485 Shares 6778 views

Okryć balkon własnymi rękami i uczynić go w miejsce do odpoczynku

Jak ozdobić balkon z rękami tak, że jest z magazynu bezużytecznych rzeczy stają się pełne pokoju, na przykład dla reszty? Aby rozpocząć, należy oczyścić z wszystkich i do refleksji na temat ewentualnego projektu. Możliwe powinno być połączone z wnętrzem pomieszczenia, która przylega do niej. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę zmiany temperatury konto, a twoje możliwości finansowe nie są na ostatnim miejscu.


Jeśli zdecydujesz się zrobić szyby, należy to zrobić w pierwszej kolejności. Drugi etap – izolacja balustrad balkonowych. Zasadniczo, robią drewnianej skrzyni i ustawić jej komórka wełny mineralne lub styropian arkuszy. Izolacja jest umieszczony na zewnątrz na zakładkę i zamyka dowolny odpowiedni materiał. Teraz schować balkon z rękami plastikową wykładziną lub płytkami ceramicznymi. Niepożądane jest użyć tapety, ponieważ znikną w słońcu, ale ze względu na silny spadek temperatury może po prostu odkleić.

Powiedzmy, że sąsiaduje z balkonu swojego pokoju jest kuchnia. W tym przypadku byłoby bardziej właściwe jest zastosowanie płytek ceramicznych. Płytki do wnętrza lepiej nie brać, gdy temperatura spada może pękać i tracić swój pierwotny wygląd. Zapoznaj się z płytki do użytku na zewnątrz, powinna być matowa, szorstka, można wziąć kamień naturalny i jest osłonięte balkony z ich rąk. Wskazane jest, aby używać kolorów, które dominują w kuchni. Chociaż z balkonu można zrobić, i absolutnie niezależny pokój. Klej do płytek podjąć specjalne odporne na zimno, jest bardziej niezawodny.

Doskonały wykonania są panele z tworzyw sztucznych. Jest on odporny na wilgoć, nie znikają w spadku temperatury materiału słonecznych i łatwe transportowych. Szczególnie szeroka gama kolorów, które będą nie tylko odebrać dowolny kolor, ale również w celu zapewnienia imitacja materiałów takich jak drewno, bambus, marmuru lub matę. Wybraliśmy się z materiałem i jest osłonięte balkony z rękami z panelami z tworzywa sztucznego.

Aby zacząć ramę z drewnianych listew. Upewnij się, że listwy umieszczone do siebie dokładnie równoległe, wpływa na całe piękno dekoracji. Nie zapomnij od razu prowadzić przewodów elektrycznych, z tworzyw sztucznych nie został jeszcze określony. Kiedy wszystko jest zrobione, przede wszystkim zamontowane plastikowe narożniki. Należy zwrócić szczególną uwagę na pierwszą taśmę z tworzywa sztucznego, ponieważ będzie to cała reszta. Ostatni pasek przycięte szerokości. Następnie można przejść do kolejnej ściany i tak dalej. I ostatnią rzeczą jest osłonięte sufit.

Fani naturalnych materiałów wolą drewno. Jak schować balkony Clapboard z rękami? Zasada kończy jak panele z tworzyw sztucznych. Okładzina usytuowane w rowkach i gładka i gładką powierzchnię. Przy zakupie materiału powinien upewnić się, że był dobrze traktowany i suche. Następnie drewniane panele będą długo służyć jako ochrona przed hałasem ulicznym i zimnej, a może stać się nieco jaśniejszy niż z upływem czasu w jego pierwotnej formie.

Cokolwiek zdecydujesz się ozdobić swój balkon, w każdym przypadku, jeśli okryć balkon z rękami, otrzyma nie tylko nowy wygląd i utrzymać ciepło rąk, ale będzie przedmiotem danego dumy. Wpisz wygodne krzesło, kilka doniczek z roślinami, a nawet w miesiącach letnich, trzeba będzie prywatny z zielonym ogrodzie.