892 Shares 5395 views

Zupa z grzybami – przepis na zdrową dietę

Zupa jest istotnym elementem właściwej diety, ale nie każdy lubi tradycyjne dania jak barszcz lub zupa, więc nowoczesna gospodyni szuka sposobów dywersyfikacji menu Home. Jako taki sposób można odróżnić gotowania potraw z grzybów, zwłaszcza zupa grzybowa. Przepis jest bardzo prosty, a jego właściwości smakowe trudno jest porównać z jakimkolwiek innym produktem. Ponadto, zupa ze świeżych grzybów jest bardzo kaloryczny, to mówi, że nawet z niewielką część może być wypełniona przez pozostałą część dnia. Dlatego zaleca się, aby wszystkich miłośników grzybów spróbować przygotować zupę krem, tłuczone ziemniaki z grzybami.


W celu przygotowania tej zupy, potrzebne są następujące produkty:

– 500-600 g grzybów;

– 2 sztuki cebuli;

– 500 ml bulionu z kurczaka;

– 50 g masła;

– 2 łyżki. łyżki mąki;

– 200-300 ml śmietany;

– olej słonecznikowy;

– soli i pieprzu.

Aby zacząć chcesz ugotować rosół. Dla tych, którzy są w samym bulionie zupa wydaje się niewystarczająca obfitym, można zostawić kawałki kurczaka, które następnie zostaną wykorzystane w naczyniu. Jednakże, jeżeli zostanie podjęta decyzja o użyciu kurczaka ugotować zupę, trzeba oddzielić mięso od kości bo tylko kości psują ogólny wygląd. Gdy rosół jest gotowy, można zacząć gotować zupę z grzybami. Przepis obejmuje stosowanie surowych pieczarek, które najpierw drobno pocięte z pociętych cebuli są wysyłane na gorącą patelnię. Pieczarki i cebulę należy prawidłowo umieścić na zewnątrz, aż wreszcie zmiękczają i cebula nie jest już ostry. To zajmie około dwudziestu minut. Nie zapomnij dodać trochę soli i pieprzu, pieczarki, by stać się bardziej strawny.

Gdy grzyby są gotowe, umieść je w blenderze, zatoka 1/3 bulionu z kurczaka. Wszystko to powinno być starannie szlifować aż będzie gładkie. W rezultacie powinien dostać tłuczone ziemniaki, które staną się podstawą dla przyszłej zupy. Jeśli krem jest gotowy, można przejść do następnego kroku. Gotować zupę z grzybami, według receptury, należy wykonać następujące czynności. Konieczne jest, aby stopić masło grzywny ciepła i smażyć wymaganą ilość mąki. Po tosty mąki, śmietany wraz z pozostałym rosole wlewa się do miski, gdzie kontynuuje pokutować. Następnie dodać śmietanę i doprowadzić do naczynia wrzenia. Gdy zupa zagotuje, dodać szczyptę soli i pieprzu do smaku. Na tym etapie można uznać za gotowy zupa z grzybami. Receptą jego przygotowania jest bardzo prosty i właściwości odżywcze nie mogą być przecenione.

Najlepiej jest zastosować krem z bułką tartą i liści pietruszki. Więc potrawa będzie wyglądać jeszcze bardziej apetyczny. Ponadto należy stwierdzić, że to danie jest bardzo przydatna, ponieważ grzyby zawierają szczególne elementy, które ludzki organizm pobiera potrzebne. Z tego powodu często trzeba gotować zupę z grzybami, przepis, który jest bardzo łatwy do zapamiętania i łatwy do wykonania.

należy stwierdzić, że nie wszystkie zupy miłosne w formie kremu lub puree, więc zupa może być przygotowany i tradycyjny sposób. Z tego smaku cechy nie zmieniają, a w kremowym bulionu będzie unosić plasterki pieczarki i kurczaka, które uczynią to danie szczególnie pożywne.

Jeśli naprawdę chcesz dodać coś nowego do diety, zupa z grzybami, przepis, który opisano powyżej, będzie doskonałym sposobem na dywersyfikację zwykłe menu. Ta zupa jest różne cechy smakowe i nasyca składników odżywczych, które są cenne dla każdego człowieka. Teraz dzieci nie będą grzebać z łyżką w zupie, stawiając na krawędziach płyt „bez smaku warzyw”, a cała rodzina będzie zadowolona i pełna.