549 Shares 2622 views

Dzieci samochód elektryczny z rękami. Homemade samochód elektryczny z rękami

Jest to rzadko zdarza się znaleźć dziecko, które nie chcą mieć swój własny mały samochód. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do samochodów elektrycznych, które z zachwytem jadących nie tylko chłopcy, ale także dziewczęta. Rzeczywiście, w tym przypadku, dziecko nie musi pedałować, a pokusa, by wspiąć się w błocie on będzie mniej.


Prosty samochód elektryczny z ich rąk może zrobić, dostosować się do zwykłego śrubokręta maszynowego pedał, który może być zasilany przez akumulator motocykla. Jednak w takim systemie projektowania wielu niedociągnięć, jak kruchy plastik ma nieprzyjemny zwyczaj rozpada się od długiej eksploatacji.

Ponadto średnia obudowa skrzyni biegów jest w tym przypadku po prostu nie wystarczające zasoby do tego, jak długotrwałej pracy, więc będzie w każdym przypadku muszą zmodernizować i „doprowadzenie do głowy” z istniejącymi rozwiązaniami.

Charakterystyka Najprostszym pojazdów

Jak już wspomniano, ciało jest najlepiej przyjmować na zwykłej maszynie do pisania na pedał mocy. Jeśli nie jest to możliwe, można spróbować zbudować coś podobnego tworzywa sztucznego lub sklejki. Dokonywanie samochód elektryczny z rąk, trzeba dostać parę silników od konwencjonalnych wkrętaków. Skrzynie biegów muszą być brane z tego samego miejsca, ale muszą zrobić domowy obudowę stalową. Wały wyjściowe 201 narazić łożyska.

Jak w prototypie, lądując w bok samochodu. Silniki są zasilane z konwencjonalnego akumulatora samochodowego typu 6ST60. Małe koła z tworzyw sztucznych mogą być pobrane z wozów ogrodowych lub coś podobnego. Aby rama przyjmuje rurę stalową o średnicy w zakresie od 16 mm.

zawieszenie

Zawieszenie dokonać najlepszego typu sprężyny. Hamulce – elektryczny, bezpośrednie i krótkie spięcie poprzez rezystor (miękkiego hamowania).

Można umieścić na mały samochód rogów przednich i lusterek. W skrócie, aby zrobić piękny samochód elektryczny z rękami! Rysunki upewnić się wcześniej, gdyż pozwoli to lepszy pomysł projektu. Wszystko ogólne informacje podajemy w tym artykule, ale ciebie nie będzie zakazu łączenia w procesie twórczej spryt.

Z maksymalną prędkością 8 km / h, to projekt ma rezerwę mocy co najmniej 30 km! Maszyna do pisania podwójnie uzyskać bez baterii waży około 15 kg. Wymiary auto – LxWxH (mm) – 880h560h570.

Parametry elektryczne

Kiedy stajesz się mistrzem elektryczny samochód z rękami, to w tym momencie trzeba zwrócić szczególną uwagę. Fakt, że zależy na niezawodności urządzenia i bezpieczeństwo dziecka od specyfikacji sprzętu. Oczywiście, powinniśmy najpierw zadbać, aby wszystkie styki są odpowiednio izolowane.

Wielu wierzy, że układ hamulcowy może być wykonane po prostu skierować do przycisku panelu na „Wł. / Wył.” z wkrętaka. Oczywiście, w tym przypadku kontrola maszyna staje się niezwykle proste. To się po prostu pamiętać, że nagłe hamowanie może prowadzić do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji. Tak że potrzebuje hamulec do zrobienia, a przez rezystor.

Jak dodać prędkości?

Należy także pamiętać, że miękkie zaczynają standardowego śrubokręta (gdy jest stosowany w maszynie do pisania) szybko wchodzi w ruinę. Maszyna zaczyna zacząć od miejsca jerky.

Odbiór etapie gaz przycisków i hamulcowe, dodając odporności. Nie martw się o wysokich stratach baterii: pierwsza prędkość jest używany dość krótkim czasie, tak, że nic złego się nie stanie.

Wykorzystywania ciała „terenowy”

Natychmiast ustalić, że organizm najlepiej przyjmować z gotowego urządzenia jako wynik swojego dzieła będzie wyglądać bardziej estetycznie. Przed dokonaniem elektryczny z rękami, wskazane jest, aby wędrować za pośrednictwem strony internetowej sklepu internetowego. Przedsiębiorczy Chińczycy długo coś sprzedać, więc szukać odpowiedniego ciała będzie łatwe.

Punkty mocowania – w miejscu, w którym „dawca” został pedałów. Do mocowania z tyłu ramy niezbędnej do występy, które służą jako dodatkowe elementy usztywniające. Akumulator musi być wykonana arkę z spoiny profilu.

Korzystne jest, aby jedna część klapy ciała, aby zabezpieczyć go do odpowiedniego rozmiaru zawiasów. W tym przypadku można łatwo wyjąć akumulator do konserwacji. Jeżeli odpowiednia rama rura może być łatwo wykonane ze starych krzesła z ramy stalowej. Do zawiesiny idealnych części jakość wózków.

Od jakości materiałów …

Dokonywanie samochód elektryczny z rąk (najprostszą wersję programu Omówiliśmy) części przewozu, w tym samym czasie można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne części zamienne, które są sprzedawane w różnych sklepach. Zauważ, że w tym celu konieczne jest, aby wybrać elementy z wysokiej jakości europejskich wagonów, zamiast ich chińskich i polskich imitacji. W najtańszych modelach wykorzystywane najtańszy plastik i metal jest bardzo zła.

Ta konstrukcja nie wytrzymuje nawet korzystanie z jego przeznaczeniem, a dopiero w kompaktowym samochodzie rozpadnie się jeszcze bardziej.

Tym bardziej, że są one już gotowe do montażu, a zatem możliwe jest zrezygnowanie z spawania (to nie wszyscy obecni). Lepiej zrobić masywny zderzak, gdyż dla nich jest to łatwiejsze do przenoszenia urządzenia. Dokonywanie zawieszenia przewozu pozostaje skontrolować Springs: jeśli są one zbyt karłowate, to najlepiej, aby wzmocnić je z taśm stalowych.

Dokonywanie transmisję

Mamy już uzgodnione, że jako silniki wziąć te z śrubokrętem. Sam reduktor urządzenia pozostaje bez zmian, ale obudowa musi być obrabiane ze stali na tokarce. Silniki będą przekazywać moment obrotowy za pośrednictwem sieci przesyłowej. Na szczęście ten problem nie powstaną: w każdym sklepie dla rowerzystów, można znaleźć wszelkiego rodzaju gwiazd w wymaganej konfiguracji.

Od średnicy trudno powiedzieć. Wziąć mniejszą gwiazdę – prędkość będzie wyższa, ale również nosić sprzęt, który nie jest po prostu zaprojektowane do takich obciążeń będzie znacznie silniejsza. Nie trzeba tak samo duża, jego średnica doprowadzi do nieracjonalnie wysokich strat energii elektrycznej, ponieważ większość czasu mechanizm będzie obracać zmarnowany.

W razie potrzeby, koła mogą być montowane na bębnach do hamulców mechanicznych. Można je również znaleźć w sklepach rowerowych, ale w razie potrzeby, a obecność tokarce są łatwo wykonane w domu. Generalnie, zbierając wysokiej jakości domowej roboty samochód elektryczny z rąk, należy zadbać o dostępie do sprzętu zwrotny, a bez niego po prostu nie można zrobić wiele szczegółów.

Łożyska

Ale zamiast standardowych łożysk wagonów musi dostarczyć łożyska 200 i 201 o średnicy wewnętrznej 10 i 12 mm. Do instalacji za pomocą tymczasowego miejsca zamieszkania na tylnej części wewnętrznej, co odbywa się w ramach szpul nici. połówki obudowy mogą być połączone za pomocą wiązań, klejenie się za pomocą śrub.

Oczywiście, jeśli masz normalne tokarkę, to lepiej zrobić bez takich sztuczek, dzięki czemu wszystkie części stałych prętów stalowych. Więc dużo silniejszy i wiarygodność takiej struktury nie jest w powyższym przykładzie. I zrobić z rękami elektryczne dla dzieci robić najbardziej niezawodny!

Ponieważ używamy hamulec elektryczny, cała transmisja nie była bardzo trudna. Nie trzeba zrobić hamulce postojowe. Należy pamiętać, że korzystanie z samochodu dziecko musi ściśle pod nadzorem!

Dokonywanie podwozia

Najtrudniejszym z technicznego punktu widzenia, montaż zwrotnicy. Lepiej jest wziąć „dawca” samochody pedałów, stawiając koło guma przestaje się obracać.

Zapobiega to zbyt ostre skręty i przechylanie avtomobilchika z dużą prędkością. Tak, to nie jest możliwe, ponieważ pojazd elektryczny dziecko (własnymi rękami, aby to nie takie trudne), w każdym razie okazują z przemieszczeniem środka ciężkości.

Ograniczniki do huśtawki ciała pochodzą od zwykłej liny trakcji, zapobieganie ciała z ramy natychmiast na wybojów i kolein. Przednia oś jest przymocowany do ramion skrzydłowych. Ponieważ ciężar maszyny jest mały, umieścić jakąś skomplikowaną poprzeczny pręt nie ma sensu. Lepiej jest wzmocnienie sprężyny zawieszenia, które w tym przypadku łatwo wytrzymać nawet dwoje dzieci.

Zamiast biegunach dźwignie, które nie są tak łatwe do znalezienia, można zastosować dwa paski ze stali nierdzewnej o grubości 1,5 mm, podłużnie zamontowana na ramie. Jednak warto pamiętać, że nie można przyjąć konwencjonalne taśmy stalowej: jego przednia część będą musieli niepotrzebnie duże obciążenie, które w sposób nieunikniony prowadzi do zniszczenia i deformacji materiału.

Aby uniknąć tego zjawiska, grubość przedniej trzeciej pasm powinna być zwiększona o około 2/3, przyspawane do odpowiednich parametrów stalowe narożne. W skrócie, przed podjęciem własnej ręce elektryczny, pre-zakup wszystkich niezbędnych „złom”.

Więcej na kierownicy

Jednostka sterująca układu kierowniczego bazuje na najbardziej prymitywnej konstrukcji dźwigni. Patrząc na kontroli wszelkich samochodów zabawka pedałów, można łatwo zrobić coś takiego samemu. wskazówki kierownicy lepiej wziąć gotowe, kupił je w sklepie samochodowym.

Złącza są podobne do tych stosowanych w drzwiach samochodów. Knuckles (jak wspomniano) może być gotowy do podjęcia, w razie potrzeby, ale nie są one tak trudne do wycięte z blachy stalowej o grubości 2 mm.

Dźwignie kierownicy są integralnie z nimi. Przednia część jako łuk kanału privarivaya jego przedniej części obrabiane wydrążoną oś. Pin łatwe wykroić standardowego „Meble” śrubę. Do drążka kierowniczego brane rurki o średnicy 8 mm. Zawiasy można znaleźć w sklepie meblowym. Ich siła będzie wystarczająco.

Dokonać królewski dar dla swojego dziecka, dając mu elektryczny. Z rękami do zbierania to nie jest trudne, ale radość z tego doświadczenia Nemer dzieckiem!