687 Shares 919 views

„Technonikol”: kit do uszczelniania

Ludzkość zaczęła budować mieszkania w celu zabezpieczenia się przed zimnem, deszczem, ciepło. Teraz wszystkie te czynniki działają bezpośrednio na materiały, z których jest zbudowany. Do budynku służył przez długi czas, było twarde i wygodne, fundament, ściany i dach domu również muszą być chronione przed wilgocią.

Nie tylko w WNP, ale także w Europie wiedzą produkty „Technonikol” korporację. Lany tej marki w jakości nie tylko spełnia europejskie standardy jakości, ale często przekracza zagraniczne odpowiedniki. Wiele profesjonalnych firm budowlanych wolą wykorzystywać szereg materiałów o tej konkretnej marki, ponieważ oferują jakość, przyjazną dla środowiska i trwały.

Hydroizolacji w domu z wykorzystaniem mas bitumicznych „Technonikol” zwykle wykonywane przez tynkowania. Nie tak ważne, jaki rodzaj materiału jest ona wykorzystywana jako podstawa (beton, metal, drewno), po praniu „Technonikol” lany tworzy silne film, który nie pozwala wilgoci zniszczyć możliwość materiału bazowego.

Hydroizolacja fundamentów

Idealny materiał, który jest tak samo skuteczny jak pomieszczeniu do uszczelniania ścian piwnice, łazienki, wanien, basenów i balkonów i przeprowadzenie naprawy na zewnątrz dachu lub tworzenia warstwy zabezpieczającej jest lany „Technonikol-31”.

Posiada wysoką odporność ogniową, przyjazne dla środowiska, jest pakowany w odpowiednim pojemniku i gotowy do użycia. Średnio warstwa powłoki jest metr kwadratowy ściany zajmuje około jeden i pół kg masy uszczelniającej i suszy go po pięciu godzinach. Następnie nakłada się drugą warstwę. Całkowite zużycie gdy lany urządzenie zamykające nie więcej niż 3,5 kg na metr kwadratowy (w zależności od grubości warstwy). Ostateczny czas suszenia izolacji – tydzień.

Jeśli praca odbywa się w piwnicy, to lepiej jest stosować materiały z rozpuszczalników organicznych „Technonikol”. Mastyki na bazie wody nie ma zapachu, dzięki czemu osoba pracująca z nim w zamkniętym pomieszczeniu, aby nie zatruć ryzyka W odparowanie rozpuszczalnika. Ponadto, nie pozostawia żadnych nieprzyjemnych zapachów w obszarach mieszkalnych, jeżeli prace na hydroizolacji balkon lub wannę.

Ten lany tynk może wykonać jedna osoba, nawet jeśli nie mają umiejętności zawodowych budowlanych.

Urządzenie Lany dachowe

Niech Corporation „Technonikol” lany może być stosowany do monolitycznego dachowe bitumiczne Urządzenie, jako podstawy klejąca do materiałów internetowych lub miękkiej płytki. Zużycie dla dachowych mas uszczelniających – 3.8-5.7 kg / m2. Urządzenie monolityczny dachu lany wymaga około 6 kg na metr, a dla izolacji dachów i klejenia miękkiej do podstawy – tylko 4,5 kg na metr kwadratowy.

Izolacja termiczna fundamentów

Podczas wykonywania izolacji i zewnętrzną fundamentów nieprzepuszczalności niezbędnej roztwór wkleja Dołączanie „Technonikol-27”, który będzie pewnie zamocować styropianu w prawie wszystkich powierzchniach (beton, metal, izolacji rolki). Jego konsystencja pasty umożliwia wygodne do stosowania kit do arkuszy, a przepływ materiału w tym bardzo mały – około kilogramów na metr kwadratowy powierzchni. Można mastyksu pozycjonowania taśmy (4 cm) i szerokość plamki na obwodzie i płytą środkową (10 sztuk). Dokonać właściwego wyboru: lany „Technonikol” będzie najbardziej efektywne i ekonomiczne rozwiązanie!