135 Shares 968 views

Idąc Balabanovo Moskwę

Balabanovo – największe miasto w regionie Borovsky District, Kaluga. Jest domem dla ponad 25 000 osób, znajduje się nie daleko od Moskwy, zaledwie 98 km. Jest zatem zrozumiałe, że na trasie Moskwa – Balabanovo popytu i popularny wśród mieszkańców. Jak dostać się do miasta, w dzielnicy Borovsk Moskwy autobusem, pociągiem, samochodem lub pociągiem wyrazić? Rozważmy najpopularniejsze odmiany.

Jak dostać się z Moskwy Balabanovo

Odległość do Moskwy Balabanovo – mniej niż 100 km. Wiele osób korzysta z transportu publicznego, aby dostać się na właściwym miejscu. Przejazd do miasta regionu Kaluga z Moskwy iz powrotem na kilka sposobów:

  • Autobus. Regularne autobusy kursują codziennie od stacji kolejowej / kolejowego do Balabanovo m. „Kijów” z przystanku w m. „South West”. Rewers bezpośrednią drogę w tej chwili. Aby dostać się z Moskwy autobusem Balabanovo możliwym ze zmianą Obnińsku lub Naro-Fominsk.
  • Pociąg. Moskwa Balabanovo można dojechać pociągiem ze wszystkich punktów końcowych w Kałudze lub Maloyaroslavets. Pociągi podmiejskie przejść z dworca kolejowego w Kijowie, jest możliwy powrót w ten sam sposób. Codziennie na danej trasie ponad 20 pociągów.
  • pociągi dalekobieżne. Około pięciu ekspresowe pociągi kursują codziennie z Moskwy do Kałudze, z obowiązkowym przystankiem w Balabanovo, i vice versa. Bilet na pociąg ekspresowy, a także we wszystkich pociągach dalekobieżnych, można zakupić z lokalizacją.
  • Samochodów. Jednym z najwygodniejszych sposobów, aby uzyskać od Moskwy Balabanovo – podróż samochodem. Nie każdy lubi podróżować komunikacją miejską, więc właściciele samochodów często używają ich wóz do niezbędnych ruchów. Również na stronach wielu firm sprzedających bilety online dla różnych rodzajów transportu, możliwe jest, aby kupić bilet na miejsce w samochodzie z towarzyszem we właściwym kierunku.

Jak się tam dostać autobusem z Moskwy Balabanovo

Autobus jest duże zapotrzebowanie wśród ludności. W związku z tym chciałbym zwrócić szczególną uwagę i rozważyć bardziej szczegółowo podróż autobusem z Moskwy Balabanovo iz powrotem.

Niestety, w tym momencie na trasie Moskwa – Balabanovo loty bezpośrednie tam, ale aby dostać się do miejsca przeznaczenia, pozostawiając kapitału w jeden z następujących sposobów:

  • Wraz ze zmianą w Naro-Fominsk. Od stacji metra „Southwest” na 309 autobusie trzeba dostać się do stacji „Nara”. W Naro-Fominsk siedzenia w autobusie, aby dostać się Obnińsku i Balabanovo.
  • Wraz ze zmianą Obnińsku. Z dworca autobusowego obok stacji metra „Teply Stanem” autobus „Teply Stan – Briańsk”. Konieczne jest, aby dostać się do Obnińsku, przenieść do autobusu do Naro-Fominsk i wyjść Balabanovo.

W opinii doświadczonych pasażerów na dworcu autobusowym „Teply Stanem”, można podjąć wszelkie autobus, który idzie w kierunku Kałudze do Obnińsku i poprosić kierowcę, aby zatrzymać się na autostradzie Kijów w Balabanovo na stanowisku DPS. W centrum miasta znajduje się w odległości spaceru od tego momentu nie jest trudne.

Aby dostać się do Moskwy jest nieco prostsze. Od Balabanovo regularnie kursują bezpośrednie loty do stacji metra „South West”, podawanie odbywa się na stacji kolejowej / dworca kolejowego miasta.

Trasa Moskwa – Balabanovo

Przebiega na autostradzie M3. Do opuszczenia stolicy preferowanego przez zachodniej dzielnicy nadal być stosowane w autostrady Kijów.

Odległość od trasy w linii prostej – 87 km. W zależności od wybranego środka transportu, szacowany czas do podjęcia drogi:

  • 1 godz. 20 min. samochodem (bez korków);
  • 1 godz. 59 min. przez bezpośrednie autobusu 2 godz. 16 min. w autobusie z przelewem;
  • 1 godz. 40 min. w pociągu;
  • 1 godz. 17 min dla kuriera.

Na torze istnieje około 30 stacji benzynowych, a wśród nich takie jak „Rosnieft”, „Lukoil”, „Tatneft” Shell i „Gazprom Nieft”.

Koszty różnymi środkami transportu drogowego

Jaki rodzaj transportu do wyboru poruszać – prywatna sprawa. Ale nie zapomnij o kosztach drogi. Dla wielu jest to decydującym czynnikiem przy wyborze środka transportu.

W tabeli widać orientacyjny koszt biletów transportu publicznego oraz kosztów benzyny.

autobus pociąg pociąg ekspresowy prywatny samochód
150-170 str. 245 str. 330 s. 300 s.

Tak więc, warto zauważyć, że nie jest trudno uzyskać od Moskwy Balabanovo. Pomimo faktu, że to miasto znajduje się w regionie Kaluga, można szybko dotrzeć na wiele sposobów, a przed nim ze stolicy.