566 Shares 9818 views

Porady dotyczące podróży: gdzie pójść z namiotów?

Nie wiesz, gdzie iść z namiotu jakościowo odpocząć i cieszyć się malownicze piękno matki natury? W rzeczywistości bardzo wiele opcji. Oto kilka miejsc, gdzie można udać się do namiotów. Wszystkie z nich są popularne wśród turystów, szczególnie popularnych, a niektóre z nich są przeznaczone dla aktywnych turystów i wyposażone we wszystkie niezbędne usługi (wynajem sprzętu rybackiego, łodzi motorowych, poz jedzenie, i tak dalej. D.). Więc, gdzie się udać z namiotów?

Seliger

Więc to nazywa malownicze miejsce, składający się z kilku jezior, tworząc między nimi jeden obwód. Kanał drewno, świeże powietrze i czyste wody stworzyć niezwykłą atmosferę harmonii. Dużą zaletą jest fakt, że w sąsiedztwie jeziora nie ma przemysłowych obiektów, dużych miast i przedsiębiorstw, więc to wspaniały obszar nadal jest przyjazny dla środowiska. Szósty wyspy o powierzchni jeziora, dzięki czemu turyści się na wycieczkę statkiem wzdłuż malowniczego bezmiarze wód. Rzeki i jeziora Seliger znajdują się około trzydziestu gatunków ryb. Dla wielu wędkarzy spocząć w tym miejscu jest tradycyjnym dorocznym wydarzeniem. Dla tych, którzy nie wiedzą, gdzie się udać z namiotami, Seliger może być idealnym rozwiązaniem. W pobliskim pensjonacie można wypożyczyć sprzęt wędkarski, przynęty, wioślarstwo czy motorycznych łodzie, namioty i tak dalej. N.

bear Lake

Dla turystów, którzy zastanawiają się, gdzie iść z namiotów, miejsce spoczynku będzie dobrym rozwiązaniem. Bear Lake słynie z leczniczego błota i zasolenia. Znajduje się w pobliżu Petuhovo regionu Kurgan. Jezioro składa się z dwóch części, złączonych małej cieśniny. Pomimo stosunkowo dużej powierzchni (61 m kw.), Jest dość mała. Ze względu na zasolenie wody doskonale trzyma ludzi na powierzchni, ale tutaj nie ma żadnych żywych stworzeń – wodorosty, nie ma ryb. Mulisty błoto, znajduje się na dnie stawu, stosowane w leczeniu chorób układu nerwowego, kości, stawów i mięśni. Można żyć w namiotach na brzegu, a także w okolicznych wsiach. W pobliżu jeziora znajduje się sanatorium medyczny.

zbiornik Mozhaisk

Gdzie udać się na spoczynek z namiotów? Zatrzymać swój wybór na zbiorniku Mozhaisk. Obszar, na którym znajduje się miejsce odpoczynku, uważany jest przyjazny dla środowiska. Ogromna powierzchnia Mozhaisk Reservoir w 3070 hektarów zlokalizowanych na terenach zalewowych rzeki Moskwy. linia brzegowa z wieloma zatokami, mocno wcięte. To miejsce jest bardzo popularne wśród wędkarzy: okaże się, leszcz, okoń, szczupak, miętus, szczupak, jaź, płoć, ukleja, kleń, karp, węgorz, itp Dalej do tamy znajduje się centrum rekreacji, gdzie jeśli chcesz możesz zarezerwować pokoje lub mieszkają w małym formacie. domy letnie. Oferuje gościom mangalnye wypoczynkowy, kuchnia na zewnątrz, piłka nożna i boiska do siatkówki. Są też stoły do tenisa stołowego i bilard rosyjskich. Terytorium Mozhaisk Reservoir, pokryte smukłych brzóz i wysokich sosen, zaledwie 2 km od Krasnovidovo 8 km Myshkinsky autostradzie, więc dostać się do tego wspaniałego miejsca dla turystów, nie jest trudne.