492 Shares 5356 views

Niesamowite marmolada. wartość opałowa

Jak dużo wiesz o marmolada? Jeśli Twój zawód jest w jakiś sposób związane z jego produkcji, jest to mało prawdopodobne. Na przykład, wszyscy próbowali squish „plastry”. zawartość kalorii tego rodzaju słodyczy można uznać za niskie i bezpieczne? Nie wiesz? To ten artykuł jest dla Ciebie.

Kaloria marmolada „plasterki cytryny”

Aby rozpocząć, aby odpowiedzieć na pierwsze pytanie. Sto gramów rachunków produktów do około 325 kalorii. Dużo czy mało? Każdy decyduje za siebie. Jednak dietetycy nie uważają produkt marmolada, z którego można uzyskać tłuszczu. Więc jeśli naprawdę chcą poddać się, nie zaprzeczają sobie przyjemność.

Co jest marmolada? wartość opałowa

Co jest marmolada? W prostych słowach, jest to mieszanka miąższu i soku zagęszczonego. preferencji owoce często stosowany do pomarańczy, cytryn i jabłek. Faktem jest powód: są one łatwiej i szybciej dostać ciężko, ponieważ zawierają pektyny i resztę środek żelujący. Co do Rosji, to w naszych jabłek zespołu, oczywiście, ołów. Nie jest trudno zrozumieć, dlaczego – są tanie i łatwe w uprawie. Tradycyjnie, producenci starają się zrobić bez sztucznych dodatków – przewagę marmolady przed „nahimichennymi” słodyczy. W Anglii, marmolada wykonany z pomarańczy, ale w Hiszpanii jest on wykonany z pigwy. Innymi słowy, Rosja jest lepiej kupić ten słodki smak jabłkowy, bo wtedy będziesz wiedzieć na pewno, że kupił produkt wysokiej jakości.

Marmolada. Kalorii. wykorzystanie

Marmolada doskonale nadaje się jako uzupełnienie śniadanie lub po prostu deser do herbaty. Jest idealnie połączony z chleba i, ogólnie rzecz biorąc, z świeżego ciasta. Nadal jest on stosowany jako urkasheny do ciast i wypieków. Jeśli chodzi o napoje, spróbuj go jeść, pić mocnej czarnej herbaty.

Marmolada. Kalorii. Niektóre właściwości produktu

Teraz marmolada jest wykonany przy użyciu tej technologii, co powoduje, że zawiera dużą ilość pektyny. Co jest przydatna jest to polisacharyd? Jest doskonale oczyszcza jelita. Innym pektyny powoduje długi termin przydatności do spożycia marmolady, ponieważ to on pomaga ugruntować masę owocu. Jest on również środek zagęszczający i vlagouderzhatelem. Co to oznacza? A fakt, że produkcja klasycznej marmolady ma potrzeby, aby dodać cukier. Jeżeli w toku są niezwykle słodkie pomarańcze lub, na przykład, soczyste jabłka, nie trzeba cukru.

Marmolada. Kalorii. gatunek

Jak wiecie, ostateczna wartość odżywcza i nawet kaloryczności produktu zależy od sposobu jego produkcji i jest bezpośrednio zaangażowany składniki. Jeśli wziąć średnią kaloryczność, to 321 kcal. Opublikowała dziś wiele gatunków i podgatunków słodkiego deseru. Następujące kategorie: galaretka galaretka, żucie (stały się popularne nie tak dawno temu), owoce i jagody, owoce i galaretki. Często używany do produkcji stali – agar specjalnej alg, bogaty w pektyny. nie przynoszą szkody. Należy jednak pamiętać, że kupując marmolada jasne kolory, jest prawdopodobne, aby wziąć produkt, nadziewany z barwnikami.

Standardowy przepis na marmoladę

I wreszcie, proponujemy Ci do zapoznania się z procesem przygotowania marmolady w domu. Poświęć kilka pomarańczy, przeciąć na pół i wycisnąć sok. Peel, trzeć na tarce i wymieszać z sokiem. Pismo pozwolić tej mieszaniny na działanie wysokiej temperatury w ciągu dwóch godzin. Następnie dodać do cukru ciepłej i gotować jeszcze przez dwadzieścia minut. Gotowe!