699 Shares 8067 views

Pijący na kaczych z rękami: making

Jeśli zdecydujesz się na kaczki, upewnij się, że trzeba myśleć o tym, co będzie na terytorium pijących. Najprostsze opcje są wiadra, umywalki i miski. Ale takie pojemniki mają wady, wśród nich są szybkie zanieczyszczenie wody ze względu na łaźni ptaka, który nieuchronnie doprowadzi do konieczności zmiany i umyć zbiornik cieczy. Łatwe otwieranie pojemników mała objętość może być używany tylko dla małych piskląt kruchych, którzy nie są w stanie obalić strukturę. Bardziej odpowiednim rozwiązaniem byłoby Piły automatyczne, których rozmiar musi odpowiadać liczbie i wieku kaczych.


poidła smoczkowe produkcja

Jeśli poidło smoczkowe jest dla kaczych z ich rąk, można to zrobić, a na technologii, która jest opisana poniżej. Ten projekt jest również nazywany sutek. można nazwać jednym z najtrudniejszych, ale jednocześnie wygodne.

Przygotowanie do pracy

Brodawki poidło dla kaczki z ręce nie mogą być stosowane bez kwadratowej rurze, który to bok jest 2,2 cm. Należy zaznaczyć preformy, która ma rowki wewnętrzne. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę długość zakupu. Najkrótsza odległość między sutkami powinna osiągnąć 35 centymetrów. Muszą sobie sutki. Jeśli ptak jest trochę starszy, trzeba kupić sutek 1800, które działają na zasadzie „top-down”, natomiast pasuje sutek 3600, który działa na 360 stopni dla małych kaczych.

Trzeba tłumika rurowego eliminator lub mikrochasha i łącznik, którego drugi jest potrzebny do połączenia rur okrągłych i plac. Gdy nie są podłączone do koryta z wodą, a następnie trzeba zakupić zbiornik wody i wąż.

narzędzi, przygotowanie

Zanim będzie produkowany koryta dla kaczych z ich rąk, trzeba zadbać o obecności wiertarki i wiertarki 9-milimetrową. Będzie trzeba stożkową zawór, który jest przydatny do gwintowania. Ze względu na brak narzędzi informacyjnych i materiałów można je kupić w sklepie odpowiednich towarów.

Technologia pracy

Jeśli pijący zostanie dokonana na kaczych z rękami na rurze początkowo trzeba będzie zaznaczyć miejsce wiercenia. W tych strefach odbywa się w otworze 9 milimetrów. Kranik pozwoli obniżyć nici, które wówczas muszą być w gwintowane złączki. Na jednym końcu rury powinny być instalowane tłumik. Dalsze brane statku, to płyn. Najlepiej jest korzystać z tego zbiornika wykonanego z przezroczystego tworzywa sztucznego konwencjonalnej. On musi mieć pokrywę.

Podczas produkcji, poidła dla kaczych z ich rąk, zdjęcia są prezentowane w artykule w pojemniku trzeba zrobić dziurę, umieszczając go w dole. Jego średnica musi pasować do średnicy przewodu wentylacyjnego. Nie może być gwintowany, możesz po prostu zainstalować wąż jako alternatywnego rozwiązania. Uzyskane spoiny są owinięte taśmą teflonową, że idzie do innych miejsc, które mogą być źródłem przecieków.

Cechy dzieła

Podczas produkcji, poidła dla kaczych z ich rąk, który ma zdjęcie w artykule pod rurach znajdujących mikrochashi. Odnosi się to do kołka na 1800. Jeżeli wybrany w 3600, trzeba będzie zainstalować eliminatory mgły. Rura z sutkami stałych poziomo, ważne jest, aby rozważyć w tej wysokości, to byłoby wygodne dla piskląt. W następnym etapie zbiornika zainstalowany nad rurą, która jest wyposażona w sutkach. Zaleca się, aby ustawić je wszystkie pod dachem, więc płyn może zamarznąć. Przed dokonaniem koryta dla kaczych z ich rąk, zaleca się, aby zaopatrzyć się grzejniki do akwariów. Eksperci są w przypadku, gdy istnieje możliwość zamarzania wody w zbyt niskiej temperaturze.

pijących próżniowe produkcja

Jeśli wykonane waterers i podajniki kaczki z ich rąk, to możemy przyjąć jako podstawę do projektowania w technologii próżniowej. To będzie trochę prostsze niż powyższe. Aby to zrobić, ważne jest, aby zaopatrzyć się w kilku elementów, w tym konwencjonalny 1,5-litrowy plastikowej butelki. Trzeba i małych statków, dla których paleta stoi. Można ją kupić w sklepie odpowiedni arkusz danych.

Za pomocą szkielet lub profili metalowych powinna być przymocowana do ścianki butelki. Jest wypełniona wodą i skręcone rury. Butelka powinna być umieszczona w ramie, umieszczenie w dolnej części górnej. Paleta znajduje się pod butelki tak, że część przestrzeni pozostaje pomiędzy szyjką a dnem. W celu uniknięcia podlewanie, listwy palety powinna wynosić powyżej szyjki. Po tym, pokrywa jest zdejmowana, dzięki czemu można używać butelkę wody do miejsca przeznaczenia.

wniosek

Jeśli potrzebujesz poidła dla młodych kaczych z rękami taka struktura może być dość proste do wykonania. Nie powinno zaoszczędzić czas i siły, wyznaczając duży pojemnik z wodą. Raczkujący pisklęta mogą chcieć pływać, jednak takie działania z ich strony nie zawsze kończy się powodzeniem. Ptaki można wybaczyć, a nawet utonięcia. Dlatego zaleca się, aby urządzenie właścicielem lub zakupu waterers fabrycznie wykonane w sklepie, to będzie najlepsze rozwiązanie, ponieważ produkt końcowy będzie trwać przez wiele sezonów.