302 Shares 7997 views

Fabuła "Snapper" Andreev. Fabuła wprowadza bezpańskich psów historię

O ciężkiej frakcji bezpański pies opowiada „Biter” Andreev. Streszczenie fabuły pomogą czytelnikowi, aby dowiedzieć się, aby zapoznać się z głównymi postaciami w czasie krótszym niż 5 minut.


Kto jest Kusaka

Wcześniej ten pies nie miał nazwy. Autor wprowadza czytelnika do bezdomnych zwierząt. Jego życie nie było łatwe. Yard pies został usunięty ze swych chat, uniemożliwiając nakarmić siebie i dzieci wrzucono do kije i kamienie na zwierzętach.

Raz to jakby chciał przytulić pijanego, ale gdy pies podszedł do niego, uderzył ją czubkiem buta. Dlatego zwierzę całkowicie przestała ufać ludziom. To takie smutne rozpoczyna pracę „Biter” Andreev. Fabuła pozwala czytelnikowi zostać przeniesione z zimy do wiosny i lata, w którym pies był szczęśliwy.

Jak pies stał Kusaka

W zimie, pies został wybrany jeden pusty dom i zamieszkała w domu. Ale nadeszła wiosna. W domku wrócił do domu. Pies zobaczył ładną dziewczynę, która była szczęśliwa do świeżego powietrza, słońca, przyrodzie. Miała na imię Lola. Odwróciła się, zajęte przez miłość do wszystkiego, co go otacza. A potem z krzaków przy jej pies zaatakował. Złapała dziewczynkę za jej sukni. Krzyknęła i pobiegła do domu.

Po pierwsze, wczasowicze chcą wygnać lub w ogóle strzelać do zwierzęcia, ale oni byli dobrymi ludźmi. Co dalej czeka na czytelnika w historii „The Snapper” Andreeva? Fabuła pomóc odpowiedzieć na to pytanie. Wtedy pies czekał na dobre.

Stopniowo ludzie są przyzwyczajeni do nocy szczekanie psów. Niektóre poranki pamiętali o niej i poprosił o tym, gdzie jest ich Kusaka. Tak nazwali psa. Chałupników zaczęła karmić zwierzę, ale na początku bała się, kiedy rzucił chleb. Najwyraźniej, pomyślała, że to było w jej rzucanie kamieniem, i uciekł.

Krótki Szczęśliwego Snapper

Jedna uczennica Lola nazywa Snapper. Ona początkowo nie iść do dowolnego, boi. Ona sama stała ostrożny ruch w kierunku Kusaka. Lola zaczęła mówić miłe słowa psa i ufała jej – leżał na brzuchu i zamknęła oczy. Pogłaskała psa. To co za niespodzianka przygotowana czytelnika do pracy „Snapper” Andreev. Fabuła kontynuuje pozytywną historię.

Lola pogłaskał zwierzę, a ona była zadowolona, że nazwała dzieci i one też zaczęły pieścić Kusaka. Wszyscy byli zachwyceni. Po tym wszystkim, pies z emocji początku niezgrabny skok, salto. Dzieci były wypełnione dobrym śmiechem na widok tego. Wszystko zadano powtórzyć swoje Kusaka zabawne koziołki.

Stopniowo, pies jest używany do faktu, że nie trzeba się martwić o jedzenie. Kusaka odzyskane, stał się ciężki i zatrzymał się pracuje z dziećmi w lesie. Nocą jest także strzeżony willi, czasami wybuchając głośnym szczekaniem.

Było deszczowa jesień. Wielu ogrodników już opuścił miasto. Zacząłem tam i rodzina Leli zbierają. Dziewczyna zapytała matkę jak być Nipper. Co mama powiedziała? To pomoże znaleźć streszczenia. Andreeva Kusaka dawna zadowoleni. Kobieta powiedziała, że w niej nie ma miejsca do przechowywania i musiał opuścić kraj. Lola prawie płakał, ale nie było nic. Urlopowicze lewo.

Pies długo podrzucając, działa w ich ślady. Ona nawet pobiegł na dworzec, ale nikt nie został znaleziony. Potem wszedł pod domem w kraju i stał się wyć – uporczywie, płynnie i cicho beznadziejna.

Oto dzieło napisane Leonid Andriejew. Fabuła „Snapper” budzi najlepsze uczucia, uczy współczucia dla tych, którzy jej potrzebują.