sprzętowa jest słaba w „Samsung 7262”. Charakterystyka i tak nie jest dużo, ale tutaj to jest również ładowane z grafiką. Rozmiar wyświetlacza w tym urządzeniu wynosi 4 cale. Został on zbudowany w oparciu o czujnik TFT. Jakość obrazu nie jest zadowalająca, a kąty widzenia są znacznie mniejsze niż w przypadku urządzeń z matrycą IPS. Rozdzielczość ekranu wynosi 800 x 480. Gęstość pikseli jest normalne, a oko jest raczej trudne do rozróżnienia między nimi. Ilość odbitego kolorów równocenne 16000000. Reszta jest na tyle wyświetlacz o wysokiej jakości w oparciu o technologię czujników.

kamera

Tylko jeden główny aparat posiada model „Samsung 7262”. Cechy i opinie dotyczące jego jednomyślni: jakość jest niższa średnio. Nie jest to zaskakujące, ponieważ opiera się na elemencie czujnika w 2-megapikselowy. W tym przypadku pewne dodatkowe opcje, które mogą znacznie poprawić jakość obrazu, nie są realizowane w smartphone. Podświetlenie LED jest również tam i, w rezultacie, robienie zdjęć na ten devayse możliwe tylko wtedy normalnym oświetleniu. Nagranie wideo ze sytuacja jest jeszcze gorsza. W sumie 15 klatek na sekundę przy rozdzielczości 240 x 320 – jest obecnie bardzo małe. Jakość jest bardzo słaba.

pamięć

jest dość trudno powiedzieć, ile w tym gadżecie RAM. Dokumentacja powinna być 512 MB, ale wyniki badań jest to, że liczba ta maleje i wynosi 460 MB. Ale tu musimy pamiętać, że odrębną kartę graficzną w smartfonie nie. Jego funkcje są wykonywane przez CPU. Cóż, okazuje się, że 52 MB jest zarezerwowana dla urządzeń graficznych. Pozostałe 460 MB około 60-70 procent zajmują procesów systemowych. W rezultacie, potrzeby użytkownika przeznaczono łącznie 100-120 MB. Nie wystarczy raz się okazuje, i zwiększenie tej wartości nie będzie działać. Wydajność z wbudowaną pamięcią 4 GB. Spośród nich, gdzieś połowa jest zajęta przez system operacyjny. Z kolei 2 GB przeznaczone na potrzeby użytkownika. To wystarczy tylko, aby zainstalować oprogramowanie. Ale muzyka lub zdjęcia przechowywane nie będzie miało miejsca. Idealnym rozwiązaniem jest w tym przypadku montaż napędu zewnętrznego i odpowiadającą szczelinę, jest w tym urządzeniu. Maksymalna pojemność karty pamięci może wynosić do 32 GB – czyli ile może „widzieć” „Samsung 7262”. Ustawianie podsystem pamięci muszą być wykonane tak, że pamięć wewnętrzna służy do zainstalowania oprogramowania i zewnętrzny dysk twardy został całkowicie osobistych danych (muzyka, zdjęcia, książki i filmy) zajęty użytkownika.

Bateria i autonomia

Ten elegancki telefon wyposażony w akumulator 1500 mA / h. To trochę jak mały dzisiaj. Ale z drugiej strony, ma procesor z jednym rdzeniem nie jest karta graficzna i mała przekątna ekranu wynosi 4 cale. Wszystko to w wysokości średniego poziomu wykorzystania pozwala rozciągnąć ten gadżet na jednym cyklu ładowania akumulatora przez 3-4 dni. Jeśli maksymalna jest urządzeniem, wartość ta zostanie zmniejszona do 1-2 dni. Ale w trybie oszczędzania energii można go rozciągnąć i 5 dni.

Część oprogramowania

Środowisko oprogramowania Ten elegancki telefon jest oparty na bardzo przestarzałej wersji „Android” z numerem seryjnym 4.1. Oczywiście, to nie jest dobre, ale z drugiej strony, problemy z aplikacji nie powinno być. system operacyjny jest zainstalowany na szczycie zastrzeżonych TouchWiz powłoki, które są wyposażone we wszystkie smartfony „Samsung”. ceny mają z tego powodu, wyższe niż w podobnych urządzeniach, ale funkcjonalność i tym samym poprawia się znacząco. Reszta pakietu oprogramowania jest dość znane: klienci społeczne, zestaw narzędzi z Google i standardowe wbudowane aplikacje.

komunikacja

Standard, zna zarówno urządzenia entry-level, zestaw interfejsów w urządzeniu. Coś niezwykłego w tym zakresie, nie może pochwalić smartphone „Samsung 7262”. Lista z następujących czynności:

  • Główny interfejs do odbierania i wysyłania informacji do Internet – „Wi-Fi”. To pozwala na odbieranie i przesyłanie danych z prędkością do 150 Mbit / s. Pozwala to na kilka minut, aby pobrać filmy w wysokiej jakości. Z wszystkich innych zadań dziennych (oglądanie wideo online, stron internetowych lub serwisów społecznościowych) jest również sprawia, że łatwy w obsłudze.
  • Natychmiast 2 gniazda mają ten inteligentny telefon, aby zainstalować kartę SIM. Działają w trybie przemiennym. Oznacza to, że podczas rozmowy telefonicznej, na jednym z nich, drugi jest automatycznie poza zasięgiem. Rozwiązać ten problem przez rekonfigurację systemu przekierowania. Urządzenie wyposażone jest w moduł do użytku tylko w sieci drugiej generacji, czyli wsparcia 3G i LTE w tym devayse nieobecny. Stąd też transmisja informacji pik w związku z tym do 500 kbit / s. W istocie, ta wartość jest frakcją o około 100 kb / s.
  • Innym ważnym sposobem udostępniania danych – jest „Bluetooth”. Jego głównym zadaniem – wymiana danych z innymi urządzeniami mobilnymi, ale to drobna – podłączenie do telefonu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego (to jest, oczywiście, trzeba kupić osobno).
  • 3.5mm port audio umożliwia przesyłanie dźwięku z tego gadżetu do zewnętrznego systemu głośników. Stereofoniczny zestaw słuchawkowy, który przychodzi, nie najlepsza jakość i lepiej jest kupić inne słuchawki z wyższej jakości dźwięku.
  • Ostatnią ważną interfejs przewodowy – to mikroYuSB. Jego głównym zadaniem – jest ładowanie akumulatora. Ale może być również używany do podłączenia do komputera lub urządzenia do podłączenia zewnętrznej baterii o zwiększonej pojemności.

Opinia z właścicieli tego urządzenia i ekspertów

Ekspertyza i właściciele dużo co zbiegają się na „Samsung 7262”. Cechy i opinie wydzielają szereg niedociągnięć w tym urządzeniu. Wśród nich niewielka ilość pamięci RAM, mówiąc, słaby procesor i absolutnie nie kamery. Lista jest długa i na. Wszystko to, w teorii, powinno być zrekompensowane przez wartość demokratycznego gadżetu. Ale jak wszystkie smartfony „Samsung” na urządzeniu zawyżone. W tej chwili to kosztuje $. 55 Ponadto, jego chiński sprzęt analogowy z najlepszymi kosztować 45-50 dolarów. Stąd problemy w podziale na produkcję telefonów komórkowych i smartfonów z południowokoreańskiego giganta.

w sumie

To jest taka niejednoznaczna odwrócił „Samsung 7262”. Charakterystyka jest on bardzo skromny, cena jest nieco wyższa. Mimo to, ten elegancki telefon jest pewny, aby znaleźć kupca. Jak sama sprzętowe i programowe środki będą wystarczające, aby udać się do większości codziennych zadań.