544 Shares 3140 views

Stylowa Celine (torby) – zawsze romantyczna i oryginalna

Dzisiaj dom mody Celine przyciąga najbardziej znanych nabywców, gwiazd filmowych i artystów scenicznych. Najwyższa jakość, niepowtarzalny design, praktyczność i elegancja – i to nie wszystkie cechy, które od ponad dwóch wieków najbardziej popularną marką "na powierzchni". Moda jest nieodłącznie zmienna, ale firma ta zdecydowanie podbija wszystkie nowe szczyty, stara się o perfekcję.

Celine (torby) – stylowe akcesorium, marze każdej samoświadomiej kobiety. Wysokiej jakości skóra małych kuców i gadów, doskonałe zamszu i mocne, niezawodne materiały, przestronność, wiele modeli i przemyślany projekt odpowiednio zachowują markę na rynku. Doskonały marketing, nowoczesne technologie projektowania i stała praca nad ulepszaniem ciekawych wzorów z roku na rok przyciągają do tego produktu tysiące fanów i koneserów rzemieślnictwa i wyrafinowania.

Torba Celine niespecjalnie podkreśla elegancję kobiety, da jej szczególny urok i wielkość. Idealnie nadaje się do stylu biznesowego odzieży, więc udana kobieta biznesu z markowym dodatkiem na ramieniu będzie wyglądać pięknie i bogato. W końcu ta oryginalna torba Celine ma wysoką cenę i jest znana z doskonałej jakości.

Historia marki Celine

Po raz pierwszy Celine (torby) pojawiła się w sprzedaży w 1966 roku. Wykonane z miękkiej skóry kucykowej, wciąż moczą się w myśl współczesnych kobiet z francuską elegancją i ekstrawagancją. W końcu marka tej marki jest wozem – jako symbolem szczęścia, idąc naprzód. Skórzana skóra jest dziś bardzo popularna. Oprócz torebek, najbardziej popularna firma produkuje wysokiej jakości obuwie, ubrania wykonane z futra błyszczącego kucyka.

Nowoczesne modele kolekcji Celine cieszy się sukcesem na całym świecie. Najważniejsze zalety tego produktu to klasyczny urok wyrafinowanego oddechu Francji, blask i połysk, niesamowite połączenie seksualności i praktyczności. Odzież wyprodukowana pod marką Celine, odpowiednia dla pewnych siebie, energicznych i samowystarczalnych, kochających kobiety wolności, którzy nie są zadowoleni z stereotypów i analogii. W roku 1997 kierownictwo firmy powierzono wiodącym projektantom Michaelowi Korsowi. To wtedy linia męska pojawiła się w domu Celine, który oferuje klasyczne ubrania, a także akcesoria o doskonałej jakości dla wspaniałych przedstawicieli silnej części ludzkości. Komfort, elegancja i styl to te cechy, które fascynują produktami firmy. Mężczyźni Celine (torebki) Są prezentowane w nowej kolekcji.

Jak odróżnić oryginalną torbę od fałszywych

Dziś torby Celine są pierwszorzędne i drogie. Dlatego bardzo trudno jest kupić wysokiej jakości towary. Możesz kupić elegancki fake za dużo pieniędzy. Na co należy zwrócić uwagę, aby temu zapobiec?

1. Możesz kupić oryginał tylko w markowych salonach.

2. Wypróbuj skórę worka w dotyku. Powinna być bardzo miękka, bez ostrego zapachu.

3. Skontrolować szwy. Powinni być nawet bez małżeństwa.

4. Duże części okuć (nity, zamki) powinny mieć wyciszony, złoty odcień, w żadnym przypadku nie lśniący.

5. Dostępność urzędowej dokumentacji dla towarów od sprzedającego.

6. Jest prostokątne logo firmy o numerze modelu.

7. A co najważniejsze – cena. Celine (prawdziwa torba) ma co najmniej tysiąc dolarów. Za pół ceny, nawet w sprzedaży, kupujesz tylko fałszywe oryginały.