682 Shares 5831 views

Baza rybacki „Karalat” (Astrachań): opis, zdjęcia, opinie

Ogromne zapotrzebowanie wśród miłośników przyrody cieszył kemping rybacka położona w rejonie Astrachania nad brzegiem Wołgi brzegi. Obszar ten jest od dawna słynie z bogatej flory i fauny. Tutaj odwiedzane przez ludzi zmęczonych szalonym tempem życia miasta, w celu odmłodzenia i przywracania równowagi emocjonalnej.

Chciałbyś spędzić weekend z korzyści zdrowotnych, uzyskać wiele pozytywnych wrażeń? Baza rybacki „Karalat” (Astrachań) przez cały rok otwiera swoje podwoje na przyjęcie gości. Nasz personel z przyjemnością oferuje komfortowe zakwaterowanie, wszechstronnego wypoczynku i rekreacji.

Znajomość bazy rybackiej

W łonie kompleks „Karalat” (zasady) usytuowany prawie nietknięte. Astrachań – miasto na malowniczej Wołgą z rozwiniętą infrastrukturą i niepowtarzalnego klimatu, który oferuje komfortowe warunki do wędkowania i dobrego polowania. Trofea i całoroczne wakacje przyniesie nieopisaną radość i satysfakcję emocjonalną. Dzieje kompleksu rybackiej i łowieckiej, każdy znajdzie coś dla siebie.

Tu przychodzą biznesu, aby wyrównać chwile pracy i zabawy. Często odbywają się tam imprezy firmowe, które są ukierunkowane na osiągnięcie celu, jedność i integrację ducha zespołu. Baza jest idealny dla rodziny i romantycznych wakacji. Dla przedsiębiorstw, którym przyznano niewielką zniżkę. Brak opłat za dzieci poniżej szóstego roku życia.

obsługa hotelu

Wybór bazy turystycznej „Karalat” (Astrachań) oferuje kilka opcji zakwaterowania:

  • Komfortowe pokoje w budynku trzypiętrowym, wyposażone w łazienkę, klimatyzację, mebli, urządzeń.
  • domy Rybaka – budynek mieszkalny z pokojami kategorii „standard”. Wszystkie pokoje odnowione, wyposażone w urządzenia kuchenne, udogodnień i niezbędne meble.
  • domek myśliwski na brzegu rzeki. Tabola. Pokoje przeznaczone są dla 4 osób. Oferuje on osobistą łazienkę, kompaktowa zamrażarka, kuchenka mikrofalowa, wygodne łóżka. W holu znajduje się kuchnia do gotowania.
  • Namiot miasta – idealny wybór dla osób, które pragną pełnej jedności z naturą. Camping elektryczność, jest grill i wspólna w terenie.

Kuchnia miejscowa

W głównym budynku znajduje się przestronna kawiarnia, urządzony w stylu orientalnym. Menu użytkownika. Zakres dań jest imponująca różnorodność: w obecności orientalnych przysmaków, traktuje kuchni europejskiej i, oczywiście, rodzimych potraw rosyjskich. Należy zauważyć, że kompleks ma małą farmę do produkcji produktów rolnych.

Również zwierzęta, które żyją tu: kaczki, kury, indyki. Potrawy przygotowywane są wyłącznie z naturalnych produktów, które nie zawierają szkodliwych zanieczyszczeń. Base „Karalat” (Astrachań) ma grilla i wędzarni, gdzie goście mogą samodzielnie angażować się w gotowaniu. Turyści mają możliwość gotowania potraw z trofeami.

Program weekend

Oprócz odpoczynku, czekasz na zwiedzanie wycieczki po wielkich przestrzeniach Wołgi. Base „Karalat” Astrachań organizuje trasy na wybitnego geograficznych i historycznych i architektonicznych miejsc w regionie, w tym Zolotaya Orda, Lotus pól, Salt Lake, mauzoleum Kurmangazy i więcej.

Podróż przez unikalnych miejsc można dokonać w autobusie i na własnym samochodem, w towarzystwie profesjonalnego przewodnika. Dodatkowo, możliwe wypożyczalnie łodzi. Po interesującej wycieczce chcą odpocząć, a to pomoże rosyjskiej łaźni, łaźni tureckiej lub saunie. W wolnym czasie, można grać basen, popływać w rzece, spacer po lokalnym otoczeniu.

wędkarstwo Astrachań

W każdej pogodzie znajdziesz niesamowite ryby i łowiectwa podwodnego. Z tego doświadczenia w tym biznesie nie ma żadnej wartości, ponieważ pomoc przychodzi Huntsman. W towarzystwie doświadczonego instruktora będzie można wypełnić wiadro dużych tusz. Base „Karalat” (Astrachań) oferuje wypożyczalnię łodzi, łodzie, sprzęt wędkarski.

O różnych podwodnych mieszkańców, wielu słyszało. Spinning nie może złapać duże szczupaki i okonie. Na robaka dobrze dziobanie leszcz, sum, płoć, leszcz, Rudd tarashka. Woda „wrze” w obfitości różnych ryb. Prowadzony nurkowania dla polowania podwodnego. Ci, którzy kiedyś odwiedzili te miejsca stają zapalonym rybakiem i wrócić tu ponownie.

Baza rybacki „Karalat” (Astrachań): opinie wczasowiczów

Kompleks otrzymuje ogromną ilość entuzjastycznych okrzyków. Zadowoleni goście jednym głosem oświadczyć, że baza jest jednym z najlepszych zakątkach regionu Astrachań. Ludzie mówią o przyjaznej i nawet przyjazna atmosfera, jakość usług i czystym środowisku.

Poza wypełnia życiodajną energię i naturę człowieka hojnie dużymi nagrodami. pozostawia miłe wspomnienia i wzbogaca horyzontów połowów kompleks „Karalat” (baza). Astrachań nie gorzej ośrodków zagranicznych!