748 Shares 929 views

Końcówka tulei sworznia izolowane

Końcówka kołka jest wykonany z miedzi elektrolitycznej i służy do mocowania końcówek kabli. Mocowanie odbywa się poprzez zaciskanie przy użyciu specjalistycznych narzędzi.


opis

NSHVI zapewnia przegub na końcach przewodów elektrycznych, przy czym przewody zostały zapisane przy użyciu zacisków śrubowych oraz poprawia kontakt w punkcie połączenia, tworząc dużą niezawodność. Kable stosowane są wykonane z miedzi i posiadają przekrój poprzeczny w zakresie od 35 mm2.

Końcówka tulei kołek jest oparty na materiale, który został galwanicznie procesie cynowania. Ma wiele zalet, wśród których głównym jest znaczna oszczędność czasu w procesie łączenia się urządzeń elektrycznych i dalsze związki okablowania cynowania miedzi.

projekt

Produkty są podzielone na dwa rodzaje: jedno i dwuosobowych. Są wygodne przy użyciu, że dla ich instalacji na kablu trwa kilka sekund. Ten sposób mocowania jest warunkiem, który jest szybki i praktyczność. Gdy za pomocą takiej techniki nie jest konieczne w późniejszej eksploatacji otrzymanego związku, stałej kontroli i okresowych przeglądów. NSHVI pin końcówka ma prymitywną konstrukcję i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności do wykorzystania. jest wykonany w postaci rury miedzianej, której jedna strona jest rozszerzone w celu ułatwienia wprowadzania kabla do jego wnęki. Także obecny jest mankiet poliamid służący jako człon izolacyjny.

aplikacja

Przy podłączaniu osieroconych zacisków śrubowych przewodów miedzianych istnieje możliwość zagięty podczas dokręcania. Aby temu zapobiec, końcówkę kołka. Połączenie bez specjalnych produktów mogą spowodować uszkodzenie kabli i przez przemieszczenie podczas dokręcania, w wyniku czego pogarsza się jakość styku, istnieje możliwość przypalenia, wyładowanie łukowe i inne niepożądane skutki. Głównym celem tej metody jest to, aby uniknąć uszkodzenia splotów drutu.

Taka złożoność nie występują uzyskując jakościowy i niezawodny kontakt podczas zaciskania produkty i łączenie płaszczyznę, w której mechaniczne obciążenie połączenia padającego na tuleję, a nie na części. Są elementy o różnych wymiarach tulei, z których każda nadaje się do przewodów o różnych przekrojach. Wykorzystuje kodu kolorów w celu dokładniejszego określenia średnicy. Tak można określić przeznaczenia towaru. Sama gra jest bardzo prosta, najważniejsze – starannie przygotować wszystkie części.

Stykowe końcówki stykowe

Najpierw trzeba oczyścić część drutu, zaprojektowany, aby pomieścić tuleję. Należy być uporządkowany w czasie pracy, problem można uprościć za pomocą specjalnego narzędzia – odpędzania. Służy on do usuwania izolacji i wygląd podobny do konwencjonalnych szczypiec. Z pomocą tego urządzenia redukuje czas spędzony na pracy i upraszcza proces. Należy zauważyć, że kabel jest dokładnie przycięte do długości części lufy artykułu. Po odpędzeniu można włożyć tylko przewód do izolowanej stykowe końcówki, który wyboru dokonano w zależności od średnicy przewodu.

Następnie połączone elementy są umieszczone w szczękach prasy, która to szczelina musi zostać wybrane. Korpus instrumentu powinna spoczywać na pojedyncze strony produktu. Połączenie zostanie zakończone po kliknięciu na urządzeniu pióra. Teraz, okablowanie może być używany do podłączenia urządzeń elektrycznych.

Pojedyncze i podwójne produkt

Aplikacja NSHVI nie tylko upraszcza przygotowanie kabli, ale zapewnia również solidną konstrukcję, która pozostanie silny i niezawodny przez cały okres eksploatacji przy pełnej zgodności wszystkie wymagania technologiczne i warunki.

Jak już wspomniano, oprócz pojedynczych, podwójnych i wykorzystania produktów, które są niezbędne do jednoczesnego mocowania dwóch kabli. Nadają się do różnych sytuacji, w szczególności do podłączenia podwójnego drutu w jednym miejscu urządzenia elektronicznego. ustalające sposób podobny do produktów procesu zagniatania jednego gatunku.

NSHVI stykowe końcówki 2 posiada wiele z tworzywa mankiet dostosowany do dwóch przewodów, przy NSHVI-1 wyposażony w wąską mankietu, stosowany dla jednego kabla. Wybór produktu w zależności od przekroju przewodów należy przeprowadzić w obu przypadkach. Głównym warunkiem jest zapewnienie maksymalnej szczelne połączenie tych dwóch elementów.

Zakres stosowania

Końcówka tulei sworznia izolowane uzyskała wystarczającą dystrybucję gdy złącze wtykowe i wyłączniki były używane w tych urządzeniach są zwykle kabel wielożyłowy miedzi jest również wymagane do instalacji. Jednocześnie, w niektórych rodzajach gniazd jego użycie nie zawsze jest racjonalne ze względu na obecność w nich zacisków śrubowych. Podczas podłączenia do przełącznika i zacisku bloku w złącznych dokręcania obniża jakość połączenia i niezawodności styków.

Przed końcówka powstały problem został wyeliminowany przez lutowanie elementów okablowania terminala w celu uzyskania nierozerwalną strukturę. Ale biorąc pod uwagę fakt, że instalacja elektryczna instalacja wiąże się z wielu przełączników i gniazd do lutowania zajmuje zbyt dużo czasu.

Końcówka tulei sworznia izolowanej NSHVI stał się najlepszym wyjściem z tej sytuacji. Jego utrwalenie na drucie i podłączenie do urządzeń, o ile dokonanie właściwego wyboru produktów jest wykonana w możliwie najkrótszym czasie.

wymiary

Producenci wskazują w instrukcjach towarzyszących wymaganych rozmiarów stosunek segmentowe z rękawami i przewodów, które muszą być przestrzegane w każdych okolicznościach. Tylko w tym przypadku możliwe jest, aby zapewnić niezawodne działanie w całym wyznaczonym terminie i aby zapobiec występowaniu powikłań w trakcie procesu instalacji. Należy zauważyć, że szczególne znaczenie ma to narzędzie, które nie tylko zwiększa jakość formowania, ale także upraszcza wszystkie czynności wykonywane. Ponieważ jakość połączenia jest gwarancja zgodności z zasadami procesu.

Schemat okablowania

Program powinien obejmować metody kabli oświetleniowych i linii energetycznych wszystkich gniazd dostępnych w mieszkaniu. Częstym błędem jest użycie tej samej linii do wszystkich przedmiotów. To było racjonalne w czasie, gdy życie nie jest praktycznie stosowane urządzenia o dużej mocy i zmniejszyć koszty. gniazdka elektryczne wykonywane ze skrzynek rozdzielczych, które zostały podłączone do jednego kabla.

Dzisiaj, każdy dom ma różne urządzenia, które zużywają dużo więcej energii, więc schemat okablowania stosowane wcześniej, teraz nie jest odpowiedni, ponieważ jest zawodna i nie zapewnia ochrony przed nadmiernymi obciążeniami na linii. W szczególności, przełącznik, który zasila cały dom lub innych pomieszczeń, nie jest w stanie zapobiec przeciążeniu na poszczególnych odcinkach kabli, ponieważ jego wybór odbywa się zgodnie z całkowitym obciążeniu do niej dostarczane są do opraw oświetleniowych i gniazd.

Oczywiście kilka gniazd można zasilać pól pośrednich, jeśli mają one niskie obciążenie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że stosowanie tych pól najsłabszym punktem całego systemu staje gałęzie kontaktowych umieszczonych w nich.

Co trzeba wiedzieć

Jeżeli urządzenia dystrybucyjne będą żadne powiązania pomiędzy wszystkimi elementami powstaje ryzyko uszkodzenia podczas przejścia prądu. Zapewnienie bezpiecznych połączeń możliwe przez lutowanie lub przy użyciu specjalnych zacisków. Jest również przydatna wskazówka pojedyncze NSHVI pin.

Często podczas instalacji kanałów pośrednich są ukryte w specjalnych wnękach są pokryte warstwą tynku i powłoki dekoracyjne. Oczywiście, wizualny przestrzeń z niej tylko wygrywa, ale gdy wystąpi usterka w systemie lub konieczności badania związków mających problem ze znalezieniem miejsca instalacji. W celu uproszczenia problemu, zaleca się, aby oznaczyć lokalizację skrzynek.