179 Shares 9587 views

Jak stare były możesz pocałować?

Z dorastania wszystkie dzieci zaczynają się zastanawiać, na jedno pytanie: „W jakim wieku można pocałować?”. Oczywiście, pytanie jest trochę głupie, bo jeśli nie ma nikogo, ale ma chetryrnadtsat, nawet jeśli nie czytałem gdzieś, że jest to dopuszczalne do trzynastu, co ogólnie, różnica jest, ile lat można pocałować? Tu nie chodzi o wiek, ale to nie jest konieczne, aby całkowicie kompleksów o nim i słuchać przyjaciół i koleżanek, którzy chwalą się, że pocałował jedenaście. Po pierwszym pocałunku – najważniejsze wydarzenie w historii, które nigdy się powtórzy, więc nie dać go do pierwszego rogu. Kiedy ludzie chwalić się tym, że od dłuższego czasu wiedzą, jak się całować, dlaczego nikt nie pyta, ale gdzie jest człowiek, z którym po raz pierwszy to zrobił? I czy żal, że dał pierwszy pocałunek z jego życia nie jest jasne, do kogo?


Więc zostawmy w czasie na pytanie „Jak stare były możesz pocałować?”, I zastanowić się co warto do kogoś po raz pierwszy, aby to zrobić. Powinna to być osoba, której występują przynajmniej jakieś uczucia. Ktoś, kto nauczy Cię, jak się całować, a nie śmiać się swoich uczuć lub następny dzień zapomnieć o swoim istnieniu.

To zabawne, ale są ludzie, którzy pierwszy pocałunek w przedszkolu. I, oczywiście, mgliście pamiętam to wydarzenie. I nie jest romantyczny charakter, który przez dwadzieścia lub trzydzieści lat, ale nadal nikt nie całował. Oczywiście, jest to zbyt wiele, jednak jak zauważyliśmy na początku, to lepiej nie dać swój pierwszy pocałunek z pierwszym kącie. Przeznaczenie w ogóle inna, a każdy z nas decyduje ilu lat można pocałować.

Jeśli masz czas, poczytać trochę literatury na ten temat, aby dowiedzieć się, przynajmniej teoretycznie, całować, a nie myśleć o pytaniu: „Nie wiem, jak się całować, co robić?”. W tym artykule podajemy kilka wskazówek i rad.

Kiss – najlepsze narzędzie, aby pomóc Ci wyrazić swoją miłość do kogoś. Oznacza to, że możliwe jest, aby wyrazić wdzięczność lub szczęście. A pocałunek uczymy się od dzieciństwa, ponieważ pocałunek w policzek też wymaga trochę wysiłku. I nie tylko pocałować kogoś bliskiego lub towarzysz życia i partnera, a nasi rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, itd. A nawet pocałunek w policzek każdy otrzymany w różny sposób, tak konkretne zalecenia, w jaki sposób to zrobić, nie może nie być. Jednak istnieją pewne zasady, po zapoznaniu się z którymi sobie wyobrazić, co pocałunek między mężczyzną i kobietą, i nie zacząć myśleć: „Nie wiem, jak się całować, co robić”. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste.

Pierwszą i najważniejszą zasadą kiss – być szczerym, aby przenieść swoje prawdziwe emocje i uczucia, w przeciwnym razie istnieje ryzyko bycia marką beschustvennym człowieka. I nie bez powodu w filmie w celu upewnienia się, jeśli jest to pół czy kogoś kochasz naprawdę, zaleca się, aby go pocałować. Wszakże jeśli uczucia nie są prawdziwe, to pocałunek będzie taki sam. Co zrobić, jeśli boisz się całować? No-Th-ty! Zaufaj mu serce i instynkty, ponieważ nie zawodzi. Staraj się całować, jakby to była ostatnia pocałunek w życiu. W tym przypadku wszystko musi udać!

Musisz wybrać lokalizację i okoliczności do pocałunku. Jednak to nie ma znaczenia, czy ktoś wokół, czy nie. Najważniejsze, że była atmosfera miłości i czułości między wami. Ale romans musi być obecna w każdym przypadku. I pamiętaj, aby zachować świeży oddech! Zawsze w czasie i czystych zębów, nosić gumę, jak zły oddech może zniechęcić każdą osobę.

Opowiedz o swoim partnerem uczuć, opowiedz nam o swojej miłości do niego. To daje większą pocałunek romantyczny. Zapomnij o sztywności, odpocząć i pójść na spotkanie z nową sensację!

Pamiętaj, że bez względu na to pocałunek na koncie swojego życia. Przejść przez wszystkie uczucia, które masz za sobą, to będzie niezapomniana!