356 Shares 4241 views

Formularz do gotowania jajek: gotować pięknie

Jeśli kiedykolwiek omlet gotowane w kształcie serca chmury ze słońcem, a może chcesz powtórzyć tę kulinarną stworzenie w domu. Podczas próby przysmak z najprostszych produktów, wydaje się, że jest to trudne do wykonania. Właściwie nie. Używa tylko specjalny formularz do smażenia jajek. Można je nabyć gotowe lub zrobić sobie z dostępnych funduszy.

przygotować piękne

Kiedy będziemy przyjmować gości, zazwyczaj staram się myśleć poprzez wszystko wcześniej. Uważa się, że tabela nie powinna być tylko pełne jedzenia, ale także pięknie zaprojektowany, i dotyczy to nie tylko służąc, ale każde danie osobno. Często okazuje się, że na zewnątrz spróbować więcej niż dla siebie. W codziennym zgiełku, gdy trzeba szybko zrobić wszystko, aby mieć czas na pracę, wychowywanie dzieci do szkoły lub wziąć w przedszkolu, oczywiście, nie mają czasu, aby stworzyć świąteczną atmosferę. Aby rozwiązać ten problem pomogą kształt smażenia jajek. Dzięki niej każde śniadanie przyniesie radość i dobry nastrój, nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Przygotować proste posiłki z pomocą formy nie trwał dłużej niż w wersji standardowej, a wynik jest spektakularny!

Formularz do gotowania jajek

Jeśli natura obdarzyła nie jesteś wizjonerem, i nie można wymyślić ozdoby do codziennego tabeli, po prostu kupić gotowego urządzenia. Pomoże Ci zaprezentować piękny śniadanie ukochanego męża lub dziecka. Nawiasem mówiąc, jajecznica na śniadanie z nietypowych kształtach mogą być miłą niespodzianką ze strony mężczyzn.

Aby przygotować ten naczyń odpowiednią postać silikonowy do gotowania jajek, tworzywa sztucznego lub metalu. Jego główną funkcją – stabilność termiczna i gładkiej powierzchni dna. Dla wygody, jest zazwyczaj specjalny długopis, na którym można wcisnąć i odebrać gotowy produkt z patelni.

Co do projektu, formy są w następujących konfiguracjach:

 • A Perfect Circle.
 • Serce.
 • Kwiat z zaokrąglonymi płatków.
 • Płatki kwiatu z bardziej dotkliwy.
 • Gwiazdka.
 • Czaszka.
 • Automatyczne lub rewolwer (alternatywy dla chłopców).
 • Sowa.
 • Chmura ze słońcem.

Wszystkie opcje, z wyjątkiem dwóch ostatnich, są jednoczęściowe kontur każdej konfiguracji, czyli żółtka będą zlokalizowane w miejscu jaj, które zanurzyć go. W przypadku sowy zajmie dwa żółtka. będą one umieszczone na dwóch okrągłych pętli w ogólnym kształcie drobiu (oczach). Na tej samej zasadzie, tylko jedno jajko jest smażone w postaci chmury ze słońcem-żółtka.

Jak korzystać z formularza

Jeśli kupiłeś specjalną patelnię z wgłębieniami odpowiednia konfiguracja, proces gotowania takie piękne jaja nie różni się od zwykłej. Jeśli zakupiono oddzielnych formach, należy postępować w następujący sposób:

 1. Olej powierzchni naczynia.
 2. Rozprowadzenia oleju oraz na wewnętrznej powierzchni formy.
 3. Umieścić formy na patelni.
 4. Delikatnie ścięcie białko jaj i niewielka część wlać do formy.
 5. Gdy pierwsza część zacznie poruszać się stanie stałym i stają się białe, wlać resztę zawartości jaj.
 6. Doprawić solą, dodać przyprawy. Smażyć aż gotowane.
 7. Delikatnie oddzielić jaja o kształcie patelnie (r forma wstępna zwykle ma specjalny uchwyt dla wygody).
 8. Położyć na talerzu. Rozdzielić jajka z foremek.

Jest to technologia pozwala uzyskać gładkie schludne serca, gwiazdy i inne obiekty bez krawędzi rasteksheysya.

Warianty jaj dekoracji

Więc kupiłem długo oczekiwane narzędzie. Teraz masz formularz do gotowania jajek w „McDonalda”. można zacząć pracę. Sposobów, aby danie miły dużo, trzeba tylko pokazać wyobraźnię. Oprócz niezwykłej konfiguracji jaj, nadal jest łatwy do uzupełnienia warzyw, mięs, układanie żadnego oryginalnego wzoru, na przykład w postaci wesołych twarzach. Jest to również miły i łatwy do wykonania i kanapkę z jajecznicą.

Formularz do gotowania jajek z rękami

Jeśli chcesz zrobić dla siebie i improwizowany i urządzenia dla jaj można zrobić w domu. Będzie to wymagało cyny, cyna snips i szczypce. Sekwencja działania jest następująca:

 1. Weź słoik i obcięła płytę fundamentową. Aby to zrobić, należy przebić dziurę, a potem iść po obrysie nożycami do metalu. Należy być bardzo ostrożnym, krawędzie są ostre.
 2. Krotnie szczypce plastry aby były schludne i nie traumatyczne.
 3. W rzeczywistości, kształt okrągły omlet jest gotowy. Można lekko go zmodyfikować, spłaszczone z przeciwnych stron. Skręć owal – bardziej odpowiednią opcję dla kanapkę.

W produkcji form najważniejsze – aby uzyskać jeszcze niższe samolot do komórki jajowej nie wynika z obiegu. Ponadto pierwszy sposób, można użyć innej: sama puszka szerokość taśmy cięte pożądane, nacinania boku banków i rozprowadzić ją na płaskiej powierzchni, w postaci prostokąta. Podłączenia elementu po obróbce z powrotem do pierścienia łatwo, tworząc połączenie szczypce (podobnie jak w wykonaniu sekcji HEM).

Więc widać, jakie to wspaniałe narzędzie – forma gotowania jajek. To nie tylko sprawi, śniadanie oryginalny, ale również pomoże rodzicom karmić małą maloezhek. Takie narzędzie będzie przekształcić zwykły posiłek w arcydzieło, ale także pozwalają dzieciom zainteresowany proces gotowania.