166 Shares 5214 views

Hotel Sea Breeze Village 3 * (Goa, Indie): opis i zdjęcia

Chcesz spędzić niezapomniane wakacje w Goa (Indie)? Patrzysz na zdjęcie gospodarki, ale wygodne i wyposażone we wszystkie niezbędne pokoi? Masz zamiar żyć w pobliżu plaży? W tym przypadku, Sea Breeze Village 3 * może idealnie pasuje. Fakt, że tutaj jest oferowane do gości, i będziemy rozmawiać dalej.

lokalizacja

Hotel trzygwiazdkowy „Sea Breeze Village” znajduje się w Goa, Calangute we wsi 500 metrów od plaży o tej samej nazwie. W pobliżu hotelu znajduje się wiele kawiarni, potrząsa, sklepy, supermarkety, biura podróży, odzież roboczą i rynek żywności. Tak, że turyści zawsze znajdzie gdzieś iść i coś zrobić. Najbliższe lotnisko znajduje się w Dabolim. Z hotelu jest to usunięto pod uwagę przez 46 kilometrów. Więc po przyjeździe w drodze do hotelu trwa mniej niż godzinę.

opis

Sea Breeze Village 3 * (Goa) został otwarty w 2007 roku. Jest to mały hotel z pięknym, zadbanym i zielonej okolicy. Pokoje Funduszu Mieszkaniowego 56 przedstawiony. Znajdują się one w kilku budynkach dwukondygnacyjnych. Obszar hotelowej własnego terytorium jest 3200 metrów kwadratowych. m.

Hotel posiada dwa baseny (dla dorosłych i dla dzieci), restaurację, bar, usługi pralni. Dla dodatkowego gości opłat mogą być świadczone usługi medyczne. Ponadto turyści mogą wypożyczyć rower.

„Sea Breeze Village” jest idealny dla aktywnych turystów, którzy nie są używane dużo czasu w hotelu, woli iść na plażę, zwiedzić okolicę i wybrać się na wycieczkę.

Fundusz mieszkaniowy

Jak wspomniano powyżej, tylko uznać, że hotel posiada 56 pokoi. Wszystkie z nich należą do kategorii standard. Powierzchnia pokoju wynosi 25 metrów kwadratowych. Tutaj mogą pomieścić maksymalnie trzech osób. Pokoje znajdują się w budynkach trzypiętrowych. Wielu z naszych rodaków, którzy odwiedzili Sea Breeze Village 3 *, Indiach (Goa), Rada na możliwość być zajęte w pokoju, że okna nie wychodzą na basen. Fakt, że zgodnie z nimi, czasami inni hałasować wokół basenu przez całą noc, przez co trudno się zrelaksować resztę gości. Dlatego, aby uchronić się od takich kłopotów, lepiej jest, aby dbać o pomieszczenia, w którym się nie będzie słychać głośne dźwięki.

Co do apartamentów hotelowych, są, według turystów, czyste, jasne i przyjemnie urządzone. Ma wszystko, czego potrzeba do pobytu: telewizja kablowa, wygodne meble, lodówkę (nie ma minibaru), klimatyzacja, wentylator, łazienka z prysznicem, balkon lub taras. Na terenie całego hotelu goście mają bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Jednak, jak zauważył naszych współobywateli, Internet jest dobry „złapać” nie we wszystkich pokojach. Ale w ogóle, konkretnych zarzutów w tym względzie nie było. Że dokumenty przechowywać i kosztowności w mieszkaniu nie jest bezpieczny. Można jednak skorzystać ze specjalnych komórek w recepcji. Należy jednak pamiętać, że do tego trzeba mieć na zawiasach zamek. Wielu turystów przyszedł też z sytuacją, ukrywanie kosztowności w walizkach, wyposażone w zamki z kluczami.

Obsługa, personel

Sprzątanie pokoi prowadzono codziennie. Ręczniki są aktualizowane kilka razy w tygodniu. Ale pościel tutaj, według turystów, zmieniają się rzadko. Jednak większość osób nie spowodował żadnych skarg.

Do reszty personelu w gości również nie mieli żadnych skarg. Zatem pracownicy są zawsze stara się pomóc turystom, jak to możliwe, jeśli to konieczne. Ponadto, byli zawsze przyjaźni i gościnni. Należy pamiętać, że w języku rosyjskim tu kto mówi niewiele. Jednak posiadanie nawet podstaw języka angielskiego, można komunikować się bez żadnych problemów.

żywność

Koszt życia w „Sea Breeze Village” obejmuje tylko śniadanie. Przechodzą hotelowej kawiarni. Turyści, którzy odpoczywają po raz pierwszy w Goa, śniadanie wydawało skąpe. Jednak doświadczonymi podróżnikami powiedzieć, że są one dość standardowy dla indyjskich hoteli ekonomicznych. Tak, na śniadanie są oferowane omlet lub jajecznica, ziemniaki z warzywami lub mięsem, tosty z dżemem, herbata, kawa, sok. W ogóle, według wczasowiczów, żadnych problemów z zasilaniem z turystów w Goa nie powstać. Bo tu jest mnóstwo kawiarni, gdzie można zjeść tanio.

wakacje na plaży

Zaletami hotelu uważany przez wielu turystów obejmują swoją względną bliskość do morza. Tak więc, na plaży można dojechać w około 7-10 minut. Plaża tutaj jest super, drobny piasek. Istnieje wiele osób. Dlatego doświadczonymi podróżnikami powinni zbadać inne wyspy i plaże. Można to zrobić, wziąć taksówkę lub wynająć motocykl.

Nawiasem mówiąc, wiele plaż jest mnóstwo tzw szyjki macicy, który może być w pełnym lunch i przekąskę lub zafundować sobie drinka. W niemal wszystkich tych klientów są wyposażone w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, a także leżaki z parasolami, gdzie można spędzić cały dzień.

widok turystów

Sądząc po słowach naszych rodaków, którzy opuścili o Sea Breeze Village 3 * opinii o hotelu byli ogólnie zadowoleni. Dowodem na to jest jego ocena 3,9 punktów z maksymalnej możliwej piątej.