392 Shares 2656 views

Wakacje w mieście Alanya, „Kemal Bey” 5 * – jeden z najlepszych opcji

Zdecydujesz się spędzić wakacje w Alanya? „Kemal Bey” – to hotel należy zwrócić uwagę. Jest to barwny kompleks turystyczny z licznych terenów zielonych, znajdujących się na przedniej części wybrzeża Morza Śródziemnego. W sąsiedztwie znajduje się wieś Konakli, a od najbliższego miasta Alanya jest ona oddzielona od odległości 8 kilometrów. Kompleks otoczony jest niewielkimi wzniesieniami. Przed lasu, zaledwie 500 metrów.

Pierwsi goście "Kemal Bey" (Alania) przyjęła w 1993 r. W 2008 roku remont został wykonany w nim. Hotel składa się z 6-piętrowego budynku mieszkalnego i kilka pomocniczych konstrukcji betonowych wybudowanych w stylu klasycznym. W pobliżu stoi Green Hill 5 * hotel, który ma wspólny obszar i linii brzegowej z „Kamel Bay.” Antalya Airport znajduje się 120 km od hotelu.

pokoje

Goście, którzy przyjeżdżają na wakacje w Alanya, „Kemal Bey” oferuje 285 standardowych pokoi, z których połowa posiada widok na morze. Mają inny obszar – od 28 do 34 metrów kwadratowych. Jeden pokój jest dozwolone dla maksymalnie 4 osób. Istnieje 9 pokoi rodzinnych, które mają dwie sypialnie, jak również 5 pokoi dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie apartamenty są wygodne i bardzo czyste. Wykładziną podłogi, parkiet lub powłoka ceramiczna. Każdy pokój posiada balkon, który pozwala podróżnych, aby w pełni cieszyć się pięknem otaczającej przyrody i oddychać morskim powietrzem. Zainstalowane telefony, telewizory. Są podzielone klimatyzację, telewizję satelitarną z licznymi kanałami, w tym 1 rosyjskojęzycznych. Jest minibar (codziennie uzupełnianie wody), sejf (płatny).

żywność

Wczasowicze w Alanyi „Kemal Bey,” spróbować dania kuchni międzynarodowej. Jadalnia jest przez «» AI systemu. Otwarta część restauracja może pomieścić do 500 wczasowiczów, a zamknięty – 400 osób, klimatyzowana. Istnieją dwa lata i dwa zima restauracja. Ponadto, istnieją trzy bary. Lokalne napoje są bezpłatne. Wszystkie importowane napoje i świeże soki – dopłaty. specjalne krzesełka dla młodszych gości.

plaża

Podobnie jak większość hoteli w Alanya, „Kemal Bey” ma własną plażę, pokrytą piaskiem i małymi kamykami, którego długość wynosi 150 metrów. Obsługa na plaży jest bezpłatne. Zainstalowane Cabanas, prysznic. Zaloguj się płytkim morzu. Za dodatkową opłatą można korzystać z różnorodnych sportów wodnych, siatkówka.

Informacje dla turystów

Tych turystów, którzy już odwiedzili „Kemal Bey” (Alania), pozostawiając wiele opinii. Jedno jest pewne: Hotel posiada dobrą infrastrukturę i ogromną ilość zabawy, która pozwala pozostać aktywni i syte. Terytorium posiada basen dla dorosłych i dzieci. Istnieją dwie zjeżdżalnie, harmonogram pracy. Ponadto w hotelu znajduje się wiele różnych sklepów. Bored gości sprawia, że piękne animacje zarówno turecki i angielski i rosyjski. Za dodatkową opłatą mogą Państwo zagrać w bilard. Wieczorem turyści czekają na dyskotece. Dla miłośników sportu siłowni, kortów tenisowych. Dla tych, którzy wspierają zdrowie i urodę w czasie wakacji, fryzjer, sauna, łaźnia turecka, zabiegi kosmetyczne, wykwalifikowany masażysta usług.