151 Shares 7699 views

Najlepsze historie miłosne wszechczasów

Książki, które bierzemy na drogę, która jest wypełniona i co moim zdaniem – to nasze zasadnicze nauczycieli i towarzyszy. Zakładać uniwersalną listę „lekturą obowiązkową” niemożliwe. Większość historie miłosne nie są nauczane w programie szkolnym. Chociaż, bez wątpienia, wśród nich można nazwać i „Anna Karenina” i „Evgeniya Onegina”. Jednak najczęściej niedojrzałe i niedojrzały dla nastolatek złożone uczucia duszy odrzuca wszystko, co narzuca się biurokracji w szkole.


Najlepsze historie miłosne – to nie jest tanie „pani czytanie”. Raczej jest to konieczne, zwrócić się do klasyki literatury światowej, ponieważ motyw namiętności i czułości zawsze był wiodącym i najbardziej istotne. Przytłaczające uczucie, śmietana na swej drodze żadnych przeszkód, które mogą wytrzymać i przetrwać przez wiele lat – to właśnie fascynuje czytelników w każdym wieku i pokoleń. Klasyczne najlepsze romansów – że „Dzheyn Eyr” Sh.Bronte i „Przeminęło z wiatrem” M.Mitchell. Dla wielu przykładów prawdziwej literatury silnych uczuć stała się proza Zhorzh Sand, Alfred de Musset, gi de Maupassant, Andre Morua, Simone de Beauvoir, Fransuazy Sagan. Jednak najlepsze pisarze romansów – to nie tylko Francuzów i Brytyjczyków. Wśród najpiękniejszych ksiąg tym sensie wielu nazwać „Mistrz i Małgorzata” Mihaila Bulgakova i „Doktor Żywago” Borisa Pasternaka.

I dla pokoleń młodych czytelników najlepsze historie miłosne przedstawione literaturę Ameryki Łacińskiej. Mario Vargas Llosa, Gabriel Marquez, Julio Cortazar … „Sto lat samotności” i „Miłość w czasach zarazy”, „Gra w klasy” – wspaniałych książek, które są w ich własnych jasno i mocno malują nam głębię uczuć. Dla niektórych z najlepszych najlepszych romansów obejmie historyczną lub sentymentalną „prozy kobiecej” (D.Devero, D.Maknot, Zh.Bentsoni, N.Sparks), na innych – dzieła takich autorów jak kontrowersyjnych Henry'ego Millera z jego „Zwrotnika Raka” lub Dzhon Faulz ( „Kobieta francuskiego porucznika”). Warto wspomnieć, Remarque i Fitzgerald i Steinbeck … Wśród niezapomnianych książek autorów można nazwać Richard Bach i David Lawrence ( „Kochanek Lady Chatterley”) i Erika Sigala. W wielu dziełach wybitnych filmach nakręconych lub wielkiej serii.

Zgodnie z klasycznymi kanonami gatunku, kochające serca nie może się połączyć z jakiegoś powodu lub innego, przez złą wolę losu albo z powodu wewnętrznej udręki. Jednak umiejętności literackie jest, aby czytelnicy wczuć się w bohaterów, na miejsce spotkań oszałamiające i niezapomniany. Pamiętaj żółte kwiaty Margarita przeprowadzone spotkanie z Mistrzem dzień? To właśnie te szczegóły stworzyć szczególną atmosferę i nastrój. „Wojna i pokój” nie jest dla każdego to książka o miłości, ale tutaj, na przykład, „Garnet Bracelet” Kuprin czy „Anna Karenina” Tołstoja, oczywiście, poświęcony wyłącznie tym wszystkim czasochłonne, ujarzmia wszelkie ludzkie uczucia. Nie ma znaczenia, czy praca jest dwieście lat temu, albo wyświetla realia naszych czasów (przynajmniej utworzenie polskiego autora J. Vishnevsky „Samotność w sieci”), czy znaki komunikować się w listach lub czat czy samoloty lecą czyli długą drogę w autokarze lub pisemne Jazda – ważne moc emocji. kontrolują wszystkie działania i myśli.