182 Shares 3221 views

Plac zabaw w przedszkolu własnymi rękami

Że dzieci kochają najbardziej na świecie? To prawda, gra. A co rodzic nie chciałby oglądać wykopaliska lekki w piasku dzieci? Jednak w celu umożliwienia im wygodnie komunikować się ze sobą, konieczne jest, aby stworzyć wszystkie warunki.

Niestety, wyposażenie placów zabaw dla dzieci w przedszkolu jest słaba. Ale będzie sprzeciwu, nie dzieci spędzają większość swojego czasu, jak mogą czuć się komfortowo, jeśli nikt nie dał im normalne warunki?

Odpowiedź brzmi: plac zabaw dla dzieci w ogrodzie z własnymi rękami wykonanych, rozwiązać wszystkie problemy za jednym zamachem. Po pierwsze, nie wymaga ogromnych kosztów: może być wykonana z materiałów złomu, pokazując cuda pomysłowości. A po drugie, obszar ten zostanie wykonany z uwzględnieniem specyficznych preferencji swoich dzieci na podstawie ich życzeń i fantazji. Będą one nawet być w stanie pomóc i wziąć udział w jej koloryt, w którym to przypadku będą szczególnie interesujące, aby go odtworzyć.

plac zabaw dla dzieci w przedszkolu, z stworzyły własne ręce, będzie służyć dłużej niż jeden rok i dostarczania radość więcej niż jedno pokolenie maluchów. Wspólny interes zjednoczy nie tylko rodziców, ale także pedagog z dziećmi. Konieczne jest, że pochodzi pomysł i chęci, a następnie – to się zdarza.

Plac zabaw dla dzieci własnymi rękami z materiałów złomu – nie tak trudnym zadaniem. W obecności światła głowy i utalentowanym menedżerem i para rąk można stworzyć prawdziwe arcydzieło.

Więc gdzie chcesz zacząć, pytasz? Oczywiście, konieczne jest, aby określić odpowiednie miejsce i rozmiar. Tutaj wybór jest mały, nie jest taki duży plac zabaw dla dzieci w przedszkolu. Jego ręce, jednak mogą być skalowane w górę i bardziej niż wizualnie, na przykład poprzez usunięcie starych krzewów. Umieścić na obwodzie witryny internetowej „dachówek” z tarcicy poprzek. Tabela i krzesła wymienić pnie o różnych średnicach.

Co plac zabaw dla dzieci w przedszkolu, tworząc swój własny, bez piaskownicy? To proste: sklecić ramę, pokrytą piaskiem przynieść stare zabawki. Pozostaje do rozważenia ochronę przed słońcem i mżawka. Istnieje kilka pomysłów: – najpierw jest skonstruowanie standardowego „grzyba”, a drugi – można zbudować szopę z wodoodpornego materiału, zamontowane na czterech filarach.

Huśtawka i zrobić wszystko proste: na kikut środkowy umieszczony odwrócony solidną planszę. Dobrze nad bezpieczeństwem i plecach, oczywiście, mieć poraskinut mózgi.

Dzieci uwielbiają się ukryć, więc ułożyła Playhouse byłoby dobrze.

Basen, oczywiście, ulubionym siedliskiem fidgets niewiele, ale jest mało prawdopodobne, aby być szczęśliwym z rodzicami do wycofania ich dzieci do domu mokry na skórę. I dla nauczyciela jest – raz „towarów”. Ale można zaoferować inną opcję – kilka miniaturowych fontann znajdujących się na obwodzie placu zabaw. Jeśli zdecydujesz słaby strumień, dzieci nie zmoknąć też i przyjemność dostanie tyle, ile się pełnoprawnym i od basenu.

A czy te „fontanny” może być własne ręce, używając dowcip: przezroczysty wąż ogrodowy , aby otwory wymaganej wielkości i położyć go w miejscu poczętego. Można to zrobić inaczej: ustalenie wąż do wspornika, a następnie dostać się do wodospadu. Oczywiście, słaby strużka.

Plac zabaw dla dzieci będą potrzebowały więcej dorosłych doshkolyatam. Ale to już inna historia.