81 Shares 4467 views

Tworzenie komfortu swojego zwierzaka, albo jak zrobić dom dla kotów

Wszystkie szczęśliwych właścicieli kotów zrozumieć, że ich zwierzęta potrzebują osobistej przestrzeni, w domu, w którym można być pokryte w czasie spoczynku. Ponadto, konieczne jest również specjalny meble cat – drapanie posty, regały, kanapy, etc. Wszystko to można zrobić własnymi rękami! Zobacz pełne instrukcje poniżej, można zrozumieć, jak zrobić dom dla kotów, więc nadał swoje i zwierzęta ciebie. Optymalnym rozwiązaniem jest schować ścian konstrukcji specjalną powłokę (można po prostu dywan), tak, że kot miał okazję również naostrzyć pazury. Na sprzedaż istnieje wielka różnorodność sprzętu i urządzeń. Ale kupić dom dla kota nie może sobie pozwolić na wszystkich właścicieli zwierząt domowych. Ponieważ jest to dość kosztowne. Więc tutaj są instrukcje jak zrobić dom dla kotów własnymi rękami.

przygotować materiały

W przypadku konieczne jest zastosowanie materiałów bez ostrego zapachu, korzystnie z naturalnego drewna – grubość sklejki. Rozważmy wielkości. Kot powinien być więc swobodnie wewnątrz zwierzęcia, rozciągają się na całej długości. Jeśli twoim zamiarem jest, aby dom z komin zarysowania i kanapy na piętrze, wysokość nie powinna być większa niż 1 metr, inaczej budowa będzie niestabilny. Koty są bardzo ostrożne, a to meble nie będzie im się podoba. Ale każdy wie, że uwielbiają obserwować to, co dzieje się wokół, wspinając się gdzieś wyżej. Dlatego model dom z rurą, drapiąc stanowisk i platformy na górze jest bardzo powszechne. W przypadku rur mogą być stosowane trwałego tworzywa sztucznego o średnicy 10 cm. To musi być bardzo dobrze owinąć grubości liny, ale jeśli okaże się liny z sizalnogo włókien, będzie to bardziej odporne powłoki. Jak sprawić, by dom dla kotów wykonane ze sklejki i kawałków rur? Trzeba będzie metalowe narożniki do mocowania części.

Pierwsze kroki

Pomyślałem o projektowaniu, rozpocząć produkcję ścian domu.

1. wyciąć około 7 kwadratów 50×50 cm Od 6 z nich zbieramy dom, a siódmy. – Will kuchenka ławki na szczycie rury-rack (jest kocięta).

2. W jednym z kwadratów trzeba zobaczył dziurę – będzie to drzwi dla kotów.

Wziąć pod uwagę wielkość całej konstrukcji, zwierzę może łatwo przechodzić do środka. Rogi są zaokrąglone lub lepiej po prostu zrobić okrągły otwór.

3. Hodowla wewnętrzna i zewnętrzna powierzchnia wykładziny ściany domu.

4. przymocować całej konstrukcji narożniki metalowe. Pożądane jest, aby smarować wszystkie połączenia między ścianami (klej może mieć PVA).

5. rure jest bardzo ciasne i szczelne liny. Ten ostatni bezpiecznie.

6. Za pomocą rogi dołączyć rurę na dach domu.

7. stanowisku bardziej dogodną postać warstwy piany przed jej osłona woli dywanu.

8. Jest mocno bezpieczne site-kanapa na górnej części konstrukcji.

Cóż, to wszystko nazwać mnie kot! Z nowym domu dla Ciebie! Teraz, gdy wiemy, jak sprawić, by dom dla kotów, można nawiązywać i inne meble dla swojego zwierzaka: regały, urządzenia do wspinaczki, zjeżdżalnia. Dodaj jako dekoracja kilka zabawek kota, a zwierzę nie będzie się nudzić. Szczęśliwy kot – szczęśliwy szef!