770 Shares 3587 views

Jak zostać dołączone do odkręcić śrubę i pozostawić go w całości

Za każdym razem, dochodząc do dowolnego mechanizmu, od dawna domagają się kontroli i konserwacji, właściciel rozczarowujące drapie się po głowie. Mechanizm poza zwykle już dość nadszarpnięta przez rdzę, a prawdopodobnie wszystkie połączenia mocno chwycić. I tak za każdym razem, zanim osadzą się odkręcić śrubę. Wszystko polowania odeprzeć puszkę!
A oto, co się stało. Podczas dokręcania śruby nie osiągnęły wymaganej szczelności w dławik wnikania wilgoci, i w reakcji wody z żelazem w obecności tlenu danego uwodniony wodorotlenek żelaza, to znaczy rdzy. Ona zdobył połączenie gwintowane zacięty. Cóż, jak odkręcić śrubę osadzą, jeżeli połączenie nie jest przyspieszany przez lata?

Na początek można spróbować rozpuścić rdzę. To sprawia, że dobre glikol – substancja zawarta w przeciw zamarzaniu oraz płynu hamulcowego. Wilgotną ściereczką jest umieszczony na gwincie osadzą glikol wnikają rdzy poluzować i usunąć zardzewiałe śruby, natychmiast staje się łatwiejsze.
W mikroszczelin gwint przenika również dobrze do nafty i inny rozpuszczalnik, benzyna lakowa. W związku z tym, że rzemieślnik garaży w trudnych warunkach, takich jak z użyciem aerozolu WD-40, w połowie składa się z benzyną lakową. Aby lepiej płyn przenika do gwintu, mogą delikatnie kranu młotkiem w główkę śruby. Powinien czekać nie dłużej niż 10 minut.

I nie ma, że tak powiem, drogę naukową osadzą się odkręcić śrubę. Wokół łeb śruby trzeba zbudować obrzeże gliny lub wosku wewnątrz umieścić trochę cynku i wlać kwas siarkowy. Mocowanie to nie będzie miał czasu, aby denerwować, bo to od razu rzucić się na rdzę i reaguje z cynkiem, rozpoczyna się na powierzchni żelaza odzyskać. Reakcja chemiczna jest dosłownie oczyszcza rdzy z gwintem.
Jeśli nie działa, można odwołać się do ogrzewania śrubę, wówczas wymagane palnika gazowego (lub lutowania). Ogrzewane do około 230 stopni śruba musi ostygnąć. Podczas ogrzewania / chłodzenia zmianę rdzewienia metali geometria zniszczyć tak, że gwint jest zwolniony przenikanie płynnych smarów. A potem problemy z jak odkręcić śrubę, nie powinno być.

Poluzowanie w dłoni musi być wysokiej jakości, niezawodne i sprawdzone narzędzie. Rzecz jasna, nie w Chinach. Open-end klucz w takim przypadku są nieskuteczne – oni uzyskać przewagę kruszone orzechy i bitą ręce od zakłóceń. Użyj klucza i głowy. Odkręcić ruchy tam iz powrotem, kołysząc się jak gdyby podsłuchu lub pociągnąć zatrzymany pojazd z błota. Gdy to wnikanie smaru w wątku zwiększy.

Jest też bardziej radykalne i skrajne sposoby osadzą się odkręcić śrubę. Pierwszy obstuchal góry łba śruby młotkiem – to złamie strukturę rdzy. Następnie, przy użyciu przecinaka lub młotka i śrubokręt stałe zawór z przemiennie co głowica twarzy kierowania uderzeń na osi obrotu. W większości przypadków, uparta śruba musi poddać i wiercić.

I ostatni. Kiedy ponownie dokręcić śrubę, proszę nie zapomnieć o grafitowym smarem, tłuszczem lub olejem silnikowym. Następnie przełóż przez wiele lat, brak korozji, brak tlenki będzie straszne.