393 Shares 3202 views

Valois marynowane: przepisu, zasady etapach zbierania i przygotowywania

Sezon dla miłośników grzybów i prawdziwych profesjonalistów tym przypadku rozpoczyna się w środku lata, gdy na polanie pośród gęstej trawie i pod niskimi gałęziami drzew pojawiają się pierwsze subtelne hat różnych kolorach i rozmiarach. Doświadczeni myśliwi po nich, oczywiście, wiem, że najbardziej smaczne i wartościowe dla dobroczynnych właściwościach nich są białe, kurki, pieczarki i grzyby. Całkiem jasny wygląd i próbek widocznych zbierane chyba niezamierzony myląc je z innymi grzybami lub wyciąć dla ogółu formie wielkiego żniwa. I jak przygotować się wał, nie zna każdą gospodynię. Jednak, gdy las jest już końcówka sezonu najwyższej klasy pieczarki, następnie w toku są. Rzeczywiście, tak chętnie jeść jesienne dary natury w głębokim zimowym. I niewielu wie, że wał jest dość smaczne marynowane i może być godny dodatek do zup i sałatek, ciast i serdeczny i bułki. Ich opcja słony stworzy wielki sos do ryby lub kotlety. Dlatego dziś możemy nauczyć się marynować grzyby wał.

ważne szkolenie

Istotne braki, które nie pozwalają wał zajmują równą pozycję z grzybów wyższych klas, są ich osobliwe nieprzyjemny zapach, a także niemożność jedzenia swoje nogi i stosunkowo starych okazów. Nawiasem mówiąc, te można odróżnić od stopnia kapelusze prostowania: młode grzyby to zaokrąglone krawędzie, podczas gdy reszta jest prawie płaska. Również fakt, że z wiekiem stają się one całkowicie robaczywy, a wnęka jest utworzona na nodze. Dlatego, aby przygotować marynowane wał, starają się odkryć i zbierać tylko młode osobniki. wyraźnie stoją na zewnątrz na tle grubej zielonej trawie jego żółto-brązowego kapelusza i grubej białej łodydze. Pojawiają się w lipcu, większość z nich znajduje się w połowie sierpnia, a do końca września, znikają całkowicie. Zanim zaczniesz gotować wał marynowana, muszą starannie uporządkować, odciąć i wyrzucić łodygi, a następnie umyć i moczyć w zimnej, czystej wody przez trzy dni. Pozwoli to, aby odeprzeć zapachów i przynieść gorzki sok mleczny, który umożliwia ich względna niejadalne. Z tego powodu, że w żadnym wypadku nie może być suszony.

marynowanie

Tak więc, w celu wytworzenia wałka marynowane obrabianego w zimie, musimy 1 kg grzybów uprzednio nasączone i ponownie przemyto i składniki marynaty 2 litrach czystej wody, 400 g proste (nie jodowanej) soli, 20 groch czarny ziele angielskie, 10 liści laurowych i 2 łyżki. l. ocet. Pre wał gotować w lekko osolonej wrzącej wodzie przez około 20-25 minut, a następnie wyciągnąć je z powstałego rosołu, wlać marynatę gotowane z góry, a następnie podpalony nawet w tym samym czasie. Następnie czekać pełnym chłodzeniem leżała co w sterylnych słoików z cieczą i szczelnie zamknięty. Te grzyby są idealne do stosowania w wypełnień pasztecików lub hamburgerów, a także do zup, gulaszu warzyw i sałatek. Są dobrze uzupełniają naczynia i uczynić je bardziej satysfakcjonujące i pożywne.